H.O.V.N.A.#0038

Radim Jansa - hokejhovna@seznam.cz - 604 441 153

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
2376 Michal Balík 21.11.2019
1695 21 Lukáš Bazalka 23.10.2017
1751 6 Petr Böhm 04.01.2018
0555 82 Tomáš Brtník 14.10.2010
0330 71 Miroslav Čermák 05.11.2007
0188 12 Jan Chalupný 08.10.2003
1254 40 Jiří Chlistovský 01.12.2015
0382 22 Tomáš Ducheček 29.10.2008
2201 Martin Hruška 23.09.2019
0296 1 Prokop Hycl 12.10.2006
0781 88 Radim Jansa 20.08.2013
1749 74 Milan Kadlec 04.01.2018
2249 Tomáš Kadlec 02.10.2019
0270 Jan Klečka 17.10.2005
0622 44 Vítězslav Klvaňa 03.10.2011
2250 Jaroslav Kopec 02.10.2019
0395 Eduard Krása 18.11.2008
1407 Martin Křesťan 17.10.2016
0556 Petr Kubín 14.10.2010
2036 11 Tomáš Lazur 29.10.2018
2075 Andrej Majerik 19.11.2018
0662 81 Aleš Martínek 01.12.2011
0621 64 Michal Mlčoch 03.10.2011
1272 89 Marek Moucha 02.02.2016
1697 25 Michal Mráček 23.10.2017
0189 Lukáš Nekvinda 08.10.2003
0196 15 Ivo Pavlík 01.12.2003
0329 28 Jan Polívka 05.11.2007
0192 10 Karel Sedláček 08.10.2003
0474 9 Filip Stronwasser 27.10.2009
0554 Vojtěch Sucharda 14.10.2010
0191 Petr Synek 08.10.2003
0269 54 Tomáš Valenta 17.10.2005
2251 Jan Vaněk 02.10.2019
1694 33 Jan Vorel 23.10.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
R. Jansa 5 9 14
M. Mráček 6 5 11
M. Moucha 8 1 9
V. Klvaňa 5 3 8
J. Polívka 4 4 8
A. Martínek 3 3 6
M. Mlčoch 2 4 6
J. Chalupný 1 3 4
J. Chlistovský 1 3 4
P. Böhm 2 1 3
M. Kadlec 1 2 3
M. Čermák 0 2 2
M. Balík 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
R. Jansa 4 12 Malý trest
M. Čermák 3 9 Malý trest
J. Chalupný 1 3 Malý trest
J. Chlistovský 1 3 Malý trest
V. Klvaňa 1 3 Malý trest
M. Moucha 1 3 Malý trest
M. Mráček 1 3 Malý trest
J. Polívka 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3005 HC Stará Kovárna
H.O.V.N.A.
5 : 0 27.09.2021 - 03.10.2021 29.09.2021
20:45
ZS Letňany Samuel Vajda
3006 Cargologix
H.O.V.N.A.
4 : 3 SN 04.10.2021 - 10.10.2021 08.10.2021
20:00
Malá Hala Sparta Daša Mihálová
3015 H.O.V.N.A.
HC Sněhuláci Praha
3 : 4 11.10.2021 - 17.10.2021 11.10.2021
21:05
ZS Nikolajka Samuel Vajda
3017 HC Cheza Praha
H.O.V.N.A.
8 : 2 18.10.2021 - 24.10.2021 29.11.2021
21:05
ZS Nikolajka Samuel Vajda
3024 H.O.V.N.A.
HC PANTHERS Praha
4 : 6 25.10.2021 - 31.10.2021 25.10.2021
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3028 HC Horní Počernice
H.O.V.N.A.
10 : 5 01.11.2021 - 07.11.2021 05.11.2021
21:15
ZS Letňany Karel Český
3033 H.O.V.N.A.
HC Coda Praha
3 : 5 08.11.2021 - 14.11.2021 08.11.2021
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3039 SK Černá můra
H.O.V.N.A.
4 : 0 15.11.2021 - 21.11.2021 15.11.2021
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3042 H.O.V.N.A.
HC DOTYKAČKA
6 : 4 22.11.2021 - 28.11.2021 22.11.2021
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3050 H.O.V.N.A.
HC Stará Kovárna
2 : 3 10.01.2022 - 16.01.2022 10.01.2022
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3051 H.O.V.N.A.
Cargologix
7 : 4 17.01.2022 - 23.01.2022 17.01.2022
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3060 HC Sněhuláci Praha
H.O.V.N.A.
13 : 3 24.01.2022 - 30.01.2022 27.01.2022
18:15
ZS Letňany Karel Český
3062 H.O.V.N.A.
HC Cheza Praha
31.01.2022 - 06.02.2022 31.01.2022
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3069 HC PANTHERS Praha
H.O.V.N.A.
07.02.2022 - 13.02.2022 09.02.2022
21:30
ICERINK Milan Soukup
3073 H.O.V.N.A.
HC Horní Počernice
14.02.2022 - 20.02.2022 14.02.2022
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3078 HC Coda Praha
H.O.V.N.A.
21.02.2022 - 27.02.2022 27.02.2022
19:30
ZS Nikolajka
3084 H.O.V.N.A.
SK Černá můra
28.02.2022 - 06.03.2022 28.02.2022
21:05
ZS Nikolajka
3087 HC DOTYKAČKA
H.O.V.N.A.
07.03.2022 - 13.03.2022 13.03.2022
19:45
Malá Hala Sparta