HC Torpedo#0023

Ludvík Spanlang - lspanlang@volny.cz - 739 453 443

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1018 88 Antonín Arnold Utočník 06.10.2014
0968 23 Petr Burián Obránce 24.09.2014
2756 76 Jan Dušek Obránce 21.02.2022
3035 12 Juraj Dušička Utočník 03.10.2023
1057 30 Pavel Faltys Obránce 30.10.2014
2826 11 Jaroslav Ferens Utočník 26.09.2022
1085 8 Jiří Frýzek Utočník 06.01.2015
1698 3 Jakub Hajny Obránce 23.10.2017
2003 10 Martin Hořák Utočník 15.10.2018
2033 15 Jakub Hořák Utočník 26.10.2018
1086 44 Miloslav Husar Utočník 06.01.2015
0011 16 Richard Laga Utočník 01.10.1989
3111 Stanislav Leško 21.02.2024
2021 9 Spanlang Ludvík Utočník 21.10.2018
3034 34 Alexander Maček Utočník 03.10.2023
2002 19 Pavel Michl Utočník 15.10.2018
2827 90 Pavol Mlýnek Obránce 26.09.2022
1058 5 Petr Novák Utočník 30.10.2014
2246 90 Dominik Pacovský Utočník 01.10.2019
1088 2 Karel Ruppert Obránce 06.01.2015
2825 21 Jakub Šarže Obránce 26.09.2022
0019 51 Michal Winter Obránce 01.10.1989
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
R. Laga 11 10 21
J. Hořák 8 12 20
J. Dušička 12 5 17
M. Hořák 9 7 16
A. Arnold 9 4 13
J. Šarže 5 7 12
J. Dušek 4 8 12
P. Novák 6 5 11
M. Husar 5 5 10
A. Maček 3 7 10
P. Burián 4 5 9
P. Faltys 2 4 6
P. Mlýnek 1 3 4
J. Hajny 1 2 3
K. Ruppert 1 0 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
P. Faltys 6 18 Malý trest
M. Husar 4 12 Malý trest
J. Hořák 3 9 Malý trest
P. Burián 2 6 Malý trest
J. Šarže 2 6 Malý trest
A. Arnold 1 3 Malý trest
J. Dušek 1 3 Malý trest
J. Hajny 1 3 Malý trest
R. Laga 1 3 Malý trest
P. Mlýnek 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1003 HC Kosatky Praha
HC Torpedo
5 : 2 02.10.2023 - 08.10.2023 05.10.2023
19:30
ZS Letňany Karel Český
1008 HC Torpedo
HC SHEWCI
6 : 5 SN 09.10.2023 - 15.10.2023 12.10.2023
19:30
ZS Letňany Milan Soukup
1014 HC Bílá Hora
HC Torpedo
2 : 5 16.10.2023 - 22.10.2023 20.10.2023
20:00
ZS Letňany Milan Soukup
1017 HC Torpedo
Roosters
2 : 5 23.10.2023 - 29.10.2023 26.10.2023
19:30
ZS Letňany Karel Český
1025 HRC Black and White
HC Torpedo
30.10.2023 - 05.11.2023
1026 HC Walkers
HC Torpedo
11 : 2 06.11.2023 - 12.11.2023 10.11.2023
19:45
ZS Letňany Milan Soukup
1035 HC Torpedo
Motol Pelicans
4 : 3 13.11.2023 - 19.11.2023 16.11.2023
19:30
ZS Letňany Milan Soukup
1037 HC Red Dragon
HC Torpedo
6 : 5 SN 20.11.2023 - 26.11.2023 22.11.2023
20:00
SPM Arena Petr Peterek
1044 HC Torpedo
HC Smečka Sion
5 : 3 27.11.2023 - 03.12.2023 30.11.2023
19:30
ZS Letňany Karel Český
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1048 HC Torpedo
HC Kosatky Praha
3 : 1 08.01.2024 - 14.01.2024 11.01.2024
19:30
ZS Letňany Karel Český
1053 HC SHEWCI
HC Torpedo
7 : 4 15.01.2024 - 21.01.2024 17.01.2024
21:45
Malá Hala Sparta Jaroslav Český
1059 HC Torpedo
HC Bílá Hora
5 : 2 22.01.2024 - 28.01.2024 25.01.2024
19:30
ZS Letňany Milan Soukup
1062 Roosters
HC Torpedo
3 : 4 29.01.2024 - 04.02.2024 29.01.2024
21:15
ZS Letňany Karel Český
1070 HC Torpedo
HRC Black and White
05.02.2024 - 11.02.2024
1071 HC Torpedo
HC Walkers
6 : 2 12.02.2024 - 18.02.2024 15.02.2024
19:30
ZS Letňany Milan Soukup
1080 Motol Pelicans
HC Torpedo
0 : 3 19.02.2024 - 25.02.2024 20.02.2024
22:30
ZS Hvězda Tomáš Výborný
1082 HC Torpedo
HC Red Dragon
6 : 2 26.02.2024 - 03.03.2024 29.02.2024
19:30
ZS Letňany Karel Český
1089 HC Smečka Sion
HC Torpedo
4 : 6 04.03.2024 - 10.03.2024 25.03.2024
21:45
ZS Slavia Tomáš Výborný