Zápas Datum Místo Rozhodčí Výsledek
3105 Gaston Seals - HC DOTYKAČKA 17.04.2019
20:00
ICERINK Milan Soukup 9 : 6
3008 HC OZZY Praha - HC DOTYKAČKA 07.04.2019
21:00
ZS Černošice Jakub Stanko 3 : 7
3110 HC Cheza Praha - HC Přírodověda UK 06.04.2019
18:30
ICERINK Zdeněk Kozák 5 : 2
3024 Gaston Seals - HC Stará Kovárna 03.04.2019
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Kučera 4 : 5
3039 HC DOTYKAČKA - Gaston Seals 31.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný 5 : 0 K
3102 HC Horní Počernice - HC Stará Kovárna 29.03.2019
21:20
ZS Letňany Pavel Malyšev 5 : 0 K
3123 HC Cheza Praha - Gaston Seals 28.03.2019
20:00
Malá Hala Sparta Jan Červenka 5 : 2
3021 HC Mordor - HC DOTYKAČKA 27.03.2019
22:00
ZS Slavia Tomáš Výborný 8 : 3
3002 Gaston Seals - HC Přírodověda UK 27.03.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 6 : 9
3020 HC Cheza Praha - HC Renegades 25.03.2019
21:00
ZS Letňany Marek Černý 2 : 3
3127 EUROCAT - HC DOTYKAČKA 24.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný 4 : 5
3098 HC OZZY Praha - HC Mordor 24.03.2019
20:30
ZS Černošice David Thuma 2 : 9
3132 HC Sněhuláci Praha - HC Přírodověda UK 21.03.2019
18:10
ZS Letňany Milan Soukup 5 : 1
3128 Fanklub Lev Praha - HC Renegades 20.03.2019
20:00
ICERINK Tomáš Výborný 1 : 4
3131 Gaston Seals - HC Mordor 20.03.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 0 : 6
3130 HC Stará Kovárna - HC Cheza Praha 20.03.2019
19:25
ZS Letňany Marek Černý 9 : 3
3095 HC Mordor - HC Renegades 18.03.2019
21:00
ZS Letňany Marek Černý 5 : 5
3126 HC DOTYKAČKA - Fanklub Lev Praha 17.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný 5 : 3
3129 HC Horní Počernice - HC OZZY Praha 15.03.2019
21:20
ZS Letňany Milan Soukup 2 : 3 SN
3121 HC Přírodověda UK - EUROCAT 13.03.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Výborný 14 : 8
3122 HC Mordor - HC Sněhuláci Praha 13.03.2019
22:00
ZS Slavia Michal Kovář 1 : 3
3125 HC Renegades - HC Horní Počernice 11.03.2019
21:00
ZS Letňany Marek Černý 4 : 7
3115 EUROCAT - Fanklub Lev Praha 10.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Viktor Kozák 0 : 4
3124 HC OZZY Praha - HC Stará Kovárna 10.03.2019
20:30
ZS Černošice Jakub Stanko 10 : 3
3119 HC Sněhuláci Praha - HC Cheza Praha 07.03.2019
18:10
ZS Letňany Milan Soukup 7 : 4
3120 HC Přírodověda UK - HC Mordor 06.03.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Výborný 8 : 4
3118 Gaston Seals - HC OZZY Praha 06.03.2019
20:00
Malá Hala Sparta Michal Škrobák 3 : 6
3117 HC Stará Kovárna - HC Renegades 06.03.2019
19:25
ZS Letňany Milan Nesvadba 7 : 6
3113 HC DOTYKAČKA - HC Stará Kovárna 03.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný 8 : 4
3016 Fanklub Lev Praha - HC Mordor 03.03.2019
17:45
ICERINK Tomáš Výborný 6 : 5
3053 HC Cheza Praha - HC Sněhuláci Praha 02.03.2019
18:30
ICERINK Michal Škrobák 4 : 3
3103 EUROCAT - HC Horní Počernice 01.03.2019
21:20
ZS Letňany Michal Škrobák 6 : 6 SN
3088 Fanklub Lev Praha - HC Přírodověda UK 28.02.2019
19:45
ICERINK Tomáš Výborný 6 : 5 SN
3109 HC Mordor - EUROCAT 27.02.2019
22:00
ZS Slavia Milan Nesvadba 2 : 8
3114 Fanklub Lev Praha - HC Horní Počernice 27.02.2019
20:00
ICERINK Tomáš Výborný 7 : 4
3112 HC Renegades - Gaston Seals 25.02.2019
21:00
ZS Letňany Marek Černý 2 : 2
3111 HC OZZY Praha - HC Sněhuláci Praha 24.02.2019
20:30
ZS Černošice Jakub Stanko 0 : 8