HC Přírodověda UK#0005

Jiří Brabec - racitate@seznam.cz - 608 196 287

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1042 31 David Benech Brankář 12.10.2014
0896 88 Jiří Brabec Obránce 15.06.2014
0898 20 Jan Bureš Utočník 15.06.2014
1360 Alois Burian Utočník 05.10.2016
1420 Jan Čečetka Obránce 07.11.2016
1678 2 Jakub Červený Brankář 12.10.2017
1335 Vojtěch Cuřín 02.10.2016
0899 2 Jan Dresler 15.06.2014
0900 Martin Forman 15.06.2014
0903 Mário Hamarčák 15.06.2014
0905 92 Tomáš Janík 15.06.2014
1228 77 Petr Janoušek 22.10.2015
1677 89 Tomáš Karban Utočník 12.10.2017
1073 Vít Kašpar 22.11.2014
0906 62 Tomáš Krauskopf 15.06.2014
1280 Viktor Křivonoska 24.02.2016
1351 4 Tomáš Kučera 04.10.2016
0907 Tomáš Kudela 15.06.2014
0908 Jan Michna 15.06.2014
0897 22 Jan Novák Utočník 15.06.2014
0910 8 Petr Pagáč Obránce 15.06.2014
1736 26 Ivan Pyšek Obránce 04.12.2017
1078 0 Jonáš Racek Obránce 01.12.2014
2043 14 David Sachr Utočník 01.11.2018
1041 0 Jakub Skuhrovec Obránce 12.10.2014
0911 93 Martin Stříbrný Utočník 15.06.2014
0913 87 Marian Takáč Obránce 15.06.2014
1229 30 Matěj Votrubec Utočník 22.10.2015
0914 91 Miroslav Vrtiška Utočník 15.06.2014
0976 5 Marko Vukadinovič Obránce 26.09.2014
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
T. Kučera 18 11 29
J. Brabec 13 15 28
P. Janoušek 11 14 25
J. Bureš 6 8 14
D. Sachr 6 3 9
T. Karban 3 5 8
A. Burian 3 4 7
T. Krauskopf 2 5 7
I. Pyšek 2 2 4
J. Novák 2 1 3
J. Skuhrovec 0 2 2
V. Cuřín 1 0 1
M. Vukadinovič 1 0 1
J. Dresler 0 1 1
J. Racek 0 1 1
M. Takáč 0 1 1
M. Votrubec 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
I. Pyšek 5 15 Malý trest
T. Kučera 4 12 Malý trest
J. Bureš 3 9 Malý trest
T. Karban 3 9 Malý trest
J. Skuhrovec 2 6 Malý trest
M. Votrubec 2 6 Malý trest
V. Cuřín 1 3 Malý trest
J. Dresler 1 3 Malý trest
T. Janík 1 3 Malý trest
P. Janoušek 1 3 Malý trest
T. Krauskopf 1 3 Malý trest
M. Takáč 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1400 Sebastien Hradil 14.10.2016 BMZ
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3002 Gaston Seals - HC Přírodověda UK 01.10.2018 - 07.10.2018 27.03.2019 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
3011 HC Přírodověda UK - HC Stará Kovárna 4 : 2 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3015 HC Horní Počernice - HC Přírodověda UK 4 : 4 15.10.2018 - 21.10.2018 21.12.2018 21:20 ZS Letňany Jakub Pejša
3022 HC Přírodověda UK - Fanklub Lev Praha 8 : 5 22.10.2018 - 28.10.2018 24.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3028 HC DOTYKAČKA - HC Přírodověda UK 4 : 11 29.10.2018 - 04.11.2018 04.11.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3033 HC Přírodověda UK - HC Renegades 7 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 07.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3041 HC OZZY Praha - HC Přírodověda UK 1 : 2 12.11.2018 - 18.11.2018 18.11.2018 20:30 ZS Černošice Jakub Stanko
3044 HC Přírodověda UK - HC Cheza Praha 8 : 6 19.11.2018 - 25.11.2018 21.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3054 HC Mordor - HC Přírodověda UK 4 : 6 26.11.2018 - 02.12.2018 28.11.2018 22:00 ZS Slavia Jan Hodač
3055 EUROCAT - HC Přírodověda UK 4 : 7 03.12.2018 - 09.12.2018 09.12.2018 20:45 Malá Hala Sparta Viktor Kozák
3066 HC Přírodověda UK - HC Sněhuláci Praha 5 : 1 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3068 HC Přírodověda UK - Gaston Seals 7 : 4 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019 22:30 ZS Hvězda Milan Nesvadba
3077 HC Stará Kovárna - HC Přírodověda UK 4 : 2 14.01.2019 - 20.01.2019 16.01.2019 19:25 ZS Letňany Marek Černý
3081 HC Přírodověda UK - HC Horní Počernice 5 : 0 K 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019 22:30 ZS Hvězda
3088 Fanklub Lev Praha - HC Přírodověda UK 28.01.2019 - 03.02.2019 28.02.2019 19:45 ICERINK Tomáš Výborný
3094 HC Přírodověda UK - HC DOTYKAČKA 6 : 5 SN 04.02.2019 - 10.02.2019 06.02.2019 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3099 HC Renegades - HC Přírodověda UK 3 : 5 11.02.2019 - 17.02.2019 11.02.2019 21:00 ZS Letňany Marek Černý
3107 HC Přírodověda UK - HC OZZY Praha 18.02.2019 - 24.02.2019 20.02.2019 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3110 HC Cheza Praha - HC Přírodověda UK 25.02.2019 - 03.03.2019 06.04.2019 18:30 ICERINK
3120 HC Přírodověda UK - HC Mordor 04.03.2019 - 10.03.2019 06.03.2019 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3121 HC Přírodověda UK - EUROCAT 11.03.2019 - 17.03.2019 13.03.2019 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3132 HC Sněhuláci Praha - HC Přírodověda UK 18.03.2019 - 24.03.2019 21.03.2019 18:10 ZS Letňany Milan Soukup