SK Černá můra#0045

Petr Zlámal - zlamal.pete@gmail.com - 724 143 302

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0569 Milan Antoš Obránce 22.11.2010
2753 Milan Antoš Utočník 21.02.2022
0456 7 Patrik Fischer Obránce 20.10.2009
0461 Jiří Guryča Utočník 20.10.2009
1311 12 Petr Havel Utočník 24.09.2016
0462 Jiří Hölzel Obránce 20.10.2009
0465 78 Karel Horák Utočník 20.10.2009
2338 8 Roman Hozák Utočník 22.10.2019
0463 81 Roman Kašák Utočník 20.10.2009
2308 27 Marek Merkner Utočník 09.10.2019
0763 28 Zdeněk Poláček Utočník 15.11.2012
0468 32 Roman Polák Utočník 20.10.2009
1566 1 Tomáš Straka Brankář 16.09.2017
0467 17 Martin Suk Utočník 20.10.2009
2672 19 Marek Švehla Obránce 09.11.2021
0567 0 Jaromír Valenta Utočník 12.11.2010
0470 20 Karel Vilímec Utočník 20.10.2009
0471 3 Jaroslav Vinopal Obránce 20.10.2009
0472 13 Jan Vítek Obránce 20.10.2009
0473 5 Petr Vlček Utočník 20.10.2009
0457 10 Petr Zlámal Utočník 20.10.2009
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
K. Horák 15 9 24
M. Suk 11 13 24
P. Havel 11 6 17
J. Vinopal 4 8 12
K. Vilímec 3 3 6
R. Polák 2 3 5
R. Hozák 1 4 5
P. Vlček 1 2 3
P. Fischer 0 3 3
M. Švehla 0 2 2
P. Zlámal 0 2 2
M. Merkner 0 1 1
Z. Poláček 0 1 1
J. Vítek 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
R. Polák 3 45 Velký trest
J. Vinopal 3 9 Malý trest
P. Havel 2 6 Malý trest
P. Fischer 1 3 Malý trest
K. Vilímec 1 3 Malý trest
J. Vítek 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
0460 Pavel Birner 20.10.2009 HC Průhonice
1850 Dominik Florián 29.09.2018 HC Průhonice
2775 Radoslav Juřík 23.09.2022 HRC Black and White
1567 Petr Kopřiva 16.09.2017 HC Průhonice
1842 Jan Mostecký 29.09.2018 HRC Black and White
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
2001 HC PANTHERS Praha
SK Černá můra
5 : 8 26.09.2022 - 02.10.2022 28.09.2022
22:00
ZS Slavia Tomáš Nosek
2006 SK Černá můra
HC Trimed Praha
5 : 8 03.10.2022 - 09.10.2022 03.10.2022
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2011 HC ITEL PRAHA
SK Černá můra
5 : 4 SN 10.10.2022 - 16.10.2022 12.10.2022
20:45
ZS Slavia Petr Novák
2016 SK Černá můra
HC Red Dragon
5 : 10 17.10.2022 - 23.10.2022 17.10.2022
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2021 HC Šneci Říčany
SK Černá můra
5 : 0 K 24.10.2022 - 30.10.2022 28.10.2022
18:45
ZS Velké Popovice Milan Soukup
2026 SK Černá můra
HC STATOR ENVIROS
5 : 6 31.10.2022 - 06.11.2022 31.10.2022
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2031 Motol Pelicans
SK Černá můra
8 : 2 07.11.2022 - 13.11.2022 07.11.2022
22:15
Velká Hala Sparta Tomáš Kučera
2036 SK Černá můra
BMZ
11 : 4 14.11.2022 - 20.11.2022 14.11.2022
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2041 HC Bmxriders Represent
SK Černá můra
4 : 5 21.11.2022 - 27.11.2022 27.11.2022
20:15
ICERINK Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
2046 SK Černá můra
HC PANTHERS Praha
4 : 9 09.01.2023 - 15.01.2023 09.01.2023
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2051 HC Trimed Praha
SK Černá můra
6 : 9 16.01.2023 - 22.01.2023 19.01.2023
22:15
ZS Slavia Tomáš Výborný
2056 SK Černá můra
HC ITEL PRAHA
3 : 12 23.01.2023 - 29.01.2023 23.01.2023
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2061 HC Red Dragon
SK Černá můra
30.01.2023 - 05.02.2023 01.02.2023
20:15
ZS Slavia Tomáš Nosek
2066 SK Černá můra
HC Šneci Říčany
06.02.2023 - 12.02.2023 06.02.2023
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2071 HC STATOR ENVIROS
SK Černá můra
13.02.2023 - 19.02.2023 14.02.2023
22:30
ZS Hvězda
2076 SK Černá můra
Motol Pelicans
20.02.2023 - 26.02.2023 20.02.2023
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2081 BMZ
SK Černá můra
27.02.2023 - 05.03.2023 01.03.2023
20:15
ZS Letňany
2086 SK Černá můra
HC Bmxriders Represent
06.03.2023 - 12.03.2023 06.03.2023
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný