HC Průhonice#0070

Petr Kopřiva - kopriva.p@email.cz - 725 43 8 646

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
2782 74 Jan Antoš Obránce 26.09.2022
2899 36 Martin Bálek Brankář 19.10.2022
2790 8 Jan Beneš Utočník 26.09.2022
0460 25 Pavel Birner Obránce 20.10.2009
2942 18 Martin Čermák Utočník 25.11.2022
1836 12 Antonín Diviš Brankář 29.09.2018
2926 69 Martin Dvořák Utočník 10.11.2022
1850 3 Dominik Florián Obránce 29.09.2018
2791 14 Lukáš Hlubuček Utočník 26.09.2022
2796 82 Jan Knap Utočník 26.09.2022
2785 11 Jan Kolbaba Obránce 26.09.2022
1567 16 Petr Kopřiva Obránce 16.09.2017
2945 15 Marek Marek Utočník 25.11.2022
2795 Martin Marko Utočník 26.09.2022
2774 Daniel Novák Brankář 23.09.2022
2787 13 Josef Růžek Utočník 26.09.2022
2793 88 Zbyšek Šafránek Utočník 26.09.2022
2944 12 Jan Šafránek Utočník 25.11.2022
2783 0 Lukáš Seidl Obránce 26.09.2022
2946 11 Michal Švarc Obránce 28.11.2022
2789 21 Ladislav Vaško Obránce 26.09.2022
2943 6 Matyáš Zima Utočník 25.11.2022
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
M. Marek 5 4 9
M. Švarc 5 2 7
J. Antoš 4 2 6
Z. Šafránek 4 2 6
J. Beneš 2 3 5
J. Knap 1 4 5
L. Hlubuček 4 0 4
M. Dvořák 3 1 4
M. Čermák 2 2 4
D. Florián 2 2 4
P. Kopřiva 2 2 4
M. Zima 2 2 4
L. Vaško 1 2 3
M. Bálek 1 1 2
P. Birner 0 2 2
D. Novák 1 0 1
J. Šafránek 1 0 1
A. Diviš 0 1 1
L. Seidl 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
L. Hlubuček 3 9 Malý trest
P. Birner 2 6 Malý trest
A. Diviš 2 6 Malý trest
P. Kopřiva 2 6 Malý trest
L. Vaško 2 6 Malý trest
J. Antoš 1 3 Malý trest
Z. Šafránek 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
0411 Tomáš Cajthaml 29.09.2009 Travelport
0456 Patrik Fischer 20.10.2009 SK Černá můra
1311 Petr Havel 24.09.2016 SK Černá můra
1838 Martin Přibyl 29.09.2018 HRC Black and White
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4005 HC Průhonice
HC Kačeři Vinoř
7 : 5 26.09.2022 - 02.10.2022 20.01.2023
21:25
ZS Říčany Karel Český
4007 YELLOW STARS
HC Průhonice
03.10.2022 - 09.10.2022
4014 HC Průhonice
HT Eastside
2 : 4 10.10.2022 - 16.10.2022 14.10.2022
21:25
ZS Říčany Milan Soukup
4018 H.O.V.N.A.
HC Průhonice
11 : 9 17.10.2022 - 23.10.2022 19.10.2022
22:15
ICERINK Tomáš Výborný
4023 HC Průhonice
HC Poldi
8 : 0 24.10.2022 - 30.10.2022 09.12.2022
21:25
ZS Říčany Milan Soukup
4029 HC Cheza Praha
HC Průhonice
9 : 2 31.10.2022 - 06.11.2022 05.11.2022
07:30
ICERINK Tomáš Výborný
4032 HC Průhonice
HC DOTYKAČKA
3 : 10 07.11.2022 - 13.11.2022 11.11.2022
21:25
ZS Říčany Milan Soukup
4040 HC OZZY Praha
HC Průhonice
4 : 2 14.11.2022 - 20.11.2022 27.11.2022
20:30
ZS Černošice Petr Novák
4041 HC Průhonice
Zličín Hockey Represent
2 : 7 21.11.2022 - 27.11.2022 25.11.2022
21:25
ZS Říčany
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4050 HC Kačeři Vinoř
HC Průhonice
7 : 5 09.01.2023 - 15.01.2023 10.01.2023
21:15
ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup
4052 HC Průhonice
YELLOW STARS
16.01.2023 - 22.01.2023 03.02.2023
21:25
ZS Říčany Michal Knápek
4059 HT Eastside
HC Průhonice
2 : 1 23.01.2023 - 29.01.2023 29.01.2023
21:45
ICERINK Milan Soukup
4063 HC Průhonice
H.O.V.N.A.
7 : 1 30.01.2023 - 05.02.2023 06.01.2023
21:25
ZS Říčany
4068 HC Poldi
HC Průhonice
06.02.2023 - 12.02.2023 10.02.2023
21:45
Malá Hala Sparta Milan Soukup
4074 HC Průhonice
HC Cheza Praha
13.02.2023 - 19.02.2023
ZS Říčany Milan Soukup
4077 HC DOTYKAČKA
HC Průhonice
20.02.2023 - 26.02.2023 26.02.2023
19:45
Malá Hala Sparta
4085 HC Průhonice
HC OZZY Praha
27.02.2023 - 05.03.2023 17.02.2023
21:25
ZS Říčany Milan Soukup
4086 Zličín Hockey Represent
HC Průhonice
06.03.2023 - 12.03.2023 10.03.2023
21:15
ZS Kobra