HC Bmxriders Represent#0064

Matěj Mareček - hcbmxriders@email.cz - 777 628 335

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
2511 Zdeněk Chaloupka 29.09.2020
1899 15 Jaroslav Cimický Utočník 02.10.2018
1925 51 Václav Culka Utočník 03.10.2018
2506 33 Michael Fabbri Utočník 29.09.2020
1901 13 Jan Hejda Utočník 02.10.2018
1683 0 Jakub Kopáček 13.10.2017
1546 82 Matěj Mareček Obránce 12.09.2017
1904 11 Martin Matoušek Utočník 02.10.2018
1787 47 Lukáš Pánka Utočník 14.02.2018
1897 10 David Pánka Utočník 02.10.2018
2507 2 Dominik Šašek Obránce 29.09.2020
1905 44 Pavel Stibůrek Obránce 02.10.2018
1687 79 Karel Tamme Utočník 16.10.2017
1900 0 Petr Tamme 02.10.2018
1903 18 Lukáš Tamme Obránce 02.10.2018
1902 69 Marcel Terzijsky Utočník 02.10.2018
2508 Lukšan Tomáš 29.09.2020
2767 Lukáš Tůma 28.03.2022
2510 87 Štefan Ulman Brankář 29.09.2020
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
L. Tůma 6 4 10
P. Stibůrek 4 6 10
M. Matoušek 3 6 9
V. Culka 6 0 6
K. Tamme 3 3 6
D. Pánka 4 1 5
J. Kopáček 3 2 5
L. Tamme 2 3 5
M. Terzijsky 1 4 5
L. Pánka 2 2 4
M. Mareček 2 1 3
P. Tamme 2 0 2
J. Cimický 1 1 2
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
J. Cimický 4 12 Malý trest
P. Stibůrek 3 9 Malý trest
J. Kopáček 2 6 Malý trest
M. Mareček 2 6 Malý trest
M. Matoušek 2 6 Malý trest
L. Pánka 2 6 Malý trest
D. Šašek 2 6 Malý trest
P. Tamme 2 6 Malý trest
L. Tamme 1 3 Malý trest
L. Tůma 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1548 Tomáš Hrdlička 12.09.2017 Zličín Hockey Represent
1564 Ondřej Jablunka 12.09.2017 Zličín Hockey Represent
2563 Dušan Mateička 20.09.2021 Zličín Hockey Represent
1559 Petr Peterek 12.09.2017 Zličín Hockey Represent
1924 Marek Štrébl 03.10.2018 Zličín Hockey Represent
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
2005 HC Bmxriders Represent
HC Trimed Praha
1 : 9 26.09.2022 - 02.10.2022 02.10.2022
20:15
ICERINK Tomáš Výborný
2007 HC Red Dragon
HC Bmxriders Represent
11 : 2 03.10.2022 - 09.10.2022 05.10.2022
20:15
ZS Slavia Jaroslav Český
2014 HC Bmxriders Represent
HC STATOR ENVIROS
7 : 3 10.10.2022 - 16.10.2022 16.10.2022
20:15
ICERINK Tomáš Výborný
2018 BMZ
HC Bmxriders Represent
1 : 10 17.10.2022 - 23.10.2022 19.10.2022
20:15
ZS Letňany Petr Novák
2023 HC Bmxriders Represent
HC PANTHERS Praha
4 : 5 24.10.2022 - 30.10.2022 30.10.2022
20:15
ICERINK Jan Hodač
2029 HC ITEL PRAHA
HC Bmxriders Represent
4 : 3 SN 31.10.2022 - 06.11.2022 02.11.2022
20:15
ZS Slavia Milan Soukup
2032 HC Bmxriders Represent
HC Šneci Říčany
4 : 10 07.11.2022 - 13.11.2022 13.11.2022
20:15
ICERINK Milan Soukup
2040 Motol Pelicans
HC Bmxriders Represent
10 : 2 14.11.2022 - 20.11.2022 05.12.2022
22:15
Velká Hala Sparta Tomáš Kučera
2041 HC Bmxriders Represent
SK Černá můra
4 : 5 21.11.2022 - 27.11.2022 27.11.2022
20:15
ICERINK Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
2050 HC Trimed Praha
HC Bmxriders Represent
10 : 6 09.01.2023 - 15.01.2023 05.01.2023
22:15
ZS Slavia Marek Černý
2052 HC Bmxriders Represent
HC Red Dragon
8 : 5 16.01.2023 - 22.01.2023 20.01.2023
21:15
ZS Kobra Čeněk Světenský
2059 HC STATOR ENVIROS
HC Bmxriders Represent
5 : 7 23.01.2023 - 29.01.2023 24.01.2023
22:30
ZS Hvězda Michal Knápek
2063 HC Bmxriders Represent
BMZ
30.01.2023 - 05.02.2023
2068 HC PANTHERS Praha
HC Bmxriders Represent
06.02.2023 - 12.02.2023
2074 HC Bmxriders Represent
HC ITEL PRAHA
13.02.2023 - 19.02.2023 17.02.2023
21:15
ZS Kobra
2077 HC Šneci Říčany
HC Bmxriders Represent
20.02.2023 - 26.02.2023 24.02.2023
18:45
ZS Velké Popovice
2085 HC Bmxriders Represent
Motol Pelicans
27.02.2023 - 05.03.2023 03.03.2023
21:15
ZS Kobra
2086 SK Černá můra
HC Bmxriders Represent
06.03.2023 - 12.03.2023 06.03.2023
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný