HC DOTYKAČKA#0032

Rudolf Franěk - online@periskop.cz - 724 052 812

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0282 Petr Ambrož 28.09.2006
0061 Jaroslav Čížek 01.09.1999
0059 George Formandl 01.09.1999
0070 Rudolf Franěk 01.09.1999
0302 Pavel Grochal 15.11.2006
0174 Roman Hartman 26.09.2003
1359 Patrik Hartman 05.10.2016
0706 Petr Hašek 30.09.2012
0063 Petr Hulec 01.09.1999
0413 Václav Janda 29.09.2009
0414 Martin Janda 29.09.2009
0067 Petr Kalista 01.09.1999
1153 Jan Konrád 26.09.2015
0301 Karel Kunc 15.11.2006
1358 Roman Lakota 05.10.2016
0069 Marian Louda 01.09.1999
0223 Petr Makajev 06.10.2004
0066 Jan Rozlivka 01.09.1999
0058 Martin Rupert 01.09.1999
0064 Martin Ryzec 01.09.1999
0532 Pavel Šíp 01.10.2010
0175 Michal Stárek 08.10.2003
0283 Tomáš Steklík 28.09.2006
0062 Martin Stružka 01.09.1999
0068 Tomáš Trávník 01.09.1999
1357 Jan Vagenknecht 05.10.2016
0742 Marian Videka 19.10.2012
0060 Michal Vlasák 01.09.1999
0531 Michal Vlasák 01.10.2010
0412 Jaroslav Žák 29.09.2009
0057 Ivan Ziegenfuss 01.09.1999
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
P. Hartman 16 13 29
K. Kunc 12 15 27
V. Janda 10 16 26
J. Vagenknecht 12 13 25
P. Hulec 9 7 16
P. Hašek 5 9 14
R. Hartman 4 9 13
G. Formandl 6 6 12
R. Lakota 6 3 9
M. Stružka 4 5 9
M. Janda 2 4 6
M. Louda 2 3 5
P. Kalista 1 4 5
P. Makajev 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
M. Louda 11 48 Osobní trest
R. Hartman 10 30 Malý trest
K. Kunc 8 54 Osobní trest
P. Hartman 6 18 Malý trest
J. Vagenknecht 4 42 Osobní trest
V. Janda 4 12 Malý trest
M. Stružka 4 12 Malý trest
G. Formandl 3 9 Malý trest
P. Hulec 3 9 Malý trest
P. Hašek 2 6 Malý trest
R. Lakota 2 6 Malý trest
M. Janda 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
0964 Jaroslav Hroch 22.09.2014 HC Rafani
1331 Ladislav Sojka 30.09.2016 Q-foto farma
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3006 HC DOTYKAČKA
HC Renegades
4 : 2 01.10.2018 - 07.10.2018 07.10.2018
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3008 HC OZZY Praha
HC DOTYKAČKA
3 : 7 08.10.2018 - 14.10.2018 07.04.2019
21:00
ZS Černošice Jakub Stanko
3017 HC DOTYKAČKA
HC Cheza Praha
6 : 4 15.10.2018 - 21.10.2018 21.10.2018
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3021 HC Mordor
HC DOTYKAČKA
8 : 3 22.10.2018 - 28.10.2018 27.03.2019
22:00
ZS Slavia Tomáš Výborný
3028 HC DOTYKAČKA
HC Přírodověda UK
4 : 11 29.10.2018 - 04.11.2018 04.11.2018
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3034 HC Sněhuláci Praha
HC DOTYKAČKA
4 : 2 05.11.2018 - 11.11.2018 08.11.2018
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3039 HC DOTYKAČKA
Gaston Seals
5 : 0 K 12.11.2018 - 18.11.2018 31.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3047 HC Stará Kovárna
HC DOTYKAČKA
4 : 3 19.11.2018 - 25.11.2018 21.11.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3050 HC DOTYKAČKA
HC Horní Počernice
3 : 1 26.11.2018 - 02.12.2018 02.12.2018
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3060 Fanklub Lev Praha
HC DOTYKAČKA
11 : 6 03.12.2018 - 09.12.2018 05.12.2018
20:00
ICERINK Tomáš Výborný
3061 HC DOTYKAČKA
EUROCAT
13 : 4 10.12.2018 - 16.12.2018 16.12.2018
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3072 HC Renegades
HC DOTYKAČKA
2 : 3 07.01.2019 - 13.01.2019 07.01.2019
21:00
ZS Letňany Marek Černý
3074 HC DOTYKAČKA
HC OZZY Praha
7 : 3 14.01.2019 - 20.01.2019 20.01.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3083 HC Cheza Praha
HC DOTYKAČKA
7 : 2 21.01.2019 - 27.01.2019 26.01.2019
18:30
ICERINK Roman Kovařík
3087 HC DOTYKAČKA
HC Mordor
4 : 4 28.01.2019 - 03.02.2019 03.02.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3094 HC Přírodověda UK
HC DOTYKAČKA
6 : 5 SN 04.02.2019 - 10.02.2019 06.02.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Výborný
3100 HC DOTYKAČKA
HC Sněhuláci Praha
4 : 2 11.02.2019 - 17.02.2019 17.02.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3105 Gaston Seals
HC DOTYKAČKA
9 : 6 18.02.2019 - 24.02.2019 17.04.2019
20:00
ICERINK Milan Soukup
3113 HC DOTYKAČKA
HC Stará Kovárna
8 : 4 25.02.2019 - 03.03.2019 03.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3116 HC Horní Počernice
HC DOTYKAČKA
6 : 1 04.03.2019 - 10.03.2019 04.01.2019
21:20
ZS Letňany Vít Brabec
3126 HC DOTYKAČKA
Fanklub Lev Praha
5 : 3 11.03.2019 - 17.03.2019 17.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3127 EUROCAT
HC DOTYKAČKA
4 : 5 18.03.2019 - 24.03.2019 24.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný