HC Stará Kovárna#0035

Jaroslav Vydra - hckovarna@seznam.cz - 602 220 459

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0265 Adam Bačuvčík 07.10.2005
0769 Vítězslav Binder 14.12.2012
0284 Dušan Chlad 28.09.2006
0254 Tomáš Doležal 07.10.2005
1020 Filip Filipovič 07.10.2014
0772 Viktor Fojt 14.01.2013
1019 Martin Fraňo 07.10.2014
0259 Martin Hlohinec 07.10.2005
0261 Tomáš Hradil 07.10.2005
0773 Tomáš Hurdálek 14.01.2013
0263 Tomáš Jirsa 07.10.2005
0768 Marek Kárník 14.12.2012
2064 Jozef Kucharzyk 14.11.2018
2158 František Kuna 30.01.2019
1238 Petr Lukášek 03.11.2015
0264 Petr Lukeš 07.10.2005
0475 Aleš Mervart 30.10.2009
0266 Petr Moucha 07.10.2005
0313 Martin Pluchta 09.10.2007
0262 Radek Rejda 07.10.2005
1021 Daniel Satina 07.10.2014
0770 Jiří Somol 14.12.2012
0257 Tomáš Stejskal 07.10.2005
2159 David Švácha 30.01.2019
1104 Petr Talman 17.02.2015
0476 Jakub Tesař 30.10.2009
0771 Jan Tesař 14.12.2012
0258 Martin Vopátek 07.10.2005
0260 Libor Vosecký 07.10.2005
0255 Jaroslav Vydra 07.10.2005
0256 Michal Vydra 07.10.2005
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
F. Filipovič 10 10 20
P. Lukeš 6 7 13
J. Tesař 3 6 9
M. Fraňo 4 4 8
J. Vydra 6 1 7
V. Binder 4 3 7
J. Tesař 4 2 6
T. Doležal 2 4 6
T. Hradil 3 2 5
T. Hurdálek 2 1 3
V. Fojt 1 2 3
P. Lukášek 0 3 3
D. Satina 1 1 2
T. Jirsa 0 2 2
T. Stejskal 1 0 1
F. Kuna 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
F. Filipovič 9 27 Malý trest
P. Lukeš 7 21 Malý trest
M. Fraňo 5 15 Malý trest
D. Satina 3 9 Malý trest
J. Tesař 3 9 Malý trest
V. Binder 2 6 Malý trest
T. Hurdálek 2 6 Malý trest
T. Jirsa 2 6 Malý trest
J. Tesař 2 6 Malý trest
V. Fojt 1 3 Malý trest
T. Hradil 1 3 Malý trest
P. Lukášek 1 3 Malý trest
J. Vydra 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3003 HC Stará Kovárna
HC Mordor
6 : 5 SN 01.10.2018 - 07.10.2018 03.10.2018
19:25
ZS Letňany Jan Hodač
3011 HC Přírodověda UK
HC Stará Kovárna
4 : 2 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018
22:30
ZS Hvězda Tomáš Výborný
3014 HC Stará Kovárna
HC Sněhuláci Praha
1 : 2 SN 15.10.2018 - 21.10.2018 17.10.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3024 Gaston Seals
HC Stará Kovárna
4 : 5 22.10.2018 - 28.10.2018 03.04.2019
20:00
Malá Hala Sparta Tomáš Kučera
3025 HC Stará Kovárna
EUROCAT
7 : 1 29.10.2018 - 04.11.2018 31.10.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3036 HC Stará Kovárna
HC Horní Počernice
2 : 0 05.11.2018 - 11.11.2018 07.11.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3038 Fanklub Lev Praha
HC Stará Kovárna
1 : 8 12.11.2018 - 18.11.2018 14.11.2018
21:45
ICERINK Tomáš Výborný
3047 HC Stará Kovárna
HC DOTYKAČKA
4 : 3 19.11.2018 - 25.11.2018 21.11.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3051 HC Renegades
HC Stará Kovárna
3 : 3 26.11.2018 - 02.12.2018 26.11.2018
21:00
ZS Letňany Marek Černý
3058 HC Stará Kovárna
HC OZZY Praha
3 : 1 03.12.2018 - 09.12.2018 05.12.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3064 HC Cheza Praha
HC Stará Kovárna
8 : 3 10.12.2018 - 16.12.2018 19.12.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3069 HC Mordor
HC Stará Kovárna
6 : 6 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019
22:00
ZS Slavia Jan Hodač
3077 HC Stará Kovárna
HC Přírodověda UK
4 : 2 14.01.2019 - 20.01.2019 16.01.2019
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3080 HC Sněhuláci Praha
HC Stará Kovárna
5 : 3 21.01.2019 - 27.01.2019 24.01.2019
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3090 HC Stará Kovárna
Gaston Seals
4 : 2 28.01.2019 - 03.02.2019 30.01.2019
21:20
ZS Letňany Jan Červenka
3091 EUROCAT
HC Stará Kovárna
6 : 8 04.02.2019 - 10.02.2019 10.02.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3102 HC Horní Počernice
HC Stará Kovárna
5 : 0 K 11.02.2019 - 17.02.2019 29.03.2019
21:20
ZS Letňany Pavel Malyšev
3104 HC Stará Kovárna
Fanklub Lev Praha
1 : 0 18.02.2019 - 24.02.2019 20.02.2019
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3113 HC DOTYKAČKA
HC Stará Kovárna
8 : 4 25.02.2019 - 03.03.2019 03.03.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3117 HC Stará Kovárna
HC Renegades
7 : 6 04.03.2019 - 10.03.2019 06.03.2019
19:25
ZS Letňany Milan Nesvadba
3124 HC OZZY Praha
HC Stará Kovárna
10 : 3 11.03.2019 - 17.03.2019 10.03.2019
20:30
ZS Černošice Jakub Stanko
3130 HC Stará Kovárna
HC Cheza Praha
9 : 3 18.03.2019 - 24.03.2019 20.03.2019
19:25
ZS Letňany Marek Černý