HC Praha 10

Eduard Krása - doprava.krasa@volny.cz - 602 332 336

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0178 0 Vladimír Bauer 08.10.2003
1027 0 Tomáš Bayer 08.10.2014
0185 0 Milan Černý 08.10.2003
0637 0 Jaroslav Filip 13.10.2011
0186 0 Tomáš Fořt 08.10.2003
0179 0 Bedřich Horčík 08.10.2003
0395 0 Eduard Krása 18.11.2008
1031 0 Jaroslav Maryška 08.10.2014
1235 0 Jiří Němeček 28.10.2015
0181 0 Jindřich Oplíštil 08.10.2003
0651 0 František Pajer 11.11.2011
0533 0 Josef Petrusek 03.10.2010
0297 0 Tomáš Polášek 31.10.2006
0182 0 Jiří Pospíchal 08.10.2003
1028 0 Jiří Priesel 08.10.2014
1325 0 Jan Prnka 28.09.2016
0184 0 Luboš Prokop 08.10.2003
0183 0 Jaroslav Racek 08.10.2003
0394 0 Patr Rathouský 18.11.2008
1234 0 Jan Šach 28.10.2015
0180 0 Martin Skalák 08.10.2003
1030 0 Martin Skopový 08.10.2014
0187 0 Robert Šulc 08.10.2003
1326 0 Petr Tyleček 28.09.2016
0985 0 Robert Veselý 27.09.2014
0339 0 Zbyněk Walter 06.11.2007
1029 0 Pavel Zámečník 08.10.2014

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1711 0 Petr Müller Utočník 02.11.2017 HC GRYF
1800 13 Jakub Stecker Utočník 27.09.2018 HC Kosti Team

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5002 HC Praha 10 - HC Kosti Team 01.10.2018 - 07.10.2018
5012 HC Suchdol Sabres - HC Praha 10 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý
5013 HC Praha 10 - HC PANTHERS Praha 15.10.2018 - 21.10.2018
5024 HC Praha 10 - HC Punishers 22.10.2018 - 28.10.2018 25.10.2018 22:15 ZS Slavia
5026 HT 13/14 - HC Praha 10 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup
5035 HC Praha 10 - HC Trimed Praha 05.11.2018 - 11.11.2018
5039 HC GRYF - HC Praha 10 12.11.2018 - 18.11.2018 12.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba
5046 HC Praha 10 - HC NP Černošice 19.11.2018 - 25.11.2018
5052 HC Papoušci - HC Praha 10 26.11.2018 - 02.12.2018 28.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta
5057 HC Praha 10 - HC Zličín 03.12.2018 - 09.12.2018
5065 Q-foto farma - HC Praha 10 10.12.2018 - 16.12.2018 19.12.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda
Ident. číslo Název týmu Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5068 HC Kosti Team - HC Praha 10 07.01.2019 - 13.01.2019 11.01.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5078 HC Praha 10 - HC Suchdol Sabres 14.01.2019 - 20.01.2019
5079 HC PANTHERS Praha - HC Praha 10 21.01.2019 - 27.01.2019
5090 HC Punishers - HC Praha 10 28.01.2019 - 03.02.2019 03.02.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5092 HC Praha 10 - HT 13/14 04.02.2019 - 10.02.2019
5101 HC Trimed Praha - HC Praha 10 11.02.2019 - 17.02.2019 06.11.2018 22:30 ZS Hvězda
5105 HC Praha 10 - HC GRYF 18.02.2019 - 24.02.2019
5112 HC NP Černošice - HC Praha 10 25.02.2019 - 03.03.2019
5118 HC Praha 10 - HC Papoušci 04.03.2019 - 10.03.2019
5123 HC Zličín - HC Praha 10 11.03.2019 - 17.03.2019 21.03.2019 21:45 Malá Hala Sparta Jan Červenka
5131 HC Praha 10 - Q-foto farma 18.03.2019 - 24.03.2019