Zápas Datum Místo Rozhodčí Výsledek
5019 HC PANTHERS Praha - HC Papoušci 17.04.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup 9 : 1
5071 HC Papoušci - HC Trimed Praha 10.04.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 2 : 10
5087 HC GRYF - Q-foto farma 10.04.2019
19:30
ZS Velké Popovice Milan Soukup 6 : 8
5064 HC Zličín - HC Punishers 04.04.2019
21:45
Malá Hala Sparta Viktor Kozák 1 : 8
5120 HC Kosti Team - Q-foto farma 03.04.2019
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda 3 : 9
5057 HC Praha 10 - HC Zličín 29.03.2019
21:45
Malá Hala Sparta Tomáš Výborný 3 : 2
5129 HT 13/14 - HC Papoušci 28.03.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup 3 : 2 SN
5093 HC Suchdol Sabres - HC Trimed Praha 27.03.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup 2 : 7
5050 HC GRYF - HT 13/14 25.03.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba 4 : 6
5058 HC Punishers - HC Papoušci 24.03.2019
21:00
ZS Neratovice Milan Soukup 8 : 1
5035 HC Praha 10 - HC Trimed Praha 21.03.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý 1 : 4
5053 HC Zličín - HC Suchdol Sabres 21.03.2019
21:45
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 1 : 5
5127 HC PANTHERS Praha - HC GRYF 20.03.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup 7 : 2
5131 HC Praha 10 - Q-foto farma 20.03.2019
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda 6 : 3
5128 HC Trimed Praha - HC NP Černošice 19.03.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera 9 : 1
5104 HC Punishers - HC Trimed Praha 17.03.2019
21:00
ZS Neratovice Milan Soukup 1 : 10
5121 HC Kosti Team - HC PANTHERS Praha 15.03.2019
21:15
ZS Kobra Milan Nesvadba 2 : 10
5125 HC NP Černošice - HT 13/14 14.03.2019
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko 3 : 5
5124 HC Papoušci - HC Punishers 13.03.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 5 : 5
5126 HC GRYF - HC Trimed Praha 11.03.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba 2 : 6
5117 HC Punishers - HC NP Černošice 10.03.2019
22:00
ZS Neratovice Milan Soukup 2 : 4
5118 HC Praha 10 - HC Papoušci 07.03.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý 7 : 3
5110 HC Zličín - HC Kosti Team 07.03.2019
21:45
Malá Hala Sparta Jan Červenka 6 : 5
5116 HT 13/14 - HC GRYF 07.03.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup 3 : 2
5115 HC PANTHERS Praha - HC Trimed Praha 06.03.2019
21:30
ICERINK Petr Novák 3 : 6
5130 HC Punishers - HC Zličín 03.03.2019
21:00
ZS Neratovice Milan Soukup 3 : 6
5112 HC NP Černošice - HC Praha 10 28.02.2019
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko 5 : 8
5041 HC Papoušci - HC Kosti Team 27.02.2019
20:00
Malá Hala Sparta Roman Kovařík 5 : 4 SN
5109 Q-foto farma - HC PANTHERS Praha 27.02.2019
19:30
ZS Velké Popovice 0 : 7
5119 HC Suchdol Sabres - HC Zličín 27.02.2019
19:25
ZS Letňany Marek Černý 5 : 0
5114 HC Trimed Praha - HT 13/14 26.02.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera 4 : 1
5113 HC GRYF - HC Punishers 25.02.2019
21:20
ZS Letňany 5 : 0 K
5107 HC Kosti Team - HC Papoušci 22.02.2019
21:15
ZS Kobra 4 : 5 SN