Yellow Stars#0054

Lukáš Hartman - mirekhajek@me.com - 721 146 882

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0813 66 Tomáš David Obránce 26.09.2013
0803 36 Miroslav Hájek Obránce 26.09.2013
1541 69 Marek Halas Utočník 10.09.2017
0804 23 Lukáš Hartman Brankář 26.09.2013
0811 20 Tomáš Hlaváč Utočník 26.09.2013
0810 77 Štěpán Kačírek Utočník 26.09.2013
0807 15 Jan Kárník Utočník 26.09.2013
0817 74 Marian Konečný Utočník 26.09.2013
1883 55 Martin Kratochvíl Utočník 01.10.2018
1056 4 Tomáš Kroček Obránce 29.10.2014
0814 37 Milan Kroupa Utočník 26.09.2013
0809 81 Jiří Kubš Utočník 26.09.2013
0818 Jaroslav Mojžíš Utočník 26.09.2013
1885 5 Tomáš Mulač Utočník 01.10.2018
1884 11 Michael Reiner Obránce 01.10.2018
0815 87 Štěpán Rybář Utočník 26.09.2013
0867 Roman Šoula 18.10.2013
0808 22 Michal Šraib Obránce 26.09.2013
0806 7 Luděk Stecker Utočník 26.09.2013
0865 13 Petr Straka Obránce 18.10.2013
0805 73 Pavel Süsser Utočník 26.09.2013
1002 2 Radomír Toman Utočník 29.09.2014
0816 89 Martin Vindiš Obránce 26.09.2013
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
M. Kroupa 22 12 34
L. Stecker 14 11 25
M. Kratochvíl 11 13 24
J. Kubš 7 10 17
R. Toman 4 9 13
M. Konečný 4 7 11
P. Süsser 3 7 10
Š. Kačírek 6 3 9
Š. Rybář 3 4 7
M. Vindiš 3 3 6
M. Halas 3 1 4
M. Reiner 1 2 3
M. Hájek 0 3 3
P. Straka 1 1 2
T. David 0 2 2
M. Šraib 0 2 2
T. Kroček 1 0 1
J. Kárník 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
J. Kubš 5 15 Malý trest
M. Šraib 4 12 Malý trest
T. Kroček 3 9 Malý trest
M. Vindiš 3 9 Malý trest
M. Kratochvíl 2 6 Malý trest
M. Kroupa 2 6 Malý trest
Š. Rybář 2 6 Malý trest
P. Straka 2 6 Malý trest
M. Hájek 1 3 Malý trest
J. Kárník 1 3 Malý trest
M. Konečný 1 3 Malý trest
M. Reiner 1 3 Malý trest
L. Stecker 1 3 Malý trest
P. Süsser 1 3 Malý trest
R. Toman 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5005 HC ROWING
Yellow Stars
5 : 6 30.09.2019 - 06.10.2019 03.10.2019
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5015 Yellow Stars
Fanklub Lev Praha
14.10.2019 - 20.10.2019
5016 HC PUNISHERS
Yellow Stars
4 : 5 SN 21.10.2019 - 27.10.2019 30.01.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5024 Yellow Stars
Q-Foto farma
3 : 2 28.10.2019 - 03.11.2019 30.10.2019
19:30
ZS Velké Popovice Milan Soukup
5027 Zličín Hockey Represent
Yellow Stars
2 : 6 04.11.2019 - 10.11.2019 07.01.2020
21:35
ICERINK Milan Soukup
5033 Yellow Stars
TOOKANI
8 : 2 11.11.2019 - 17.11.2019 17.11.2019
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5038 HC Papoušci
Yellow Stars
2 : 11 18.11.2019 - 24.11.2019 28.01.2020
21:45
Malá Hala Sparta Viktor Kozák
5042 Yellow Stars
HC Suchdol Sabres
4 : 1 25.11.2019 - 01.12.2019 12.02.2020
19:25
ZS Letňany Radek Noga
5049 HC Auto Kunratice
Yellow Stars
3 : 6 02.12.2019 - 08.12.2019 06.12.2019
22:30
ZS Velké Popovice Milan Soukup
5051 Yellow Stars
HC NP Černošice
9 : 1 09.12.2019 - 15.12.2019 15.12.2019
21:00
ZS Nikolajka Petr Novák
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5060 Yellow Stars
HC ROWING
5 : 6 SN 06.01.2020 - 12.01.2020 09.01.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
5070 Fanklub Lev Praha
Yellow Stars
4 : 5 20.01.2020 - 26.01.2020 21.01.2020
22:15
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
5071 Yellow Stars
HC PUNISHERS
3 : 1 27.01.2020 - 02.02.2020 27.10.2019
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
5079 Q-Foto farma
Yellow Stars
9 : 5 03.02.2020 - 09.02.2020 05.02.2020
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5082 Yellow Stars
Zličín Hockey Represent
3 : 2 SN 10.02.2020 - 16.02.2020 26.01.2020
20:00
ZS Nikolajka Jan Hodač
5088 TOOKANI
Yellow Stars
17.02.2020 - 23.02.2020
5093 Yellow Stars
HC Papoušci
24.02.2020 - 01.03.2020
5097 HC Suchdol Sabres
Yellow Stars
5 : 3 02.03.2020 - 08.03.2020 04.03.2020
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
5104 Yellow Stars
HC Auto Kunratice
3 : 5 09.03.2020 - 15.03.2020 16.02.2020
18:00
ZS Nikolajka Petr Novák
5106 HC NP Černošice
Yellow Stars
16.03.2020 - 22.03.2020