HC Sněhuláci Praha#0048

František Karas - fkaras@volny.cz - 602 382 767

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0447 Milan Baran 14.10.2009
0750 Martin Bielský 31.10.2012
0251 Milan Bláha 29.09.2005
0253 Martin Brablec 29.09.2005
0273 Radek Bradler 29.01.2006
1616 Tomáš Brejcha 29.09.2017
0797 Miroslav Drábek 24.09.2013
0448 Lukáš Gajdůšek 14.10.2009
0326 Pavel Heřman 19.10.2007
1615 Dominik Jandl 29.09.2017
0640 Tomáš Kabrhel 14.10.2011
0249 František Karas 29.09.2005
1308 Michal Kareš 24.09.2016
1855 Daniel Kareš 30.09.2018
1309 Pavel Kořínek 24.09.2016
0480 Michal Kronar 09.12.2009
0248 Vladimír Kušnír 29.09.2005
1854 Bronislav Kvasnička 30.09.2018
0798 Ladislav Landa 24.09.2013
0780 Jiří Liberda 19.08.2013
0327 Radek Liška 19.10.2007
0565 David Plichta 10.11.2010
2112 Michal Pour 05.12.2018
0481 Aleš Rusek 09.12.2009
0535 Peter Škoda 11.10.2010
0536 Michal Šrajbl 11.10.2010
0250 Michal Tlášek 29.09.2005
0442 Štěpán Tomíček 14.10.2009
0252 Jan Tůma 29.09.2005
1307 Oldřich Vávra 24.09.2016
0537 David Zákostelecký 11.10.2010
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
L. Landa 16 21 37
M. Kareš 13 19 32
L. Gajdůšek 18 11 29
M. Tlášek 11 6 17
R. Liška 9 6 15
P. Škoda 8 7 15
M. Drábek 7 7 14
D. Jandl 9 4 13
B. Kvasnička 4 6 10
T. Brejcha 2 5 7
O. Vávra 2 4 6
F. Karas 2 2 4
T. Kabrhel 2 0 2
M. Kronar 1 1 2
D. Kareš 0 2 2
D. Plichta 0 2 2
M. Brablec 1 0 1
M. Pour 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
B. Kvasnička 21 63 Malý trest
M. Tlášek 4 12 Malý trest
M. Drábek 3 45 Velký trest
R. Liška 3 24 Osobní trest
M. Kareš 3 9 Malý trest
L. Landa 3 9 Malý trest
L. Gajdůšek 2 6 Malý trest
T. Kabrhel 2 6 Malý trest
F. Karas 2 6 Malý trest
M. Kronar 2 6 Malý trest
D. Jandl 1 3 Malý trest
D. Plichta 1 3 Malý trest
M. Pour 1 3 Malý trest
O. Vávra 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3001 HC Sněhuláci Praha
EUROCAT
12 : 2 01.10.2018 - 07.10.2018 04.10.2018
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3012 HC Sněhuláci Praha
Gaston Seals
7 : 0 08.10.2018 - 14.10.2018 11.10.2018
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3014 HC Stará Kovárna
HC Sněhuláci Praha
1 : 2 SN 15.10.2018 - 21.10.2018 17.10.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
3023 HC Sněhuláci Praha
HC Horní Počernice
6 : 1 22.10.2018 - 28.10.2018 25.10.2018
18:10
ZS Letňany Jan Hodač
3027 Fanklub Lev Praha
HC Sněhuláci Praha
5 : 5 29.10.2018 - 04.11.2018 31.10.2018
20:00
ICERINK Tomáš Výborný
3034 HC Sněhuláci Praha
HC DOTYKAČKA
4 : 2 05.11.2018 - 11.11.2018 08.11.2018
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3040 HC Renegades
HC Sněhuláci Praha
4 : 2 12.11.2018 - 18.11.2018 12.11.2018
21:00
ZS Letňany Marek Černý
3045 HC Sněhuláci Praha
HC OZZY Praha
5 : 4 SN 19.11.2018 - 25.11.2018 22.11.2018
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3053 HC Cheza Praha
HC Sněhuláci Praha
4 : 3 26.11.2018 - 02.12.2018 02.03.2019
18:30
ICERINK Michal Škrobák
3056 HC Sněhuláci Praha
HC Mordor
2 : 5 03.12.2018 - 09.12.2018 06.12.2018
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3066 HC Přírodověda UK
HC Sněhuláci Praha
5 : 1 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018
22:30
ZS Hvězda Tomáš Výborný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3067 EUROCAT
HC Sněhuláci Praha
2 : 10 07.01.2019 - 13.01.2019 13.01.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3078 Gaston Seals
HC Sněhuláci Praha
0 : 7 14.01.2019 - 20.01.2019 16.01.2019
20:00
Malá Hala Sparta Michal Kovář
3080 HC Sněhuláci Praha
HC Stará Kovárna
5 : 3 21.01.2019 - 27.01.2019 24.01.2019
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3089 HC Horní Počernice
HC Sněhuláci Praha
2 : 1 SN 28.01.2019 - 03.02.2019 01.02.2019
21:20
ZS Letňany Milan Soukup
3093 HC Sněhuláci Praha
Fanklub Lev Praha
6 : 1 04.02.2019 - 10.02.2019 07.02.2019
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3100 HC DOTYKAČKA
HC Sněhuláci Praha
4 : 2 11.02.2019 - 17.02.2019 17.02.2019
20:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3106 HC Sněhuláci Praha
HC Renegades
4 : 2 18.02.2019 - 24.02.2019 21.02.2019
18:10
ZS Letňany Milan Nesvadba
3111 HC OZZY Praha
HC Sněhuláci Praha
0 : 8 25.02.2019 - 03.03.2019 24.02.2019
20:30
ZS Černošice Jakub Stanko
3119 HC Sněhuláci Praha
HC Cheza Praha
7 : 4 04.03.2019 - 10.03.2019 07.03.2019
18:10
ZS Letňany Milan Soukup
3122 HC Mordor
HC Sněhuláci Praha
1 : 3 11.03.2019 - 17.03.2019 13.03.2019
22:00
ZS Slavia Michal Kovář
3132 HC Sněhuláci Praha
HC Přírodověda UK
5 : 1 18.03.2019 - 24.03.2019 21.03.2019
18:10
ZS Letňany Milan Soukup