HT 13/14#0039

Matúš Kočiš - matuskocis7@gmail.com - 730 629 716

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1117 15 Mišo Baránek Obránce 13.08.2015
1120 Zdeno Čermák 13.08.2015
1121 91 Roman Džamba Obránce 13.08.2015
1543 38 Michal Gajdosech Utočník 10.09.2017
1541 69 Marek Halas Utočník 10.09.2017
1240 16 Robert Havalda Utočník 09.11.2015
1301 32 Marek Humeňanský Obránce 18.09.2016
1422 Nikita Inzhevatov 09.11.2016
1545 Dávid Juraško 10.09.2017
1542 51 Marek Kanuščák Utočník 10.09.2017
1129 7 Matúš Kočiš Utočník 13.08.2015
1122 13 Peter Kuchárik Obránce 13.08.2015
1123 77 Michal Kvietok Utočník 13.08.2015
1300 Vítězslav Malínek Utočník 18.09.2016
1540 23 Jaroslav Masnica Obránce 10.09.2017
1718 Anthony Murphy 05.11.2017
1124 5 Tomáš Ondáš Obránce 13.08.2015
1125 39 Michal Palenčár Brankář 13.08.2015
1333 Jiří Smutný 02.10.2016
1127 71 Adam Šoltés Utočník 13.08.2015
1126 Gabriel Staroň 13.08.2015
1116 17 Tomáš Strmenský Utočník 13.08.2015
1128 8 Jerguš Šuhajda Utočník 13.08.2015
1119 10 Daniel Suk Utočník 13.08.2015
1118 27 Tomáš Sýkora Utočník 13.08.2015
1135 Martin Vlček 14.09.2015
1544 Jakub Zajac 10.09.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
P. Kuchárik 9 20 29
R. Havalda 20 8 28
A. Šoltés 12 12 24
M. Kanuščák 9 7 16
T. Strmenský 2 12 14
D. Suk 7 6 13
M. Kvietok 10 2 12
J. Šuhajda 4 8 12
M. Halas 4 6 10
T. Ondáš 4 6 10
M. Gajdosech 3 2 5
M. Baránek 1 4 5
J. Masnica 3 1 4
M. Humeňanský 0 3 3
M. Kočiš 1 1 2
T. Sýkora 1 1 2
R. Džamba 0 2 2
Z. Čermák 1 0 1
M. Palenčár 1 0 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
M. Baránek 6 18 Malý trest
M. Kvietok 5 15 Malý trest
M. Kanuščák 4 12 Malý trest
P. Kuchárik 3 9 Malý trest
M. Kočiš 2 6 Malý trest
T. Sýkora 2 6 Malý trest
Z. Čermák 1 3 Malý trest
M. Gajdosech 1 3 Malý trest
M. Halas 1 3 Malý trest
R. Havalda 1 3 Malý trest
M. Humeňanský 1 3 Malý trest
T. Ondáš 1 3 Malý trest
T. Strmenský 1 3 Malý trest
J. Šuhajda 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5004 HT 13/14
HC Zličín
12 : 2 01.10.2018 - 07.10.2018 11.10.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5010 Q-foto farma
HT 13/14
4 : 4 SN 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5015 HT 13/14
HC Kosti Team
7 : 5 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5023 HC Suchdol Sabres
HT 13/14
3 : 2 22.10.2018 - 28.10.2018 24.10.2018
19:25
ZS Letňany Milan Nesvadba
5026 HT 13/14
HC Praha 10
6 : 4 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5036 HC Punishers
HT 13/14
6 : 8 05.11.2018 - 11.11.2018 08.11.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5037 HT 13/14
HC PANTHERS Praha
1 : 2 SN 12.11.2018 - 18.11.2018 15.11.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5048 HT 13/14
HC Trimed Praha
2 : 7 19.11.2018 - 25.11.2018 22.11.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5050 HC GRYF
HT 13/14
4 : 6 26.11.2018 - 02.12.2018 25.03.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5059 HT 13/14
HC NP Černošice
2 : 5 03.12.2018 - 09.12.2018 06.12.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5063 HC Papoušci
HT 13/14
5 : 1 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5070 HC Zličín
HT 13/14
7 : 3 07.01.2019 - 13.01.2019 10.01.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup
5076 HT 13/14
Q-foto farma
3 : 2 14.01.2019 - 20.01.2019 17.01.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup
5081 HC Kosti Team
HT 13/14
4 : 8 21.01.2019 - 27.01.2019 25.01.2019
21:15
ZS Kobra Jan Hodač
5089 HT 13/14
HC Suchdol Sabres
2 : 3 SN 28.01.2019 - 03.02.2019 31.01.2019
22:30
ICERINK Milan Nesvadba
5092 HC Praha 10
HT 13/14
5 : 6 04.02.2019 - 10.02.2019 07.02.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5102 HT 13/14
HC Punishers
6 : 5 SN 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup
5103 HC PANTHERS Praha
HT 13/14
4 : 3 18.02.2019 - 24.02.2019 20.02.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup
5114 HC Trimed Praha
HT 13/14
4 : 1 25.02.2019 - 03.03.2019 26.02.2019
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5116 HT 13/14
HC GRYF
3 : 2 04.03.2019 - 10.03.2019 07.03.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup
5125 HC NP Černošice
HT 13/14
3 : 5 11.03.2019 - 17.03.2019 14.03.2019
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko
5129 HT 13/14
HC Papoušci
3 : 2 SN 18.03.2019 - 24.03.2019 28.03.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup