HC Přírodověda UK#0005

Alois Burian - burian.alois@email.cz - 604 400 044

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0896 88 Jiří Brabec Obránce 15.06.2014
2759 Jakub Brejcha 04.03.2022
0898 20 Jan Bureš Utočník 15.06.2014
1360 21 Alois Burian Utočník 05.10.2016
1420 Jan Čečetka Obránce 07.11.2016
1678 2 Jakub Červený Brankář 12.10.2017
2261 91 Šimon Činčila 05.10.2019
2661 Šimon Fox 27.10.2021
2664 Damien Hradil 30.10.2021
1228 77 Petr Janoušek Utočník 22.10.2015
2760 Jan Jindra 04.03.2022
1677 89 Tomáš Karban Utočník 12.10.2017
2341 Jiří Kočíb 22.10.2019
0906 62 Tomáš Krauskopf 15.06.2014
2608 David Křepelka 01.10.2021
1280 Viktor Křivonoska 24.02.2016
1351 4 Tomáš Kučera 04.10.2016
2665 František Macek 30.10.2021
2749 Šimon Mário Bobko 18.02.2022
2267 66 Martin Molčík 06.10.2019
0897 22 Jan Novák Utočník 15.06.2014
2952 Oliver Pištora 03.01.2023
2260 Mojmír Polák 05.10.2019
2609 Jan Procházka 01.10.2021
2043 14 David Sachr Utočník 01.11.2018
2972 Šimon Schraml 27.01.2023
2396 Jan Škoda 14.12.2019
1041 0 Jakub Skuhrovec Obránce 12.10.2014
2761 55 Patrik Švehelka Utočník 04.03.2022
2385 5 Daniel Tichý Utočník 03.12.2019
2966 0 Jakub Vávra 18.01.2023
2971 Martin Vávra 27.01.2023
2456 Jakub Vomáčko 28.09.2020
1229 30 Matěj Votrubec Utočník 22.10.2015
0976 5 Marko Vukadinovič Obránce 26.09.2014
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
T. Kučera 6 5 11
D. Tichý 1 5 6
J. Bureš 4 0 4
J. Procházka 3 1 4
J. Škoda 3 1 4
A. Burian 2 2 4
P. Janoušek 2 2 4
J. Brabec 1 3 4
J. Novák 1 2 3
P. Švehelka 1 2 3
M. Votrubec 2 0 2
D. Křepelka 1 0 1
M. Vukadinovič 1 0 1
M. Polák 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
P. Janoušek 1 3 Malý trest
T. Kučera 1 3 Malý trest
M. Polák 1 3 Malý trest
P. Švehelka 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
2177 David Benech 11.08.2019 HC Smečka Sion
1758 Jan Hamalčík 17.01.2018 BMZ
1400 Sebastien Hradil 14.10.2016 BMZ
2269 Kevin Jagau 07.10.2019 HC Trimed Praha
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1001 HC Přírodověda UK
HC Walkers
3 : 5 26.09.2022 - 02.10.2022 16.12.2022
19:45
ZS Letňany
1010 HC Přírodověda UK
HC Smečka Sion
2 : 8 03.10.2022 - 09.10.2022 19.12.2022
21:45
ZS Slavia Milan Soukup
1012 HC SHEWCI
HC Přírodověda UK
2 : 8 10.10.2022 - 16.10.2022 12.10.2022
21:45
Malá Hala Sparta Jaroslav Český
1019 HC Přírodověda UK
HC Kosatky Praha
6 : 8 17.10.2022 - 23.10.2022 29.01.2023
21:15
ZS Hasa Tomáš Nosek
1023 HC Domynos Praha
HC Přírodověda UK
5 : 0 K 24.10.2022 - 30.10.2022 30.10.2022
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1028 HC Přírodověda UK
Roosters
31.10.2022 - 06.11.2022 05.02.2023
21:15
ZS Hasa Karel Český
1034 HC Bílá Hora
HC Přírodověda UK
3 : 2 07.11.2022 - 13.11.2022 11.11.2022
20:00
ZS Letňany Tomáš Nosek
1037 HC Přírodověda UK
HRC Black and White
4 : 3 14.11.2022 - 20.11.2022 12.12.2022
21:45
ZS Slavia Tomáš Výborný
1045 HC Torpedo
HC Přírodověda UK
3 : 4 21.11.2022 - 27.11.2022 24.11.2022
19:30
ZS Letňany Tomáš Výborný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1046 HC Walkers
HC Přírodověda UK
3 : 4 SN 09.01.2023 - 15.01.2023 13.01.2023
19:45
ZS Letňany Milan Soukup
1055 HC Smečka Sion
HC Přírodověda UK
13 : 2 16.01.2023 - 22.01.2023 02.01.2023
21:45
ZS Slavia Petr Novák
1057 HC Přírodověda UK
HC SHEWCI
23.01.2023 - 29.01.2023 12.02.2023
21:15
ZS Hasa
1064 HC Kosatky Praha
HC Přírodověda UK
30.01.2023 - 05.02.2023 02.02.2023
19:30
ZS Letňany Karel Český
1068 HC Přírodověda UK
HC Domynos Praha
06.02.2023 - 12.02.2023 19.02.2023
21:15
ZS Hasa
1073 Roosters
HC Přírodověda UK
13.02.2023 - 19.02.2023
1079 HC Přírodověda UK
HC Bílá Hora
20.02.2023 - 26.02.2023 26.02.2023
21:15
ZS Hasa
1082 HRC Black and White
HC Přírodověda UK
27.02.2023 - 05.03.2023 06.03.2023
21:45
ZS Slavia
1090 HC Přírodověda UK
HC Torpedo
06.03.2023 - 12.03.2023 05.03.2023
21:15
ZS Hasa