HRC Black and White#0029

Martin Přibyl - myjaprvni@seznam.cz - 608 513 688

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1836 12 Antonín Diviš Brankář 29.09.2018
2110 11 Tomáš Doležel Utočník 04.12.2018
1850 0 Dominik Florián Obránce 29.09.2018
1880 Roman Hák Utočník 01.10.2018
1844 88 Ondřej Hoch Obránce 29.09.2018
1851 80 Tomáš Krátký Obránce 29.09.2018
1849 29 Michal Lukašík Utočník 29.09.2018
1842 92 Jan Mostecký Utočník 29.09.2018
1847 79 Tomáš Nováček Utočník 29.09.2018
1845 65 Petr Novák Utočník 29.09.2018
1846 13 Lukáš Novák Utočník 29.09.2018
1838 93 Martin Přibyl Obránce 29.09.2018
1841 60 Jan Rozlivka Utočník 29.09.2018
1840 75 Ondřej Šimek Utočník 29.09.2018
1879 Jiří Stejskal Obránce 01.10.2018
2417 27 Pavel Stibůrek Utočník 02.02.2020
1835 1 Petr Talman Brankář 29.09.2018
2281 16 Ladislav Vlček Obránce 07.10.2019
1834 86 Tomáš Vyskočil Brankář 29.09.2018
1839 9 Jaroslav Žáček Utočník 29.09.2018
1843 15 Jan Zadražil Obránce 29.09.2018
1848 21 Petr Zemánek Utočník 29.09.2018
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
T. Krátký 12 9 21
J. Mostecký 7 12 19
L. Vlček 9 6 15
T. Nováček 8 7 15
O. Šimek 8 5 13
P. Novák 5 6 11
L. Novák 5 6 11
J. Rozlivka 7 2 9
J. Zadražil 4 5 9
M. Lukašík 3 5 8
M. Přibyl 0 6 6
P. Zemánek 0 6 6
O. Hoch 1 4 5
T. Doležel 1 3 4
J. Stejskal 1 0 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
L. Vlček 8 24 Malý trest
J. Mostecký 7 67 Trest do konce zápasu
T. Krátký 6 18 Malý trest
O. Šimek 5 45 Osobní trest
L. Novák 5 15 Malý trest
J. Rozlivka 5 15 Malý trest
O. Hoch 4 12 Malý trest
T. Doležel 3 9 Malý trest
M. Lukašík 2 30 Malý + osobní trest
P. Novák 2 6 Malý trest
J. Zadražil 2 6 Malý trest
M. Přibyl 1 3 Malý trest
P. Talman 1 3 Malý trest
P. Zemánek 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
0467 Martin Suk 20.10.2009 SK Černá můra
0471 Jaroslav Vinopal 20.10.2009 SK Černá můra
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1003 BMZ
HRC Black and White
5 : 2 30.09.2019 - 06.10.2019 13.10.2019
19:30
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
1007 HRC Black and White
HC Kosatky Praha
1 : 7 07.10.2019 - 13.10.2019 07.10.2019
21:45
ZS Slavia Milan Nesvadba
1014 HC Torpedo
HRC Black and White
7 : 2 14.10.2019 - 20.10.2019 16.10.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
1016 HRC Black and White
HC Domynos Praha
2 : 3 21.10.2019 - 27.10.2019 04.11.2019
21:45
ZS Slavia Tomáš Kučera
1025 Roosters
HRC Black and White
28.10.2019 - 03.11.2019
1035 HRC Black and White
HC Dundee
10 : 2 11.11.2019 - 17.11.2019 21.10.2019
21:45
ZS Slavia Tomáš Kučera
1036 ITEL SERVIS
HRC Black and White
5 : 3 18.11.2019 - 24.11.2019 19.12.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1044 HRC Black and White
HC Shewci
4 : 3 25.11.2019 - 01.12.2019 02.12.2019
21:45
ZS Slavia Tomáš Kučera
1047 HC Rafani
HRC Black and White
0 : 4 02.12.2019 - 08.12.2019 09.12.2019
19:30
ZS Velké Popovice Milan Soukup
1053 HRC Black and White
HC Bílá Hora
6 : 5 09.12.2019 - 15.12.2019 16.12.2019
21:45
ZS Slavia Tomáš Kučera
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1058 HRC Black and White
BMZ
6 : 4 06.01.2020 - 12.01.2020 13.01.2020
21:45
ZS Slavia Jan Hodač
1062 HC Kosatky Praha
HRC Black and White
3 : 2 13.01.2020 - 19.01.2020 09.01.2020
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1069 HRC Black and White
HC Torpedo
9 : 1 20.01.2020 - 26.01.2020 27.01.2020
21:45
ZS Slavia Milan Nesvadba
1071 HC Domynos Praha
HRC Black and White
3 : 4 27.01.2020 - 02.02.2020 02.02.2020
21:00
Velká Hala Sparta Jan Hodač
1080 HRC Black and White
Roosters
5 : 5 03.02.2020 - 09.02.2020 10.02.2020
21:45
ZS Slavia Tomáš Kučera
1090 HC Dundee
HRC Black and White
3 : 4 SN 17.02.2020 - 23.02.2020 19.02.2020
21:00
ZS Letňany Milan Nesvadba
1091 HRC Black and White
ITEL SERVIS
5 : 7 24.02.2020 - 01.03.2020 24.02.2020
21:45
ZS Slavia Samuel Vajda
1099 HC Shewci
HRC Black and White
6 : 4 02.03.2020 - 08.03.2020 19.01.2020
21:00
ZS Nikolajka Milan Soukup
1102 HRC Black and White
HC Rafani
09.03.2020 - 15.03.2020
1108 HC Bílá Hora
HRC Black and White
16.03.2020 - 22.03.2020