Projektový ústav#0007

Jiří Psota - psota@seznam.cz - 737 600 070

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1612 25 Martin Bahounek Obránce 28.09.2017
0056 Zdeněk Bárta 01.09.1999
0975 35 Robert Berounský Brankář 26.09.2014
1290 9 Petr Čermák Utočník 22.08.2016
0400 Jiří Fojt 31.03.2009
0577 19 Lukáš Halota Utočník 10.02.2011
1706 77 Jan Hamr Obránce 30.10.2017
1882 Jakub Hospůdka 01.10.2018
1610 11 Ondřej Hrabánek Utočník 28.09.2017
1614 8 Vítězslav Hurník Utočník 28.09.2017
1324 38 Michal Hužvar Utočník 28.09.2016
0623 Julien Meyfroidt 03.10.2011
0557 10 Patrik Müller Utočník 20.10.2010
1289 69 Petr Novák Utočník 22.08.2016
1977 21 Mikoláš Ovesný Obránce 10.10.2018
2441 91 Michal Pavel Utočník 08.09.2020
2168 33 Martin Pazdera Brankář 03.03.2019
0285 12 David Pivko Obránce 11.10.2006
0053 23 Jiří Psota Utočník 01.09.1999
0826 26 Marek Rejmon Obránce 01.10.2013
0624 2 Jakub Sekanina Utočník 03.10.2011
1423 17 Michal Šíp Utočník 10.11.2016
2439 1 Jaroslav Sládeček Brankář 10.03.2020
0840 15 Petr Urban Utočník 11.10.2013
1611 89 Martin Veselý Utočník 28.09.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
P. Urban 3 1 4
O. Hrabánek 2 2 4
M. Šíp 2 1 3
M. Bahounek 1 2 3
M. Pavel 1 1 2
J. Psota 1 1 2
P. Novák 0 2 2
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
M. Šíp 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1171 Lukáš Báča 26.09.2015 HC Lenovo
0347 Jiří Půlpán 01.08.2008 HC ITEL PRAHA
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4001 Projektový ústav
HC Olympik
10 : 1 28.09.2020 - 04.10.2020 28.09.2020
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4010 Projektový ústav
Zličín Hockey Represent
05.10.2020 - 11.10.2020
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4012 HC Slavoj Štvanice
Projektový ústav
12.10.2020 - 18.10.2020
ICERINK Milan Soukup
4019 Projektový ústav
HC STROS
19.10.2020 - 25.10.2020
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4023 HC Forfun Praha
Projektový ústav
26.10.2020 - 01.11.2020
4028 Projektový ústav
HT Eastside
02.11.2020 - 08.11.2020 02.11.2020
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4034 HC OZZY Praha
Projektový ústav
09.11.2020 - 15.11.2020 15.11.2020
20:30
ZS Černošice
4037 Projektový ústav
HC Kačeři Vinoř
16.11.2020 - 22.11.2020 16.11.2020
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4045 HC RENEGADES
Projektový ústav
23.11.2020 - 29.11.2020
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4046 HC Olympik
Projektový ústav
04.01.2021 - 10.01.2021 13.12.2020
21:00
ZS Nikolajka
4055 Zličín Hockey Represent
Projektový ústav
11.01.2021 - 17.01.2021 22.12.2020
21:00
ICERINK
4057 Projektový ústav
HC Slavoj Štvanice
18.01.2021 - 24.01.2021 18.01.2021
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4064 HC STROS
Projektový ústav
25.01.2021 - 31.01.2021 27.01.2021
21:30
ICERINK
4068 Projektový ústav
HC Forfun Praha
01.02.2021 - 07.02.2021 01.02.2021
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4073 HT Eastside
Projektový ústav
08.02.2021 - 14.02.2021 11.02.2021
21:45
ICERINK
4079 Projektový ústav
HC OZZY Praha
15.02.2021 - 21.02.2021 15.02.2021
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4082 HC Kačeři Vinoř
Projektový ústav
22.02.2021 - 28.02.2021
4090 Projektový ústav
HC RENEGADES
01.03.2021 - 07.03.2021 01.03.2021
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný