HC Praha 10#0057

Eduard Krása - doprava.krasa@volny.cz - 602 332 336

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0178 Vladimír Bauer 08.10.2003
1027 Tomáš Bayer 08.10.2014
0185 Milan Černý 08.10.2003
0637 Jaroslav Filip 13.10.2011
0186 Tomáš Fořt 08.10.2003
0179 Bedřich Horčík 08.10.2003
0395 Eduard Krása 18.11.2008
1031 Jaroslav Maryška 08.10.2014
1235 Jiří Němeček 28.10.2015
0181 Jindřich Oplíštil 08.10.2003
0651 František Pajer 11.11.2011
0533 Josef Petrusek 03.10.2010
0297 Tomáš Polášek 31.10.2006
0182 Jiří Pospíchal 08.10.2003
1028 Jiří Priesel 08.10.2014
1325 Jan Prnka 28.09.2016
0184 Luboš Prokop 08.10.2003
0183 Jaroslav Racek 08.10.2003
0394 Patr Rathouský 18.11.2008
1234 Jan Šach 28.10.2015
0180 Martin Skalák 08.10.2003
1030 Martin Skopový 08.10.2014
0187 Robert Šulc 08.10.2003
1326 Petr Tyleček 28.09.2016
0985 Robert Veselý 27.09.2014
0339 Zbyněk Walter 06.11.2007
1029 Pavel Zámečník 08.10.2014
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
P. Zámečník 13 10 23
J. Němeček 12 4 16
P. Tyleček 9 6 15
J. Prnka 7 8 15
E. Krása 4 9 13
L. Prokop 3 9 12
R. Šulc 5 5 10
P. Rathouský 3 7 10
J. Oplíštil 4 1 5
J. Pospíchal 3 2 5
M. Skopový 2 3 5
J. Priesel 3 1 4
M. Černý 2 2 4
M. Skalák 2 2 4
J. Racek 1 3 4
T. Polášek 3 0 3
B. Horčík 0 2 2
V. Bauer 1 0 1
T. Fořt 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
E. Krása 9 27 Malý trest
L. Prokop 9 27 Malý trest
P. Zámečník 8 24 Malý trest
J. Němeček 6 18 Malý trest
J. Oplíštil 6 18 Malý trest
M. Skopový 4 12 Malý trest
B. Horčík 2 6 Malý trest
J. Racek 2 6 Malý trest
P. Rathouský 2 6 Malý trest
R. Šulc 2 6 Malý trest
P. Tyleček 2 6 Malý trest
T. Bayer 1 3 Malý trest
J. Priesel 1 3 Malý trest
J. Prnka 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1711 Petr Müller 02.11.2017
1800 Jakub Stecker 27.09.2018 HC Kosti Team
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5002 HC Praha 10
HC Kosti Team
8 : 6 01.10.2018 - 07.10.2018 24.01.2019
22:15
ZS Slavia Viktor Kozák
5012 HC Suchdol Sabres
HC Praha 10
2 : 1 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
5013 HC Praha 10
HC PANTHERS Praha
0 : 11 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018
22:15
ZS Slavia Marek Černý
5024 HC Praha 10
HC Punishers
3 : 7 22.10.2018 - 28.10.2018 13.12.2018
22:30
ZS Slavia Milan Soukup
5026 HT 13/14
HC Praha 10
6 : 4 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5035 HC Praha 10
HC Trimed Praha
1 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 21.03.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5039 HC GRYF
HC Praha 10
3 : 6 12.11.2018 - 18.11.2018 12.11.2018
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5046 HC Praha 10
HC NP Černošice
8 : 3 19.11.2018 - 25.11.2018 22.11.2018
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko
5052 HC Papoušci
HC Praha 10
4 : 2 26.11.2018 - 02.12.2018 28.11.2018
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5057 HC Praha 10
HC Zličín
3 : 2 03.12.2018 - 09.12.2018 29.03.2019
21:45
Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
5065 Q-foto farma
HC Praha 10
2 : 4 10.12.2018 - 16.12.2018 19.12.2018
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5068 HC Kosti Team
HC Praha 10
2 : 2 07.01.2019 - 13.01.2019 04.10.2018
22:30
ZS Kobra Viktor Kozák
5078 HC Praha 10
HC Suchdol Sabres
2 : 11 14.01.2019 - 20.01.2019 10.01.2019
22:15
ZS Slavia Marek Černý
5079 HC PANTHERS Praha
HC Praha 10
4 : 2 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup
5090 HC Punishers
HC Praha 10
5 : 0 K 28.01.2019 - 03.02.2019 03.02.2019
21:00
ZS Neratovice
5092 HC Praha 10
HT 13/14
5 : 6 04.02.2019 - 10.02.2019 07.02.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5101 HC Trimed Praha
HC Praha 10
6 : 2 11.02.2019 - 17.02.2019 06.11.2018
22:30
ZS Hvězda Petr Novák
5105 HC Praha 10
HC GRYF
8 : 4 18.02.2019 - 24.02.2019 21.02.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5112 HC NP Černošice
HC Praha 10
5 : 8 25.02.2019 - 03.03.2019 28.02.2019
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko
5118 HC Praha 10
HC Papoušci
7 : 3 04.03.2019 - 10.03.2019 07.03.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5123 HC Zličín
HC Praha 10
5 : 2 11.03.2019 - 17.03.2019 29.11.2018
21:45
Malá Hala Sparta Jan Červenka
5131 HC Praha 10
Q-foto farma
6 : 3 18.03.2019 - 24.03.2019 20.03.2019
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda