BMZ#0013

Václav Broum - v.broum@seznam.cz - 607 549 796

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0193 Ondřej Bednář 09.10.2003
0029 Petr Brotánek 01.10.1989
0001 Václav Broum 01.10.1977
1399 Walter Christl 14.10.2016
0002 Milan Chudada 01.10.1977
1149 Martin Čížek 25.09.2015
0300 Jan Dítě 09.11.2006
0035 Michal Dušek 01.10.1989
1640 Karel Fiedler 03.10.2017
1734 Jan Frolík 29.11.2017
1758 Jan Hamalčík 17.01.2018
0299 Tomáš Hledík 09.11.2006
1400 14 Sebastien Hradil Obránce 14.10.2016
0760 Jan Huml 14.11.2012
0234 Miroslav Jantač 02.12.2004
1759 10 Michal Kovář Utočník 17.01.2018
0879 Jaroslav Krivák 06.12.2013
0036 Jan Lešetický 01.10.1989
1425 Pavel Mucha 11.11.2016
0038 Richard Müller 01.10.1989
0040 Jiří Müller 01.10.1996
0032 Robert Musil 01.10.1989
0563 Filip Němec 04.11.2010
0031 Michal Petráš 01.10.1989
1273 Pavel Ringopulos 03.02.2016
0028 Miroslav Staněk 01.10.1989
0037 Miroslav Staněk 01.10.1989
1442 Petr Šťastný 10.01.2017
1255 Martin Ton 02.12.2015
1774 11 Tomáš Výborný Utočník 31.01.2018
1150 Radim Zelenka 25.09.2015
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
M. Kovář 15 11 26
O. Bednář 9 15 24
M. Čížek 5 10 15
T. Hledík 3 12 15
M. Jantač 9 5 14
S. Hradil 7 6 13
J. Huml 5 8 13
R. Zelenka 6 5 11
P. Šťastný 2 8 10
F. Němec 8 1 9
J. Frolík 3 5 8
M. Dušek 3 4 7
T. Výborný 2 4 6
M. Staněk 4 1 5
V. Broum 2 1 3
J. Müller 1 2 3
J. Dítě 0 3 3
R. Musil 1 0 1
J. Hamalčík 0 1 1
M. Staněk 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
S. Hradil 3 9 Malý trest
J. Huml 3 9 Malý trest
M. Kovář 3 9 Malý trest
F. Němec 3 9 Malý trest
J. Dítě 2 6 Malý trest
J. Müller 2 6 Malý trest
V. Broum 1 3 Malý trest
M. Jantač 1 3 Malý trest
R. Musil 1 3 Malý trest
P. Šťastný 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1004 BMZ
HC Sršni Praha
6 : 5 SN 01.10.2018 - 07.10.2018 07.10.2018
20:00
ZS Nikolajka Petr Novák
1010 HC Rafani
BMZ
6 : 2 08.10.2018 - 14.10.2018 11.10.2018
21:15
ZS Kobra Petr Novák
1015 BMZ
Kosatky www.lions.cz
2 : 7 15.10.2018 - 21.10.2018 14.10.2018
19:00
ZS Nikolajka Petr Novák
1023 HC Bílá Hora
BMZ
17 : 0 22.10.2018 - 28.10.2018 01.02.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1026 BMZ
HC Walkers
5 : 2 29.10.2018 - 04.11.2018 25.11.2018
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1036 HC Domynos Praha
BMZ
3 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 11.11.2018
21:00
Velká Hala Sparta Jan Hodač
1037 BMZ
HC Torpedo
2 : 4 12.11.2018 - 18.11.2018 16.12.2018
18:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1048 BMZ
Itel - servis
3 : 18 19.11.2018 - 25.11.2018 18.11.2018
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1050 HC Cormoran Praha
BMZ
0 : 5 26.11.2018 - 02.12.2018 29.11.2018
21:30
ZS Kobra Jan Hodač
1059 BMZ
HC Shewci Praha
3 : 10 03.12.2018 - 09.12.2018 02.12.2018
18:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1063 HC Dundee
BMZ
2 : 1 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1070 HC Sršni Praha
BMZ
4 : 7 07.01.2019 - 13.01.2019 20.01.2019
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1076 BMZ
HC Rafani
8 : 5 14.01.2019 - 20.01.2019 06.01.2019
17:00
ZS Nikolajka Petr Novák
1081 Kosatky www.lions.cz
BMZ
3 : 3 21.01.2019 - 27.01.2019 24.01.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1089 BMZ
HC Bílá Hora
2 : 7 28.01.2019 - 03.02.2019 27.01.2019
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1092 HC Walkers
BMZ
3 : 7 04.02.2019 - 10.02.2019 08.02.2019
21:20
ZS Letňany Tomáš Výborný
1102 BMZ
HC Domynos Praha
7 : 6 SN 11.02.2019 - 17.02.2019 17.02.2019
18:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1103 HC Torpedo
BMZ
7 : 6 18.02.2019 - 24.02.2019 20.02.2019
21:20
ZS Letňany Viktor Kozák
1114 Itel - servis
BMZ
5 : 0 K 25.02.2019 - 03.03.2019 28.02.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1116 BMZ
HC Cormoran Praha
3 : 1 04.03.2019 - 10.03.2019 24.02.2019
18:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1125 HC Shewci Praha
BMZ
5 : 7 11.03.2019 - 17.03.2019 24.03.2019
21:00
ZS Nikolajka Petr Novák
1129 BMZ
HC Dundee
4 : 7 18.03.2019 - 24.03.2019 10.03.2019
17:00
ZS Nikolajka Petr Novák