Aktuální zápasy
Zápas Datum Místo Rozhodčí
1085 BMZ - HC Bílá Hora 23.02.2020
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1088 HC Shewci - HC Domynos Praha 23.02.2020
21:00
ZS Nikolajka Petr Novák
1091 HRC Black and White - ITEL SERVIS 24.02.2020
21:45
ZS Slavia Samuel Vajda
1092 Roosters - HC Shewci 25.02.2020
21:45
Malá Hala Sparta
1094 HC Torpedo - HC Bílá Hora 26.02.2020
21:20
ZS Letňany Radek Noga
1089 ITEL SERVIS - Roosters 27.02.2020
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1074 BMZ - HC Shewci 01.03.2020
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1093 HC Domynos Praha - HC Rafani 01.03.2020
21:00
Velká Hala Sparta Michal Kovář
1097 HC Bílá Hora - HC Domynos Praha 06.03.2020
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1110 HC Shewci - ITEL SERVIS 08.03.2020
19:30
ZS Nikolajka Milan Soukup
1087 HC Rafani - HC Torpedo 09.03.2020
19:30
ZS Velké Popovice Milan Soukup
1103 Roosters - HC Bílá Hora 10.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta
1101 HC Dundee - HC Shewci 11.03.2020
21:00
ZS Letňany
1105 HC Torpedo - HC Kosatky Praha 11.03.2020
21:20
ZS Letňany
1100 ITEL SERVIS - HC Dundee 12.03.2020
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1104 HC Domynos Praha - BMZ 15.03.2020
21:00
Velká Hala Sparta
1106 HC Kosatky Praha - HC Domynos Praha 19.03.2020
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1108 HC Bílá Hora - HRC Black and White 20.03.2020
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1063 BMZ - HC Dundee 22.03.2020
19:30
ZS Nikolajka
1102 HRC Black and White - HC Rafani 23.03.2020
21:45
ZS Slavia
1079 HC Dundee - HC Domynos Praha 25.03.2020
21:00
ZS Letňany
Zápas Datum Místo Rozhodčí
2073 HC Smečka Sion - Prague Wings 24.02.2020
20:15
ZS Slavia Petr Novák
2099 HC Sršni Praha - Motol Pelicans 24.02.2020
21:15
ICERINK Milan Soukup
2093 HC Přírodověda UK - Travelport.cz 25.02.2020
22:30
ZS Hvězda Samuel Vajda
2097 HC STATOR ENVIROS - HC Přírodověda UK 26.02.2020
22:15
Velká Hala Sparta Samuel Vajda
2090 HC Trimed Praha - Motol Pelicans 27.02.2020
22:30
ZS Slavia Marek Černý
2092 Cargologix - HC Sršni Praha 28.02.2020
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
2094 HC Coda Praha - HC STATOR ENVIROS 01.03.2020
21:00
ZS Nikolajka Petr Novák
2100 Prague Wings - HC Trimed Praha 03.03.2020
20:45
ZS Hvězda Jiří Jasný
2098 Travelport.cz - Cargologix 06.03.2020
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
2096 HC Walkers - HC Coda Praha 06.03.2020
21:20
ZS Letňany Milan Soukup
2110 HC Sršni Praha - Prague Wings 08.03.2020
21:00
Velká Hala Sparta Jan Hodač
2106 HC Smečka Sion - HC Přírodověda UK 09.03.2020
20:15
ZS Slavia Petr Novák
2104 HC Přírodověda UK - HC Walkers 10.03.2020
22:30
ZS Hvězda Samuel Vajda
2101 HC Trimed Praha - HC Sršni Praha 12.03.2020
22:30
ZS Slavia Tomáš Kučera
2103 Cargologix - HC STATOR ENVIROS 13.03.2020
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
2105 HC Coda Praha - HC Smečka Sion 15.03.2020
19:30
ZS Nikolajka Jan Hodač
2086 HC STATOR ENVIROS - HC Smečka Sion 18.03.2020
22:15
Velká Hala Sparta
2109 Travelport.cz - HC Trimed Praha 20.03.2020
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
2107 HC Walkers - Cargologix 20.03.2020
21:20
ZS Letňany
2072 HC Coda Praha - HC Trimed Praha 22.03.2020
21:00
ZS Nikolajka
2077 HC Sršni Praha - HC Smečka Sion 23.03.2020
20:15
ZS Slavia Petr Novák
Zápas Datum Místo Rozhodčí
3096 HC DOTYKAČKA - HC Cheza Praha 23.02.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3092 Projektový ústav - HC Stros 24.02.2020
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3093 HC RENEGADES - H.O.V.N.A. 24.02.2020
21:00
ZS Letňany Marek Černý
3095 SK Černá můra - HC DOTYKAČKA 24.02.2020
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3091 HC Stará Kovárna - HC Sněhuláci Praha 26.02.2020
19:25
ZS Letňany Radek Noga
3090 HC Horní Počernice - HC Stará Kovárna 28.02.2020
21:20
ZS Letňany Milan Soukup
3094 HC Cheza Praha - HC BLACKBULLS 29.02.2020
18:30
ICERINK Jan Hodač
3098 H.O.V.N.A. - Projektový ústav 02.03.2020
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3099 HC Stros - HC Stará Kovárna 04.03.2020
21:30
ICERINK Milan Soukup
3100 HC Sněhuláci Praha - HC Horní Počernice 05.03.2020
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3103 Projektový ústav - HC BLACKBULLS 09.03.2020
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3104 HC RENEGADES - HC DOTYKAČKA 09.03.2020
21:00
ZS Letňany Marek Černý
3084 SK Černá můra - H.O.V.N.A. 09.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3102 HC Stará Kovárna - H.O.V.N.A. 11.03.2020
19:25
ZS Letňany
3064 HC BLACKBULLS - HC Sněhuláci Praha 11.03.2020
22:00
ZS Slavia Milan Nesvadba
3101 HC Horní Počernice - HC Stros 13.03.2020
21:20
ZS Letňany Milan Soukup
3105 HC Cheza Praha - SK Černá můra 14.03.2020
18:30
ICERINK
3109 H.O.V.N.A. - HC Horní Počernice 16.03.2020
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3110 HC Stros - HC Sněhuláci Praha 18.03.2020
21:30
ICERINK Milan Soukup
3107 HC DOTYKAČKA - Projektový ústav 22.03.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3106 SK Černá můra - HC RENEGADES 23.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3088 HC Stros - HC RENEGADES 25.03.2020
21:30
ICERINK Milan Soukup
3108 HC BLACKBULLS - HC Stará Kovárna 25.03.2020
22:00
ZS Slavia
Zápas Datum Místo Rozhodčí
4088 HC OZZY Praha - HC PANTHERS Praha 23.02.2020
20:30
ZS Černošice Samuel Vajda
4091 Hockey Sport Shop Farma - HC Lenovo 24.02.2020
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
4095 HC Žižkov - HC Forfun Praha 25.02.2020
20:45
ZS Hvězda Petr Novák
4094 HC Kačeři Vinoř - HC Olympik 25.02.2020
21:30
ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup
4092 HC Slavoj Štvanice - HC OZZY Praha 26.02.2020
20:00
ICERINK Milan Soukup
4093 HC PANTHERS Praha - HT Eastside 26.02.2020
21:30
ICERINK Milan Soukup
4090 EUROCAT - Hockey Sport Shop Farma 01.03.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4100 HC Lenovo - EUROCAT 03.03.2020
20:30
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
4098 HT Eastside - HC Slavoj Štvanice 05.03.2020
22:00
ICERINK Milan Soukup
4099 HC OZZY Praha - Hockey Sport Shop Farma 08.03.2020
20:30
ZS Černošice Michal Kovář
4097 HC Olympik - HC PANTHERS Praha 08.03.2020
21:00
ZS Nikolajka Milan Soukup
4102 Hockey Sport Shop Farma - HT Eastside 09.03.2020
21:20
ZS Letňany Jan Hodač
4009 HC Lenovo - HC Olympik 10.03.2020
20:30
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
4105 HC Kačeři Vinoř - HC Žižkov 10.03.2020
21:30
ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup
4103 HC Slavoj Štvanice - HC Olympik 11.03.2020
20:00
ICERINK Milan Soukup
4104 HC PANTHERS Praha - HC Forfun Praha 11.03.2020
21:30
ICERINK Milan Soukup
4076 HT Eastside - HC Forfun Praha 12.03.2020
22:00
ICERINK Milan Soukup
4101 EUROCAT - HC OZZY Praha 15.03.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4109 HT Eastside - EUROCAT 19.03.2020
22:00
ICERINK Milan Soukup
4110 HC OZZY Praha - HC Lenovo 22.03.2020
20:30
ZS Černošice
4056 HC Lenovo - HT Eastside 24.03.2020
20:30
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
Zápas Datum Místo Rozhodčí
5092 Fanklub Lev Praha - TOOKANI 26.02.2020
20:15
ICERINK Roman Kovařík
5069 HC PUNISHERS - HC ROWING 27.02.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5100 Zličín Hockey Represent - Q-Foto farma 03.03.2020
21:35
ICERINK Milan Soukup
5098 HC Papoušci - Fanklub Lev Praha 03.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5097 HC Suchdol Sabres - Yellow Stars 04.03.2020
19:25
ZS Letňany
5105 HC ROWING - HC NP Černošice 05.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5103 Fanklub Lev Praha - HC Suchdol Sabres 10.03.2020
22:15
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
5101 Q-Foto farma - TOOKANI 11.03.2020
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5095 HC NP Černošice - HC Auto Kunratice 12.03.2020
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko
5102 HC PUNISHERS - HC Papoušci 12.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5110 TOOKANI - Zličín Hockey Represent 16.03.2020
21:15
ICERINK Milan Soukup
5109 HC Papoušci - Q-Foto farma 17.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5108 HC Suchdol Sabres - HC PUNISHERS 18.03.2020
19:25
ZS Letňany
5106 HC NP Černošice - Yellow Stars 19.03.2020
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko
5061 HC ROWING - Fanklub Lev Praha 19.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5034 Fanklub Lev Praha - Zličín Hockey Represent 25.03.2020
20:15
ICERINK Tomáš Výborný