HC Trimed Praha#0042

David Marvan - marvandavid@outlook.com - 725 724 375

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1513 Asmund Bratholm Utočník 31.08.2017
1705 Patrik Bursa Utočník 30.10.2017
1508 97 Andrej Chudý Obránce 31.08.2017
1938 David Činčila Utočník 04.10.2018
1499 9 Filip Čížek Obránce 31.08.2017
2124 Lenka Duránikova Obránce 16.12.2018
1517 43 Lukáš Freibauer Utočník 31.08.2017
1510 7 Sabri Hassouna Utočník 31.08.2017
1514 16 Otakar Hynek Utočník 31.08.2017
2038 Samuel Jánoš Obránce 30.10.2018
1506 44 Martin Jurásek Obránce 31.08.2017
1729 Dominik Jurko Utočník 16.11.2017
1512 Jan Kořistka Utočník 31.08.2017
1515 94 Isak Marak Obránce 31.08.2017
1500 12 David Marvan Obránce 31.08.2017
1507 77 Jan Mizner Utočník 31.08.2017
1516 Metoděj Renza Utočník 31.08.2017
1937 Štěpán Šandera Utočník 04.10.2018
1504 11 Martin Šipka Utočník 31.08.2017
1511 20 Petr Toušek Utočník 31.08.2017
1509 21 Šimon Vaculín Utočník 31.08.2017
1501 1 Ondřej Vejdělek Brankář 31.08.2017
1502 83 Jan Veselý Utočník 31.08.2017
1936 Marco Vrba Obránce 04.10.2018
1505 Marcus Wecksten Obránce 31.08.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
D. Činčila 25 20 45
D. Jurko 19 17 36
D. Marvan 11 20 31
L. Freibauer 15 15 30
O. Hynek 16 13 29
S. Jánoš 11 8 19
M. Šipka 10 7 17
S. Hassouna 7 5 12
J. Veselý 6 6 12
J. Mizner 5 7 12
Š. Šandera 5 4 9
L. Duránikova 0 7 7
P. Toušek 4 2 6
Š. Vaculín 2 4 6
I. Marak 1 5 6
A. Bratholm 2 3 5
A. Chudý 0 5 5
M. Vrba 2 2 4
F. Čížek 0 4 4
P. Bursa 0 2 2
M. Jurásek 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
D. Jurko 6 18 Malý trest
D. Marvan 6 18 Malý trest
A. Chudý 5 15 Malý trest
L. Freibauer 5 15 Malý trest
O. Hynek 4 12 Malý trest
D. Činčila 3 9 Malý trest
S. Jánoš 3 9 Malý trest
I. Marak 3 9 Malý trest
P. Toušek 3 9 Malý trest
Š. Vaculín 3 9 Malý trest
A. Bratholm 2 42 Velký trest
F. Čížek 2 6 Malý trest
J. Veselý 2 6 Malý trest
L. Duránikova 1 3 Malý trest
M. Jurásek 1 3 Malý trest
M. Šipka 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5005 HC Trimed Praha
HC Papoušci
7 : 2 01.10.2018 - 07.10.2018 09.10.2018
22:30
ZS Hvězda Jiří Jasný
5009 HC Zličín
HC Trimed Praha
5 : 10 08.10.2018 - 14.10.2018 04.10.2018
21:45
Malá Hala Sparta Jan Červenka
5016 HC Trimed Praha
Q-foto farma
6 : 1 15.10.2018 - 21.10.2018 16.10.2018
22:30
ZS Hvězda Jiří Jasný
5022 HC Kosti Team
HC Trimed Praha
5 : 7 22.10.2018 - 28.10.2018 26.10.2018
21:15
ZS Kobra Jan Hodač
5027 HC Trimed Praha
HC Suchdol Sabres
2 : 1 29.10.2018 - 04.11.2018 30.10.2018
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5035 HC Praha 10
HC Trimed Praha
1 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 21.03.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5038 HC Trimed Praha
HC Punishers
8 : 6 12.11.2018 - 18.11.2018 13.11.2018
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5048 HT 13/14
HC Trimed Praha
2 : 7 19.11.2018 - 25.11.2018 22.11.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5049 HC Trimed Praha
HC PANTHERS Praha
4 : 4 SN 26.11.2018 - 02.12.2018 27.11.2018
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5060 HC Trimed Praha
HC GRYF
5 : 0 K 03.12.2018 - 09.12.2018 04.12.2018
22:30
ZS Hvězda
5062 HC NP Černošice
HC Trimed Praha
0 : 9 10.12.2018 - 16.12.2018 13.12.2018
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5071 HC Papoušci
HC Trimed Praha
2 : 10 07.01.2019 - 13.01.2019 10.04.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5075 HC Trimed Praha
HC Zličín
0 : 3 14.01.2019 - 20.01.2019 15.01.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5082 Q-foto farma
HC Trimed Praha
4 : 5 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5088 HC Trimed Praha
HC Kosti Team
14 : 4 28.01.2019 - 03.02.2019 20.11.2018
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5093 HC Suchdol Sabres
HC Trimed Praha
2 : 7 04.02.2019 - 10.02.2019 27.03.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
5101 HC Trimed Praha
HC Praha 10
6 : 2 11.02.2019 - 17.02.2019 06.11.2018
22:30
ZS Hvězda Petr Novák
5104 HC Punishers
HC Trimed Praha
1 : 10 18.02.2019 - 24.02.2019 17.03.2019
21:00
ZS Neratovice Milan Soukup
5114 HC Trimed Praha
HT 13/14
4 : 1 25.02.2019 - 03.03.2019 26.02.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5115 HC PANTHERS Praha
HC Trimed Praha
3 : 6 04.03.2019 - 10.03.2019 06.03.2019
21:30
ICERINK Petr Novák
5126 HC GRYF
HC Trimed Praha
2 : 6 11.03.2019 - 17.03.2019 11.03.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5128 HC Trimed Praha
HC NP Černošice
9 : 1 18.03.2019 - 24.03.2019 19.03.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera