Itel - servis#0027

Ivo Hruška - i-tel@atlas.cz - 602 315 604

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
2034 16 Martin Bartek Utočník 29.10.2018
2004 Radek Benda Utočník 15.10.2018
0345 0 Roman Bláha Utočník 01.08.2008
0351 44 Tomáš Duchan Obránce 01.08.2008
0352 Jiří Hail Obránce 01.08.2008
1264 77 Pavel Hlaváč Utočník 19.01.2016
0343 28 Ivo Hruška Obránce 01.08.2008
0346 10 Jan Hruška Utočník 01.08.2008
0374 Daniel Kazda Utočník 08.10.2008
0373 22 František Kožený Obránce 08.10.2008
0888 11 Karel Kromíchal Utočník 28.01.2014
0350 Lukáš Lassig Utočník 01.08.2008
0353 1 Petr Lukášek Brankář 01.08.2008
0887 88 Lukáš Macháček Utočník 28.01.2014
0349 80 Jan Mařík Obránce 01.08.2008
1437 66 Václav Mařík Utočník 09.12.2016
1570 33 Jan Mišner Utočník 19.09.2017
0371 Michael Petrášek Utočník 08.10.2008
0347 55 Jiří Půlpán Obránce 01.08.2008
1674 23 Martin Schlixbier Utočník 11.10.2017
0344 Petr Šťovíček Brankář 01.08.2008
0348 9 Jiří Vltavský Utočník 01.08.2008
1263 12 Zdeněk Žáček Utočník 19.01.2016
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
L. Macháček 27 30 57
J. Mišner 26 29 55
Z. Žáček 21 34 55
J. Vltavský 9 14 23
J. Hruška 8 13 21
M. Schlixbier 6 11 17
M. Bartek 8 8 16
K. Kromíchal 6 10 16
V. Mařík 8 7 15
J. Mařík 3 12 15
D. Kazda 3 8 11
P. Hlaváč 3 3 6
I. Hruška 3 3 6
F. Kožený 2 4 6
J. Půlpán 2 3 5
P. Lukášek 0 3 3
R. Benda 1 1 2
L. Lassig 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
J. Půlpán 11 33 Malý trest
K. Kromíchal 7 21 Malý trest
J. Mařík 7 21 Malý trest
P. Hlaváč 4 12 Malý trest
M. Bartek 3 9 Malý trest
J. Hruška 3 9 Malý trest
F. Kožený 3 9 Malý trest
L. Macháček 3 9 Malý trest
M. Schlixbier 3 9 Malý trest
L. Lassig 2 6 Malý trest
D. Kazda 1 3 Malý trest
V. Mařík 1 3 Malý trest
J. Mišner 1 3 Malý trest
J. Vltavský 1 3 Malý trest
Z. Žáček 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1005 Itel - servis
HC Dundee
10 : 5 01.10.2018 - 07.10.2018 04.10.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1009 HC Sršni Praha
Itel - servis
3 : 4 08.10.2018 - 14.10.2018 14.10.2018
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1016 Itel - servis
HC Rafani
15 : 2 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1022 Kosatky www.lions.cz
Itel - servis
3 : 5 22.10.2018 - 28.10.2018 25.10.2018
19:25
ZS Letňany Jan Hodač
1027 Itel - servis
HC Bílá Hora
2 : 9 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1035 HC Walkers
Itel - servis
3 : 5 05.11.2018 - 11.11.2018 26.10.2018
21:20
ZS Letňany Viktor Kozák
1038 Itel - servis
HC Domynos Praha
6 : 1 12.11.2018 - 18.11.2018 15.11.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1048 BMZ
Itel - servis
3 : 18 19.11.2018 - 25.11.2018 18.11.2018
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1049 Itel - servis
HC Torpedo
2 : 4 26.11.2018 - 02.12.2018 29.11.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1060 Itel - servis
HC Cormoran Praha
4 : 8 03.12.2018 - 09.12.2018 10.01.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1062 HC Shewci Praha
Itel - servis
7 : 3 10.12.2018 - 16.12.2018 16.12.2018
20:00
ZS Nikolajka Petr Novák
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1071 HC Dundee
Itel - servis
5 : 9 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019
21:00
ZS Letňany Michal Škrobák
1075 Itel - servis
HC Sršni Praha
8 : 5 14.01.2019 - 20.01.2019 17.01.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1082 HC Rafani
Itel - servis
3 : 14 21.01.2019 - 27.01.2019 24.01.2019
21:30
ZS Kobra Petr Novák
1088 Itel - servis
Kosatky www.lions.cz
7 : 0 28.01.2019 - 03.02.2019 31.01.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1093 HC Bílá Hora
Itel - servis
7 : 5 04.02.2019 - 10.02.2019 08.02.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1101 Itel - servis
HC Walkers
8 : 2 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1104 HC Domynos Praha
Itel - servis
5 : 1 18.02.2019 - 24.02.2019 24.02.2019
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1114 Itel - servis
BMZ
5 : 0 K 25.02.2019 - 03.03.2019 28.02.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1115 HC Torpedo
Itel - servis
7 : 4 04.03.2019 - 10.03.2019 06.03.2019
21:20
ZS Letňany Jan Červenka
1126 HC Cormoran Praha
Itel - servis
6 : 4 11.03.2019 - 17.03.2019 14.03.2019
21:30
ZS Kobra Tomáš Výborný
1128 Itel - servis
HC Shewci Praha
4 : 8 18.03.2019 - 24.03.2019 21.03.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup