Odehrané zápasy
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
1056 HC Bílá Hora - HC Rafani 18.01.2019 18:00 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 1
1074 HC Cormoran Praha - HC Dundee 17.01.2019 21:30 ZS Kobra Tomáš Výborný 8 : 4
1075 Itel - servis - HC Sršni Praha 17.01.2019 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 8 : 5
1079 HC Torpedo - HC Walkers 16.01.2019 21:20 ZS Letňany Petr Novák 7 : 4
1077 HC Domynos Praha - Kosatky www.lions.cz 13.01.2019 21:00 Velká Hala Sparta Michal Škrobák 2 : 3
1112 HC Shewci Praha - HC Walkers 13.01.2019 19:30 ZS Nikolajka 10 : 4
1078 HC Walkers - HC Bílá Hora 11.01.2019 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 7
1069 HC Rafani - HC Domynos Praha 10.01.2019 21:30 ZS Kobra Petr Novák 5 : 3
1060 Itel - servis - HC Cormoran Praha 10.01.2019 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 8
1067 HC Torpedo - HC Bílá Hora 09.01.2019 21:20 ZS Letňany Jan Červenka 5 : 4
1071 HC Dundee - Itel - servis 09.01.2019 21:00 ZS Letňany Michal Škrobák 5 : 9
1053 HC Sršni Praha - HC Bílá Hora 06.01.2019 21:00 Velká Hala Sparta Jan Hodač 4 : 6
1076 BMZ - HC Rafani 06.01.2019 17:00 ZS Nikolajka Petr Novák 8 : 5
1068 Kosatky www.lions.cz - HC Walkers 03.01.2019 19:25 ZS Letňany Milan Nesvadba 3 : 2
1065 HC Rafani - HC Walkers 20.12.2018 21:30 ZS Kobra Petr Novák 8 : 3
1008 HC Dundee - HC Cormoran Praha 19.12.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup 8 : 3
1062 HC Shewci Praha - Itel - servis 16.12.2018 20:00 ZS Nikolajka Petr Novák 7 : 3
1037 BMZ - HC Torpedo 16.12.2018 18:30 ZS Nikolajka Petr Novák 2 : 4
1057 HC Walkers - HC Sršni Praha 14.12.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 0
1066 Kosatky www.lions.cz - HC Bílá Hora 13.12.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 8 : 2
1063 HC Dundee - BMZ 12.12.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup 2 : 1
1058 HC Domynos Praha - HC Dundee 09.12.2018 21:00 Velká Hala Sparta Jan Hodač 6 : 2
1055 HC Torpedo - Kosatky www.lions.cz 05.12.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka 2 : 10
1052 HC Dundee - HC Walkers 05.12.2018 21:00 ZS Letňany Viktor Kozák 3 : 3 SN
1042 HC Sršni Praha - HC Rafani 02.12.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 6 : 3
1059 BMZ - HC Shewci Praha 02.12.2018 18:30 ZS Nikolajka Petr Novák 3 : 10
1046 HC Walkers - HC Shewci Praha 30.11.2018 21:20 ZS Letňany Jaroslav Krivák 5 : 6 SN
1050 HC Cormoran Praha - BMZ 29.11.2018 21:30 ZS Kobra Jan Hodač 0 : 5
1049 Itel - servis - HC Torpedo 29.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 2 : 4
1047 HC Domynos Praha - HC Cormoran Praha 25.11.2018 21:00 Velká Hala Sparta 5 : 0 K
1026 BMZ - HC Walkers 25.11.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák 5 : 2
1045 HC Bílá Hora - HC Dundee 23.11.2018 18:00 ZS Letňany Milan Soukup 7 : 1
1044 Kosatky www.lions.cz - HC Sršni Praha 22.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 3 : 3
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
2078 Travelport.cz - SK Černá můra 18.01.2019 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný 5 : 2
2129 HC STATOR ENVIROS - Cargologix 17.01.2019 22:15 Velká Hala Sparta Jan Hodač 10 : 5
2073 Hokejové Treninky.CZ - Prague Wings 17.01.2019 20:30 Velká Hala Sparta Jan Hodač 7 : 5
2074 HC Stros - Cargologix 16.01.2019 21:30 ICERINK Milan Soukup 3 : 4 SN
2046 Travelport.cz - Hokejové Treninky.CZ 10.01.2019 19:50 ZS Říčany Milan Nesvadba 5 : 7
2067 Prague Wings - SK Černá můra 08.01.2019 20:45 ZS Hvězda Jiří Jasný 3 : 4 SN
2070 HRC Black and White - HC STATOR ENVIROS 07.01.2019 21:45 ZS Slavia Jaroslav Krivák 5 : 7
2069 HC Smečka Sion - Roosters 07.01.2019 20:15 ZS Slavia Petr Novák 1 : 8
2076 HC STATOR ENVIROS - HC Smečka Sion 03.01.2019 22:15 Velká Hala Sparta Jan Hodač 12 : 3
2116 HC STATOR ENVIROS - HC Stros 20.12.2018 22:15 Velká Hala Sparta Viktor Kozák 2 : 6
2025 Roosters - Prague Wings 19.12.2018 20:30 Velká Hala Sparta Roman Kovařík 2 : 1
2063 Cargologix - HC STATOR ENVIROS 14.12.2018 20:00 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 4 : 6
2061 HC Stros - Prague Wings 12.12.2018 21:30 ICERINK Petr Novák 4 : 9
2064 HRC Black and White - Roosters 10.12.2018 21:45 ZS Slavia Viktor Kozák 3 : 2 SN
2065 HC Smečka Sion - Travelport.cz 10.12.2018 20:15 ZS Slavia Petr Novák 4 : 5
2060 HC Coda Praha - HC Stros 09.12.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák 5 : 1
2057 Travelport.cz - HRC Black and White 07.12.2018 20:00 Malá Hala Sparta Jan Hodač 4 : 8
2058 Roosters - Cargologix 05.12.2018 20:30 Velká Hala Sparta Roman Kovařík 5 : 2
2059 HC STATOR ENVIROS - Hokejové Treninky.CZ 04.12.2018 22:15 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 3 : 5
2055 Prague Wings - Black Bulls Praha 04.12.2018 20:45 ZS Hvězda Jiří Jasný
2056 SK Černá můra - HC Smečka Sion 03.12.2018 21:30 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 1 : 10
2049 HC Coda Praha - Prague Wings 02.12.2018 17:00 ZS Nikolajka Petr Novák 4 : 3
2052 Cargologix - Travelport.cz 30.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný 8 : 6
2048 HC STATOR ENVIROS - HC Coda Praha 29.11.2018 22:15 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 2 : 2
2051 Hokejové Treninky.CZ - Roosters 29.11.2018 20:30 Velká Hala Sparta Tomáš Kučera 7 : 2
2050 HC Stros - HC STATOR ENVIROS 28.11.2018 21:30 ICERINK Petr Novák 4 : 6
2053 HRC Black and White - SK Černá můra 26.11.2018 21:00 ZS Slavia Viktor Kozák 9 : 2
2002 Travelport.cz - Black Bulls Praha 23.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
2047 Roosters - HC Stros 21.11.2018 20:30 Velká Hala Sparta Roman Kovařík 6 : 0
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
3076 HC Horní Počernice - HC Mordor 18.01.2019 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 9 : 1
3075 Fanklub Lev Praha - HC Cheza Praha 16.01.2019 20:00 ICERINK Tomáš Výborný 4 : 3
3078 Gaston Seals - HC Sněhuláci Praha 16.01.2019 20:00 Malá Hala Sparta Michal Kovář 0 : 7
3077 HC Stará Kovárna - HC Přírodověda UK 16.01.2019 19:25 ZS Letňany Marek Černý 4 : 2
3073 HC Renegades - EUROCAT 14.01.2019 21:00 ZS Letňany Marek Černý 5 : 4
3067 EUROCAT - HC Sněhuláci Praha 13.01.2019 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 2 : 10
3071 HC OZZY Praha - Fanklub Lev Praha 13.01.2019 20:30 ZS Černošice Jakub Stanko 5 : 5
3068 HC Přírodověda UK - Gaston Seals 09.01.2019 22:30 ZS Hvězda Milan Nesvadba 7 : 4
3069 HC Mordor - HC Stará Kovárna 09.01.2019 22:00 ZS Slavia Jan Hodač 6 : 6
3072 HC Renegades - HC DOTYKAČKA 07.01.2019 21:00 ZS Letňany Marek Černý 2 : 3
3019 EUROCAT - HC OZZY Praha 06.01.2019 20:45 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 0 : 12
3070 HC Cheza Praha - HC Horní Počernice 05.01.2019 18:30 ICERINK Jakub Pejša 2 : 3
3116 HC Horní Počernice - HC DOTYKAČKA 04.01.2019 21:20 ZS Letňany Vít Brabec 6 : 1
3015 HC Horní Počernice - HC Přírodověda UK 21.12.2018 21:20 ZS Letňany Jakub Pejša 4 : 4
3064 HC Cheza Praha - HC Stará Kovárna 19.12.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 8 : 3
3061 HC DOTYKAČKA - EUROCAT 16.12.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 13 : 4
3063 HC OZZY Praha - HC Horní Počernice 16.12.2018 20:30 ZS Černošice Jakub Stanko 1 : 1 SN
3066 HC Přírodověda UK - HC Sněhuláci Praha 12.12.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný 5 : 1
3065 HC Mordor - Gaston Seals 12.12.2018 22:00 ZS Slavia Jan Hodač 5 : 6 SN
3062 HC Renegades - Fanklub Lev Praha 10.12.2018 21:00 ZS Letňany Marek Černý 5 : 3
3055 EUROCAT - HC Přírodověda UK 09.12.2018 20:45 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 4 : 7
3059 HC Horní Počernice - HC Renegades 07.12.2018 12:00 ZS Letňany Jaroslav Krivák 2 : 3 SN
3056 HC Sněhuláci Praha - HC Mordor 06.12.2018 18:10 ZS Letňany Milan Soukup 2 : 5
3057 Gaston Seals - HC Cheza Praha 05.12.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Kučera 5 : 7
3060 Fanklub Lev Praha - HC DOTYKAČKA 05.12.2018 20:00 ICERINK Tomáš Výborný 11 : 6
3058 HC Stará Kovárna - HC OZZY Praha 05.12.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 3 : 1
3029 HC Renegades - HC Mordor 03.12.2018 21:00 ZS Letňany Marek Černý 3 : 1
3050 HC DOTYKAČKA - HC Horní Počernice 02.12.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 3 : 1
3052 HC OZZY Praha - Gaston Seals 02.12.2018 20:30 ZS Černošice Jakub Stanko 1 : 1
3054 HC Mordor - HC Přírodověda UK 28.11.2018 22:00 ZS Slavia Jan Hodač 4 : 6
3049 Fanklub Lev Praha - EUROCAT 28.11.2018 20:00 ICERINK Tomáš Výborný 15 : 6
3051 HC Renegades - HC Stará Kovárna 26.11.2018 21:00 ZS Letňany Marek Černý 3 : 3
3043 EUROCAT - HC Mordor 25.11.2018 20:45 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 4 : 5
3009 HC Cheza Praha - Fanklub Lev Praha 24.11.2018 18:30 ICERINK Tomáš Kučera 10 : 5
3048 HC Horní Počernice - Fanklub Lev Praha 23.11.2018 21:20 ZS Letňany Vít Brabec 2 : 1
3045 HC Sněhuláci Praha - HC OZZY Praha 22.11.2018 18:10 ZS Letňany Milan Soukup 5 : 4 SN
3044 HC Přírodověda UK - HC Cheza Praha 21.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný 8 : 6
3046 Gaston Seals - HC Renegades 21.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný 3 : 7
3047 HC Stará Kovárna - HC DOTYKAČKA 21.11.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 4 : 3
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
4082 Motol Pelicans - HC Olympik 17.01.2019 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera 4 : 1
4076 HC Forfun Praha - Motol Pelicans 16.01.2019 22:00 ZS Slavia Milan Nesvadba 5 : 4 SN
4078 HC Slavoj Štvanice - HC Kačeři Vinoř 16.01.2019 19:45 ICERINK Milan Soukup 5 : 11
4074 HC Žižkov - HC Lenovo 15.01.2019 20:45 ZS Hvězda Petr Novák 4 : 4
4077 H.O.V.N.A. - HC Auto Kunratice 14.01.2019 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 14 : 1
4073 Yellow Stars - Hockey sport shop Farma 13.01.2019 21:00 ZS Nikolajka Jan Hodač 5 : 6
4068 HC Auto Kunratice - HC Slavoj Štvanice 11.01.2019 22:30 ZS Velké Popovice Milan Soukup 3 : 2 SN
4071 HC Lenovo - HC Olympik 08.01.2019 20:30 Velká Hala Sparta Michal Škrobák 3 : 8
4067 Hockey sport shop Farma - HC Kačeři Vinoř 07.01.2019 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba 3 : 2
4070 Projektový ústav - HC Forfun Praha 07.01.2019 21:00 ZS Nikolajka Michal Škrobák 3 : 6
4072 Yellow Stars - HC Žižkov 06.01.2019 20:00 ZS Nikolajka Petr Novák 3 : 9
4016 HC Olympik - Motol Pelicans 06.01.2019 18:30 ZS Nikolajka Petr Novák 2 : 5
4069 Motol Pelicans - H.O.V.N.A. 03.01.2019 22:30 ZS Hvězda Viktor Kozák 7 : 1
4030 HC Lenovo - Projektový ústav 18.12.2018 20:30 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 5 : 11
4088 HC Olympik - HC Auto Kunratice 16.12.2018 17:00 ZS Nikolajka Petr Novák 11 : 2
4061 HC Žižkov - Hockey sport shop Farma 11.12.2018 20:45 ZS Hvězda Petr Novák 8 : 5
4063 HC Lenovo - HC Forfun Praha 11.12.2018 20:30 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 4 : 6
4064 Projektový ústav - H.O.V.N.A. 10.12.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 3 : 8
4062 Yellow Stars - HC Olympik 09.12.2018 21:00 ZS Nikolajka Petr Novák 1 : 2
4065 Motol Pelicans - HC Slavoj Štvanice 06.12.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera 4 : 4
4059 HC Forfun Praha - Yellow Stars 05.12.2018 22:00 ZS Slavia Milan Nesvadba 8 : 8
4057 HC Slavoj Štvanice - Projektový ústav 05.12.2018 19:45 ICERINK Milan Soukup 1 : 3
4056 HC Kačeři Vinoř - Motol Pelicans 04.12.2018 21:30 ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup 2 : 10
4055 Hockey sport shop Farma - HC Auto Kunratice 03.12.2018 21:20 ZS Letňany Viktor Kozák 11 : 2
4058 H.O.V.N.A. - HC Lenovo 03.12.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 5 : 4 SN
4038 HC Olympik - H.O.V.N.A. 02.12.2018 21:30 ZS Nikolajka Petr Novák 3 : 3 SN
4120 HC Auto Kunratice - Motol Pelicans 30.11.2018 22:30 ZS Velké Popovice Tomáš Výborný 2 : 8
4050 HC Žižkov - HC Forfun Praha 27.11.2018 20:45 ZS Hvězda Petr Novák 10 : 11
4052 HC Lenovo - HC Slavoj Štvanice 27.11.2018 20:30 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 4 : 1
4053 Projektový ústav - HC Kačeři Vinoř 26.11.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 9 : 2
4051 Yellow Stars - H.O.V.N.A. 25.11.2018 21:00 ZS Nikolajka Petr Novák 3 : 6
4044 HC Auto Kunratice - Projektový ústav 23.11.2018 22:30 ZS Velké Popovice Jan Hodač 4 : 7
4048 HC Forfun Praha - HC Olympik 21.11.2018 22:00 ZS Slavia Milan Nesvadba 12 : 5
4046 HC Slavoj Štvanice - Yellow Stars 21.11.2018 19:45 ICERINK Milan Soukup 7 : 2
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
5076 HT 13/14 - Q-foto farma 17.01.2019 21:45 ICERINK Milan Soukup 3 : 2
5073 HC NP Černošice - HC PANTHERS Praha 17.01.2019 21:15 ZS Černošice Jakub Stanko 4 : 4
5075 HC Trimed Praha - HC Zličín 15.01.2019 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera 0 : 3
5074 HC GRYF - HC Papoušci 14.01.2019 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba 6 : 1
5077 HC Punishers - HC Kosti Team 13.01.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup 7 : 2
5078 HC Praha 10 - HC Suchdol Sabres 10.01.2019 22:15 ZS Slavia Marek Černý 2 : 11
5070 HC Zličín - HT 13/14 10.01.2019 21:45 ICERINK Milan Soukup 7 : 3
5072 HC NP Černošice - HC GRYF 10.01.2019 21:15 ZS Černošice Jakub Stanko 7 : 2
5069 Q-foto farma - HC Punishers 09.01.2019 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda 5 : 3
5132 HC Suchdol Sabres - HC Kosti Team 09.01.2019 19:25 ZS Letňany Marek Černý 4 : 1
5097 HC Zličín - HC PANTHERS Praha 02.01.2019 21:30 ICERINK Petr Novák 2 : 3
5067 HC PANTHERS Praha - HC Suchdol Sabres 19.12.2018 21:30 ICERINK Viktor Kozák 2 : 9
5065 Q-foto farma - HC Praha 10 19.12.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda 2 : 4
5024 HC Praha 10 - HC Punishers 13.12.2018 22:30 ZS Slavia Milan Soukup 3 : 7
5062 HC NP Černošice - HC Trimed Praha 13.12.2018 21:15 ZS Černošice Jakub Stanko 0 : 9
5063 HC Papoušci - HT 13/14 12.12.2018 20:00 Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 5 : 1
5003 HC Punishers - Q-foto farma 12.12.2018 19:30 ZS Velké Popovice 0 : 5 K
5001 HC Suchdol Sabres - HC PANTHERS Praha 12.12.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 2 : 5
5061 HC GRYF - HC PANTHERS Praha 10.12.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba 1 : 1 SN
5059 HT 13/14 - HC NP Černošice 06.12.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup 2 : 5
5055 HC PANTHERS Praha - HC Kosti Team 05.12.2018 21:30 ICERINK Milan Soukup 10 : 1
5066 HC Kosti Team - HC Suchdol Sabres 30.11.2018 21:15 ZS Kobra Milan Soukup 1 : 3
5123 HC Zličín - HC Praha 10 29.11.2018 21:45 Malá Hala Sparta Jan Červenka 5 : 2
5051 HC NP Černošice - HC Punishers 29.11.2018 21:15 ZS Černošice Jakub Stanko 6 : 2
5052 HC Papoušci - HC Praha 10 28.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 4 : 2
5054 Q-foto farma - HC Kosti Team 28.11.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda 3 : 3 SN
5034 HC Suchdol Sabres - HC GRYF 28.11.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 5 : 3
5049 HC Trimed Praha - HC PANTHERS Praha 27.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera 4 : 4 SN
5044 HC Kosti Team - HC Zličín 23.11.2018 21:15 ZS Kobra Milan Soukup 9 : 3
5048 HT 13/14 - HC Trimed Praha 22.11.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup 2 : 7
5046 HC Praha 10 - HC NP Černošice 22.11.2018 21:15 ZS Černošice Jakub Stanko 8 : 3
5043 HC PANTHERS Praha - Q-foto farma 21.11.2018 21:30 ICERINK Milan Soukup 6 : 2