Zličín Hockey Represent#0010

Matěj Mareček - hczlicin@email.cz - 602 119 564

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1549 24 Jakub Bohuslávek Utočník 12.09.2017
1550 71 Matěj Bohuslávek Utočník 12.09.2017
1552 77 Filip Denk Utočník 12.09.2017
2230 19 Michal Dvořák Obránce 26.09.2019
1911 3 Jan Exner Utočník 02.10.2018
2136 76 Lukáš Exner Obránce 09.01.2019
1560 55 Michal Hrabák Utočník 12.09.2017
1548 10 Tomáš Hrdlička Utočník 12.09.2017
1564 89 Ondřej Jablunka Utočník 12.09.2017
1363 0 Petr Mára Utočník 06.10.2016
2563 78 Dušan Mateička Utočník 20.09.2021
1559 22 Petr Peterek Utočník 12.09.2017
2754 19 Tomáš Procházka Utočník 21.02.2022
1771 94 Zdeněk Ptáček Obránce 30.01.2018
2313 Martin Šlajchrt Utočník 09.10.2019
1924 8 Marek Štrébl Obránce 03.10.2018
2167 44 Robert Švalbach Brankář 27.02.2019
1547 65 Jiří Vojtíšek Utočník 12.09.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
D. Mateička 20 10 30
T. Hrdlička 11 11 22
T. Procházka 9 11 20
M. Štrébl 3 7 10
L. Exner 4 5 9
O. Jablunka 4 4 8
M. Bohuslávek 5 2 7
P. Mára 3 3 6
J. Bohuslávek 2 4 6
M. Dvořák 0 6 6
F. Denk 4 1 5
M. Hrabák 3 2 5
J. Exner 2 2 4
J. Vojtíšek 1 2 3
P. Peterek 0 2 2
Z. Ptáček 0 2 2
M. Šlajchrt 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
T. Hrdlička 7 67 Trest do konce zápasu
D. Mateička 6 18 Malý trest
M. Štrébl 4 12 Malý trest
P. Peterek 3 9 Malý trest
J. Bohuslávek 2 6 Malý trest
F. Denk 2 6 Malý trest
M. Dvořák 2 6 Malý trest
O. Jablunka 1 3 Malý trest
P. Mára 1 3 Malý trest
T. Procházka 1 3 Malý trest
M. Šlajchrt 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1925 Václav Culka 03.10.2018 HC Bmxriders Represent
1683 Jakub Kopáček 13.10.2017 HC Bmxriders Represent
1905 Pavel Stibůrek 02.10.2018 HC Bmxriders Represent
1902 Marcel Terzijsky 02.10.2018 HC Bmxriders Represent
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3003 HC Forfun Praha
Zličín Hockey Represent
2 : 6 02.10.2023 - 08.10.2023 15.04.2024
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
3008 Zličín Hockey Represent
Cargologix
5 : 2 09.10.2023 - 15.10.2023 09.10.2023
19:15
ZS Kobra Petr Novák
3014 HC Horní Počernice
Zličín Hockey Represent
2 : 5 16.10.2023 - 22.10.2023 20.10.2023
19:45
ZS Letňany Tomáš Nosek
3017 Zličín Hockey Represent
HC Stará Kovárna
5 : 2 23.10.2023 - 29.10.2023 23.10.2023
19:15
ZS Kobra Karel Český
3025 Prague Wings
Zličín Hockey Represent
4 : 7 30.10.2023 - 05.11.2023 31.10.2023
20:45
ZS Hvězda Jiří Jasný
3026 HC OZZY Praha
Zličín Hockey Represent
5 : 3 06.11.2023 - 12.11.2023 12.11.2023
20:30
ZS Černošice Tomáš Výborný
3035 Zličín Hockey Represent
Travelport
7 : 3 13.11.2023 - 19.11.2023 13.11.2023
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
3037 HC Maliny na ledu
Zličín Hockey Represent
4 : 5 SN 20.11.2023 - 26.11.2023 25.11.2023
20:00
ZS Slavia Milan Soukup
3044 Zličín Hockey Represent
HC Rafani
5 : 5 27.11.2023 - 03.12.2023 25.03.2024
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3048 Zličín Hockey Represent
HC Forfun Praha
08.01.2024 - 14.01.2024 22.04.2024
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
3053 Cargologix
Zličín Hockey Represent
5 : 6 15.01.2024 - 21.01.2024 19.01.2024
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
3059 Zličín Hockey Represent
HC Horní Počernice
3 : 4 SN 22.01.2024 - 28.01.2024 22.01.2024
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
3062 HC Stará Kovárna
Zličín Hockey Represent
6 : 4 29.01.2024 - 04.02.2024 31.01.2024
20:15
ZS Letňany Milan Soukup
3070 Zličín Hockey Represent
Prague Wings
5 : 1 05.02.2024 - 11.02.2024 05.02.2024
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
3071 Zličín Hockey Represent
HC OZZY Praha
8 : 3 12.02.2024 - 18.02.2024 08.04.2024
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
3080 Travelport
Zličín Hockey Represent
9 : 12 19.02.2024 - 25.02.2024 23.02.2024
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Nosek
3082 Zličín Hockey Represent
HC Maliny na ledu
4 : 5 SN 26.02.2024 - 03.03.2024 26.02.2024
19:15
ZS Kobra Tomáš Výborný
3089 HC Rafani
Zličín Hockey Represent
2 : 10 04.03.2024 - 10.03.2024 18.03.2024
19:30
ZS Velké Popovice