HC PANTHERS Praha#0012

Libor Fejk - prijmeni77@seznam.cz - 602 758 274

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1988 77 Libor Fejk Utočník 15.10.2018
1993 96 Roman Hák Utočník 15.10.2018
1984 21 Daniel Hofman Brankář 15.10.2018
2085 Karel Holík Utočník 22.11.2018
2626 72 Vojtěch Horálek Utočník 06.10.2021
1989 79 Libor Kašička Obránce 15.10.2018
2639 28 Daniel Kubáněk Utočník 13.10.2021
1985 44 Jakub Najberk Utočník 15.10.2018
1992 9 Martin Novotný Utočník 15.10.2018
2625 28 Petr Obdržálek Obránce 06.10.2021
1325 15 Jan Prnka Utočník 28.09.2016
1997 32 Ján Puškár Utočník 15.10.2018
2035 0 Pavel Renza Obránce 29.10.2018
1986 17 Jakub Richter Obránce 15.10.2018
1273 7 Pavel Rigopulos Utočník 03.02.2016
2531 44 Luboš Šeda Utočník 01.10.2020
2210 67 Josef Šedivý Utočník 24.09.2019
1994 16 Rudolf Sedlák Utočník 15.10.2018
1987 3 Jaroslav Stříbrný Obránce 15.10.2018
2530 0 Luboš Šulc Utočník 01.10.2020
2323 38 Čeněk Světelský Utočník 15.10.2019
1995 27 Tomáš Svoboda Obránce 15.10.2018
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
J. Šedivý 14 6 20
J. Richter 9 9 18
R. Hák 7 10 17
Č. Světelský 8 7 15
V. Horálek 6 6 12
L. Fejk 5 5 10
L. Kašička 3 7 10
M. Novotný 5 4 9
D. Kubáněk 6 1 7
P. Rigopulos 4 3 7
R. Sedlák 4 2 6
J. Prnka 1 5 6
J. Stříbrný 1 5 6
L. Šeda 2 3 5
T. Svoboda 2 3 5
P. Obdržálek 4 0 4
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
J. Šedivý 8 24 Malý trest
L. Kašička 5 15 Malý trest
V. Horálek 4 12 Malý trest
P. Rigopulos 4 12 Malý trest
Č. Světelský 3 9 Malý trest
J. Richter 2 6 Malý trest
R. Sedlák 2 6 Malý trest
R. Hák 1 3 Malý trest
D. Kubáněk 1 3 Malý trest
P. Obdržálek 1 3 Malý trest
J. Prnka 1 3 Malý trest
J. Stříbrný 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1689 Tomáš Nettl 16.10.2017 HC STROS
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3002 HC Coda Praha
HC PANTHERS Praha
5 : 2 27.09.2021 - 03.10.2021 03.10.2021
19:30
ZS Nikolajka Milan Štofa
3009 HC PANTHERS Praha
SK Černá můra
4 : 2 04.10.2021 - 10.10.2021 06.10.2021
21:30
ICERINK Milan Soukup
3013 HC DOTYKAČKA
HC PANTHERS Praha
4 : 5 11.10.2021 - 17.10.2021 17.10.2021
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3018 HC PANTHERS Praha
HC Stará Kovárna
8 : 4 18.10.2021 - 24.10.2021 20.10.2021
21:30
ICERINK Marek Černý
3024 H.O.V.N.A.
HC PANTHERS Praha
4 : 6 25.10.2021 - 31.10.2021 25.10.2021
21:05
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3027 HC PANTHERS Praha
HC Sněhuláci Praha
2 : 7 01.11.2021 - 07.11.2021 08.12.2021
21:30
ICERINK Marek Černý
3035 HC Cheza Praha
HC PANTHERS Praha
2 : 4 08.11.2021 - 14.11.2021 12.11.2021
21:45
ICERINK Radek Noga
3036 Cargologix
HC PANTHERS Praha
0 : 4 15.11.2021 - 21.11.2021 19.11.2021
20:00
Malá Hala Sparta Daša Mihálová
3045 HC PANTHERS Praha
HC Horní Počernice
2 : 1 SN 22.11.2021 - 28.11.2021 24.11.2021
21:30
ICERINK Marek Černý
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3047 HC PANTHERS Praha
HC Coda Praha
3 : 4 SN 10.01.2022 - 16.01.2022 12.01.2022
21:30
ICERINK Marek Černý
3054 SK Černá můra
HC PANTHERS Praha
4 : 3 17.01.2022 - 23.01.2022 24.01.2022
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3058 HC PANTHERS Praha
HC DOTYKAČKA
5 : 3 24.01.2022 - 30.01.2022 09.02.2022
21:30
ICERINK Marek Černý
3063 HC Stará Kovárna
HC PANTHERS Praha
2 : 4 31.01.2022 - 06.02.2022 02.02.2022
20:15
ZS Letňany Karel Český
3069 HC PANTHERS Praha
H.O.V.N.A.
10 : 2 07.02.2022 - 13.02.2022 16.03.2022
21:30
ICERINK Milan Soukup
3072 HC Sněhuláci Praha
HC PANTHERS Praha
6 : 5 14.02.2022 - 20.02.2022 17.02.2022
18:15
ZS Letňany Milan Soukup
3080 HC PANTHERS Praha
HC Cheza Praha
3 : 2 21.02.2022 - 27.02.2022 23.02.2022
21:30
ICERINK Milan Soukup
3081 HC PANTHERS Praha
Cargologix
7 : 1 28.02.2022 - 06.03.2022 02.03.2022
21:30
ICERINK Milan Soukup
3090 HC Horní Počernice
HC PANTHERS Praha
2 : 5 07.03.2022 - 13.03.2022 11.03.2022
19:45
ZS Letňany Milan Soukup