HC Papoušci#0030

Michal Papoušek - m.papousek@autopapousek.cz - 608 910 922

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0679 22 Ondrej Bajar Utočník 24.09.2012
1344 13 Aleš Brychta Utočník 03.10.2016
1974 Matouš Bubeník Utočník 10.10.2018
0608 6 Jan Černohorský Utočník 20.09.2011
1976 2 Zdeněk Charvát Utočník 10.10.2018
1975 Vojtěch Doležal Utočník 10.10.2018
1970 13 Libor Dostál Utočník 10.10.2018
0605 Jaroslav Gall 20.09.2011
0602 19 Miroslav Grossmann Utočník 20.09.2011
1345 26 Pavel Hlaváček Utočník 03.10.2016
0601 David Holeček 20.09.2011
1141 15 Tomáš Hulan Obránce 21.09.2015
1142 82 David Janda Utočník 21.09.2015
0603 21 Michal Klápa Utočník 20.09.2011
0794 79 Jaroslav Knížka Utočník 22.09.2013
0588 75 Filip Koudelka Utočník 20.09.2011
1973 33 Martin Křenek Obránce 10.10.2018
0945 3 Pavel Malý Brankář 19.09.2014
0589 Evžen Mayer Brankář 20.09.2011
1971 86 Marcel Mourek Obránce 10.10.2018
0593 Martin Nekula Obránce 20.09.2011
0590 23 Michal Papoušek Utočník 20.09.2011
1972 44 Michal Peroutka Utočník 10.10.2018
1346 0 Tomáš Procházka 03.10.2016
0595 33 Jan Řezníček Utočník 20.09.2011
0598 9 Ondřej Roznětinský Utočník 20.09.2011
0597 27 Vladimír Ryba Utočník 20.09.2011
1091 21 Jiří Samek Obránce 12.01.2015
0587 13 Aleš Starý Obránce 20.09.2011
0592 8 Ondřej Starý Brankář 20.09.2011
0796 30 Milan Žurek Obránce 22.09.2013
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
M. Peroutka 16 11 27
J. Samek 6 10 16
M. Grossmann 9 4 13
M. Papoušek 6 6 12
J. Knížka 4 5 9
L. Dostál 3 6 9
O. Bajar 5 3 8
O. Roznětinský 5 3 8
J. Černohorský 3 5 8
M. Mourek 1 6 7
T. Procházka 2 4 6
V. Doležal 2 3 5
F. Koudelka 2 3 5
V. Ryba 2 3 5
T. Hulan 1 3 4
M. Křenek 1 3 4
M. Bubeník 1 2 3
Z. Charvát 1 2 3
M. Nekula 1 1 2
P. Malý 0 1 1
M. Žurek 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
T. Hulan 10 30 Malý trest
J. Knížka 6 33 Osobní trest
M. Mourek 6 18 Malý trest
M. Papoušek 6 18 Malý trest
O. Bajar 4 27 Osobní trest
J. Černohorský 4 27 Osobní trest
M. Peroutka 4 12 Malý trest
T. Procházka 4 12 Malý trest
L. Dostál 3 9 Malý trest
O. Roznětinský 3 6 Malý trest
F. Koudelka 2 6 Malý trest
V. Ryba 2 6 Malý trest
M. Bubeník 1 3 Malý trest
Z. Charvát 1 3 Malý trest
V. Doležal 1 3 Malý trest
P. Malý 1 3 Malý trest
J. Řezníček 1 3 Malý trest
J. Samek 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5005 HC Trimed Praha
HC Papoušci
7 : 2 01.10.2018 - 07.10.2018 09.10.2018
22:30
ZS Hvězda Jiří Jasný
5008 HC Papoušci
HC GRYF
7 : 0 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5018 HC NP Černošice
HC Papoušci
7 : 6 SN 15.10.2018 - 21.10.2018 25.10.2018
21:15
ZS Černošice David Thuma
5019 HC PANTHERS Praha
HC Papoušci
9 : 1 22.10.2018 - 28.10.2018 17.04.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup
5030 HC Papoušci
HC Zličín
4 : 2 29.10.2018 - 04.11.2018 31.10.2018
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5032 Q-foto farma
HC Papoušci
4 : 2 05.11.2018 - 11.11.2018 07.11.2018
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5041 HC Papoušci
HC Kosti Team
5 : 4 SN 12.11.2018 - 18.11.2018 27.02.2019
20:00
Malá Hala Sparta Roman Kovařík
5045 HC Suchdol Sabres
HC Papoušci
2 : 0 19.11.2018 - 25.11.2018 06.02.2019
19:25
ZS Letňany Marek Černý
5052 HC Papoušci
HC Praha 10
4 : 2 26.11.2018 - 02.12.2018 28.11.2018
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5058 HC Punishers
HC Papoušci
8 : 1 03.12.2018 - 09.12.2018 24.03.2019
21:00
ZS Neratovice Milan Soukup
5063 HC Papoušci
HT 13/14
5 : 1 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5071 HC Papoušci
HC Trimed Praha
2 : 10 07.01.2019 - 13.01.2019 10.04.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5074 HC GRYF
HC Papoušci
6 : 1 14.01.2019 - 20.01.2019 14.01.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5084 HC Papoušci
HC NP Černošice
5 : 1 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5085 HC Papoušci
HC PANTHERS Praha
5 : 7 28.01.2019 - 03.02.2019 30.01.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5096 HC Zličín
HC Papoušci
5 : 0 04.02.2019 - 10.02.2019 07.02.2019
21:45
Malá Hala Sparta Jan Červenka
5098 HC Papoušci
Q-foto farma
4 : 1 11.02.2019 - 17.02.2019 13.02.2019
20:00
Malá Hala Sparta Roman Kovařík
5107 HC Kosti Team
HC Papoušci
4 : 5 SN 18.02.2019 - 24.02.2019 22.02.2019
21:15
ZS Kobra
5111 HC Papoušci
HC Suchdol Sabres
3 : 4 25.02.2019 - 03.03.2019 14.11.2018
20:00
Malá Hala Sparta Viktor Kozák
5118 HC Praha 10
HC Papoušci
7 : 3 04.03.2019 - 10.03.2019 07.03.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5124 HC Papoušci
HC Punishers
5 : 5 11.03.2019 - 17.03.2019 13.03.2019
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5129 HT 13/14
HC Papoušci
3 : 2 SN 18.03.2019 - 24.03.2019 28.03.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup