HC Kosti Team#0026

Jakub Hořák - jakubarnost@seznam.cz - 603 379 140

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1805 79 Aleš Hadrbolec Brankář 27.09.2018
1803 69 Jan Hájek Obránce 27.09.2018
1815 18 Richard Hanek Obránce 27.09.2018
1917 9 Jakub Hnátek Utočník 03.10.2018
1813 20 Jakub Hořák Obránce 27.09.2018
1983 Ladislav Kolář Obránce 12.10.2018
1812 89 Lukáš Kostečka Obránce 27.09.2018
1809 Jaroslav Marko Utočník 27.09.2018
1804 14 Jan Němec Utočník 27.09.2018
1919 Antonín Očenášek Obránce 03.10.2018
1810 Karel Pobuda Utočník 27.09.2018
1918 19 Matěj Pokorný Utočník 03.10.2018
1807 23 Adam Řádek Utočník 27.09.2018
1981 Martin Rákosník Obránce 12.10.2018
1814 88 Dominik Staněk Obránce 27.09.2018
1806 1 Martin Stašek Brankář 27.09.2018
1800 13 Jakub Stecker Utočník 27.09.2018
1811 11 Karel Švéda Utočník 27.09.2018
1982 Přemek Vyšinský Utočník 12.10.2018
1808 72 Ondřej Zdrubecký Obránce 27.09.2018
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
J. Hnátek 16 3 19
J. Marko 8 7 15
K. Pobuda 8 7 15
L. Kolář 5 8 13
J. Hořák 8 3 11
M. Pokorný 4 6 10
K. Švéda 5 2 7
M. Rákosník 3 3 6
J. Stecker 1 3 4
O. Zdrubecký 1 3 4
L. Kostečka 1 2 3
D. Staněk 0 3 3
J. Němec 1 0 1
A. Hadrbolec 0 1 1
A. Řádek 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
O. Zdrubecký 9 88 Trest do konce zápasu
L. Kolář 5 15 Malý trest
J. Hořák 4 12 Malý trest
K. Pobuda 4 12 Malý trest
M. Pokorný 4 12 Malý trest
J. Hájek 3 9 Malý trest
J. Hnátek 3 9 Malý trest
M. Rákosník 2 36 Osobní trest
J. Němec 2 6 Malý trest
D. Staněk 2 6 Malý trest
L. Kostečka 1 3 Malý trest
J. Marko 1 3 Malý trest
J. Stecker 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1483 Tomáš Borovanský 17.08.2017 HC NP Černošice
1711 Petr Müller 02.11.2017
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5002 HC Praha 10
HC Kosti Team
8 : 6 01.10.2018 - 07.10.2018 24.01.2019
22:15
ZS Slavia Viktor Kozák
5011 HC Kosti Team
HC Punishers
5 : 6 SN 08.10.2018 - 14.10.2018 12.10.2018
21:15
ZS Kobra Jan Hodač
5015 HT 13/14
HC Kosti Team
7 : 5 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018
21:45
ICERINK Milan Soukup
5022 HC Kosti Team
HC Trimed Praha
5 : 7 22.10.2018 - 28.10.2018 26.10.2018
21:15
ZS Kobra Jan Hodač
5028 HC GRYF
HC Kosti Team
5 : 3 29.10.2018 - 04.11.2018 29.10.2018
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5033 HC Kosti Team
HC NP Černošice
6 : 15 05.11.2018 - 11.11.2018 09.11.2018
21:15
ZS Kobra
5041 HC Papoušci
HC Kosti Team
5 : 4 SN 12.11.2018 - 18.11.2018 27.02.2019
20:00
Malá Hala Sparta Roman Kovařík
5044 HC Kosti Team
HC Zličín
9 : 3 19.11.2018 - 25.11.2018 23.11.2018
21:15
ZS Kobra Milan Soukup
5054 Q-foto farma
HC Kosti Team
3 : 3 SN 26.11.2018 - 02.12.2018 28.11.2018
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5055 HC PANTHERS Praha
HC Kosti Team
10 : 1 03.12.2018 - 09.12.2018 05.12.2018
21:30
ICERINK Milan Soukup
5066 HC Kosti Team
HC Suchdol Sabres
1 : 3 10.12.2018 - 16.12.2018 30.11.2018
21:15
ZS Kobra Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5068 HC Kosti Team
HC Praha 10
2 : 2 07.01.2019 - 13.01.2019 04.10.2018
22:30
ZS Kobra Viktor Kozák
5077 HC Punishers
HC Kosti Team
7 : 2 14.01.2019 - 20.01.2019 13.01.2019
21:00
ZS Neratovice Milan Soukup
5081 HC Kosti Team
HT 13/14
4 : 8 21.01.2019 - 27.01.2019 25.01.2019
21:15
ZS Kobra Jan Hodač
5088 HC Trimed Praha
HC Kosti Team
14 : 4 28.01.2019 - 03.02.2019 20.11.2018
22:30
ZS Hvězda Tomáš Kučera
5094 HC Kosti Team
HC GRYF
04.02.2019 - 10.02.2019
ZS Kobra
5099 HC NP Černošice
HC Kosti Team
3 : 4 SN 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019
21:15
ZS Černošice Daniel Müller
5107 HC Kosti Team
HC Papoušci
4 : 5 SN 18.02.2019 - 24.02.2019 22.02.2019
21:15
ZS Kobra
5110 HC Zličín
HC Kosti Team
6 : 5 25.02.2019 - 03.03.2019 07.03.2019
21:45
Malá Hala Sparta Jan Červenka
5120 HC Kosti Team
Q-foto farma
3 : 9 04.03.2019 - 10.03.2019 03.04.2019
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5121 HC Kosti Team
HC PANTHERS Praha
2 : 10 11.03.2019 - 17.03.2019 15.03.2019
21:15
ZS Kobra Milan Nesvadba
5132 HC Suchdol Sabres
HC Kosti Team
4 : 1 18.03.2019 - 24.03.2019 09.01.2019
19:25
ZS Letňany Marek Černý