Roosters#0058

Tomáš Staněk - info@roosters.cz - 603 298 548

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1432 12 Matouš Bartoš Obránce 22.11.2016
0553 11 Jiří Bém Utočník 14.10.2010
1134 24 Maroš Blahovec Utočník 14.09.2015
2161 19 Ondřej Černý Utočník 31.01.2019
2096 82 Petr Ciesarík Utočník 29.11.2018
2234 David Fetterle Obránce 30.09.2019
0426 41 Petr Georgiev Utočník 05.10.2009
2072 Jan Havlena Obránce 17.11.2018
2073 Tomáš Havlena Utočník 17.11.2018
2384 Lukáš Jeschke 02.12.2019
2152 16 Petr Kocian Utočník 27.01.2019
2199 14 Miloš Kohl Obránce 23.09.2019
0428 22 Petr Koláčný Obránce 05.10.2009
0560 20 Filip Krejčík Utočník 26.10.2010
1182 15 Vojtěch Maška Utočník 02.10.2015
1853 13 Martin Nekula Obránce 30.09.2018
1498 69 Jiří Novák Brankář 31.08.2017
0746 25 Michal Peroutka Utočník 24.10.2012
1383 44 Václav Pospíchal Utočník 10.10.2016
2128 Petr Skála Utočník 19.12.2018
1605 88 Jan Slováček Obránce 27.09.2017
2200 17 Štěpán Šonka Utočník 23.09.2019
0427 8 Ivo Soulek Obránce 05.10.2009
0431 0 Tomáš Staněk Utočník 05.10.2009
1382 10 Jakub Šulc Utočník 10.10.2016
1096 23 Ondřej Tichý Utočník 27.01.2015
2074 Jiří Zajíc 19.11.2018
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
F. Krejčík 8 8 16
M. Blahovec 8 7 15
M. Bartoš 3 12 15
P. Ciesarík 7 7 14
P. Georgiev 9 4 13
V. Pospíchal 7 5 12
J. Bém 7 3 10
M. Nekula 4 6 10
T. Staněk 5 4 9
O. Tichý 4 5 9
J. Šulc 3 5 8
P. Kocian 3 4 7
M. Peroutka 3 3 6
P. Koláčný 1 4 5
M. Kohl 0 5 5
I. Soulek 1 2 3
V. Maška 1 0 1
Š. Šonka 1 0 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
P. Koláčný 6 18 Malý trest
M. Peroutka 4 36 Malý + osobní trest
J. Bém 4 12 Malý trest
M. Kohl 3 9 Malý trest
M. Nekula 3 9 Malý trest
T. Staněk 3 9 Malý trest
M. Bartoš 2 6 Malý trest
I. Soulek 2 6 Malý trest
J. Šulc 2 6 Malý trest
P. Georgiev 1 3 Malý trest
F. Krejčík 1 3 Malý trest
O. Tichý 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1004 HC Kosatky Praha
Roosters
13 : 2 30.09.2019 - 06.10.2019 03.10.2019
19:25
ZS Letňany Milan Štofa
1006 Roosters
HC Torpedo
14 : 2 07.10.2019 - 13.10.2019 08.10.2019
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
1015 HC Domynos Praha
Roosters
2 : 3 SN 14.10.2019 - 20.10.2019 13.10.2019
21:00
Velká Hala Sparta Viktor Kozák
1025 Roosters
HRC Black and White
28.10.2019 - 03.11.2019 07.04.2020
21:45
Malá Hala Sparta
1026 HC Dundee
Roosters
04.11.2019 - 10.11.2019 01.04.2020
21:00
ZS Letňany
1034 Roosters
ITEL SERVIS
4 : 3 11.11.2019 - 17.11.2019 19.11.2019
21:45
Malá Hala Sparta Michal Škrobák
1037 HC Shewci
Roosters
9 : 5 18.11.2019 - 24.11.2019 17.11.2019
21:00
ZS Nikolajka Petr Novák
1043 Roosters
HC Rafani
3 : 5 25.11.2019 - 01.12.2019 26.11.2019
21:45
Malá Hala Sparta Michal Škrobák
1048 HC Bílá Hora
Roosters
7 : 3 02.12.2019 - 08.12.2019 06.12.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1052 Roosters
BMZ
6 : 2 09.12.2019 - 15.12.2019 10.12.2019
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1059 Roosters
HC Kosatky Praha
1 : 2 06.01.2020 - 12.01.2020 07.01.2020
21:45
Malá Hala Sparta Jaroslav Krivák
1061 HC Torpedo
Roosters
7 : 5 13.01.2020 - 19.01.2020 15.01.2020
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
1070 Roosters
HC Domynos Praha
3 : 4 SN 20.01.2020 - 26.01.2020 21.01.2020
21:45
Malá Hala Sparta Samuel Vajda
1080 HRC Black and White
Roosters
5 : 5 03.02.2020 - 09.02.2020 10.02.2020
21:45
ZS Slavia Tomáš Kučera
1081 Roosters
HC Dundee
12 : 0 10.02.2020 - 16.02.2020 11.02.2020
21:45
Malá Hala Sparta Jan Hodač
1089 ITEL SERVIS
Roosters
17.02.2020 - 23.02.2020 27.02.2020
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1092 Roosters
HC Shewci
24.02.2020 - 01.03.2020 25.02.2020
21:45
Malá Hala Sparta
1098 HC Rafani
Roosters
3 : 8 02.03.2020 - 08.03.2020 18.12.2019
19:25
ZS Letňany Milan Nesvadba
1103 Roosters
HC Bílá Hora
09.03.2020 - 15.03.2020 10.03.2020
21:45
Malá Hala Sparta
1107 BMZ
Roosters
5 : 2 16.03.2020 - 22.03.2020 02.02.2020
19:30
ZS Nikolajka Milan Štofa