HC Punishers#0009

Michal Lustyk - mlustyk@seznam.cz - 605 529 389

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1342 Jan Buriánek 02.10.2016
1215 Jiří Charvát 12.10.2015
2040 Matěj Hasala 31.10.2018
0921 Michal Hejna 10.09.2014
1778 Tomáš Hodinář 04.02.2018
1641 Miloš Kohl 03.10.2017
1791 Tomáš Králka 26.02.2018
1336 Radek Lechner 02.10.2016
1035 84 Petr Lustyk 08.10.2014
1248 Michal Lustyk 12.11.2015
2099 Daniel Martínek 03.12.2018
1230 Tomáš Mayer 26.10.2015
1642 Václav Míka 03.10.2017
0920 83 Petr Moravec 10.09.2014
1211 Vladimír Novotný 09.10.2015
1337 Michal Průžek 02.10.2016
1939 Miroslav Remeň 04.10.2018
1231 Marek Šafrata 26.10.2015
2098 Otakar Šašek 30.11.2018
1940 Petr Sommer 04.10.2018
1779 Pavel Vaněk 07.02.2018
1343 Jakub Vilímek 02.10.2016

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5003 HC Punishers - Q-foto farma 01.10.2018 - 07.10.2018 12.12.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda
5011 HC Kosti Team - HC Punishers 5 : 6 SN 08.10.2018 - 14.10.2018 12.10.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač
5014 HC Punishers - HC Suchdol Sabres 5 : 5 SN 15.10.2018 - 21.10.2018 21.10.2018 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5024 HC Praha 10 - HC Punishers 22.10.2018 - 28.10.2018 13.12.2018 22:30 ZS Slavia Marek Černý
5025 HC Punishers - HC PANTHERS Praha 3 : 10 29.10.2018 - 04.11.2018 31.10.2018 19:45 ICERINK Petr Novák
5036 HC Punishers - HT 13/14 6 : 8 05.11.2018 - 11.11.2018 08.11.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup
5038 HC Trimed Praha - HC Punishers 8 : 6 12.11.2018 - 18.11.2018 13.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera
5047 HC Punishers - HC GRYF 3 : 6 19.11.2018 - 25.11.2018 18.11.2018 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5051 HC NP Černošice - HC Punishers 6 : 2 26.11.2018 - 02.12.2018 29.11.2018 21:15 ZS Černošice Jakub Stanko
5058 HC Punishers - HC Papoušci 5 : 0 K 03.12.2018 - 09.12.2018 02.12.2018 21:00 ZS Neratovice
5064 HC Zličín - HC Punishers 10.12.2018 - 16.12.2018
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5069 Q-foto farma - HC Punishers 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda
5077 HC Punishers - HC Kosti Team 14.01.2019 - 20.01.2019 13.01.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5080 HC Suchdol Sabres - HC Punishers 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019 19:25 ZS Letňany Marek Černý
5090 HC Punishers - HC Praha 10 28.01.2019 - 03.02.2019 03.02.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5091 HC PANTHERS Praha - HC Punishers 04.02.2019 - 10.02.2019 06.02.2019 21:45 ICERINK Petr Novák
5102 HT 13/14 - HC Punishers 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019 21:45 ICERINK Milan Soukup
5104 HC Punishers - HC Trimed Praha 18.02.2019 - 24.02.2019 17.02.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5113 HC GRYF - HC Punishers 25.02.2019 - 03.03.2019 25.02.2019 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba
5117 HC Punishers - HC NP Černošice 04.03.2019 - 10.03.2019 10.03.2019 20:50 ZS Neratovice Milan Soukup
5124 HC Papoušci - HC Punishers 11.03.2019 - 17.03.2019 13.03.2019 20:00 Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5130 HC Punishers - HC Zličín 18.03.2019 - 24.03.2019 03.03.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup