HC GRYF#0022

Jaroslav Exner - exnerj@email.cz - 603 152 306

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1708 22 František Bervida Utočník 02.11.2017
0734 David Brzek Utočník 11.10.2012
1715 13 Stanislav Cingoš Obránce 02.11.2017
1710 Jakub Ďurda Utočník 02.11.2017
0303 18 Jaroslav Exner Brankář 30.11.2006
2142 Jakub Houska Utočník 14.01.2019
2143 Jan Imlauf Obránce 14.01.2019
1712 44 Petr Koucký Obránce 02.11.2017
1716 8 Jakub Křelina Utočník 02.11.2017
0500 19 Rudolf Kypta Utočník 23.09.2010
0876 86 Jan Lebeda Utočník 23.11.2013
1714 Martin Linka Utočník 02.11.2017
0733 78 Martin Lisa Utočník 11.10.2012
0732 Ladislav Machka Utočník 11.10.2012
1717 10 Tomáš Novotný Obránce 02.11.2017
0499 69 Radek Pavel Utočník 23.09.2010
0213 77 Pavel Ruppert Obránce 17.09.2004
0729 87 Lukáš Šátek Obránce 11.10.2012
0501 12 Martin Schmidl Utočník 23.09.2010
1713 24 Michal Škrobák Utočník 02.11.2017
0857 88 Robert Stránský Utočník 13.10.2013
1709 90 Jakub Svárovský Utočník 02.11.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
J. Lebeda 7 11 18
J. Houska 9 8 17
J. Svárovský 9 4 13
M. Lisa 4 5 9
R. Stránský 1 6 7
M. Škrobák 0 7 7
F. Bervida 4 2 6
P. Koucký 2 4 6
P. Ruppert 2 4 6
L. Machka 4 1 5
R. Pavel 4 1 5
J. Imlauf 3 2 5
D. Brzek 2 3 5
S. Cingoš 2 3 5
M. Schmidl 2 3 5
R. Kypta 4 0 4
L. Šátek 2 2 4
J. Křelina 1 1 2
T. Novotný 0 2 2
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
J. Lebeda 6 18 Malý trest
S. Cingoš 5 39 Malý + osobní trest
J. Svárovský 5 15 Malý trest
F. Bervida 4 12 Malý trest
J. Imlauf 4 12 Malý trest
L. Šátek 3 9 Malý trest
J. Houska 2 6 Malý trest
R. Kypta 2 6 Malý trest
M. Lisa 2 6 Malý trest
T. Novotný 2 6 Malý trest
P. Ruppert 2 6 Malý trest
M. Schmidl 2 6 Malý trest
M. Škrobák 2 6 Malý trest
D. Brzek 1 3 Malý trest
P. Koucký 1 3 Malý trest
L. Machka 1 3 Malý trest
R. Stránský 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1141 Tomáš Hulan 21.09.2015 HC Papoušci
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5006 HC GRYF
HC NP Černošice
4 : 4 01.10.2018 - 07.10.2018 01.10.2018
21:15
ZS Černošice Milan Nesvadba
5008 HC Papoušci
HC GRYF
7 : 0 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018
20:00
Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5017 HC GRYF
HC Zličín
5 : 5 15.10.2018 - 21.10.2018 15.10.2018
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5021 Q-foto farma
HC GRYF
4 : 3 22.10.2018 - 28.10.2018 24.10.2018
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5028 HC GRYF
HC Kosti Team
5 : 3 29.10.2018 - 04.11.2018 29.10.2018
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5034 HC Suchdol Sabres
HC GRYF
5 : 3 05.11.2018 - 11.11.2018 28.11.2018
19:25
ZS Letňany Marek Černý
5039 HC GRYF
HC Praha 10
3 : 6 12.11.2018 - 18.11.2018 12.11.2018
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5047 HC Punishers
HC GRYF
3 : 6 19.11.2018 - 25.11.2018 18.11.2018
21:00
ZS Neratovice Milan Soukup
5050 HC GRYF
HT 13/14
4 : 6 26.11.2018 - 02.12.2018 25.03.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5060 HC Trimed Praha
HC GRYF
5 : 0 K 03.12.2018 - 09.12.2018 04.12.2018
22:30
ZS Hvězda
5061 HC GRYF
HC PANTHERS Praha
1 : 1 SN 10.12.2018 - 16.12.2018 10.12.2018
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5072 HC NP Černošice
HC GRYF
7 : 2 07.01.2019 - 13.01.2019 10.01.2019
21:15
ZS Černošice Jakub Stanko
5074 HC GRYF
HC Papoušci
6 : 1 14.01.2019 - 20.01.2019 14.01.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5083 HC Zličín
HC GRYF
2 : 3 SN 21.01.2019 - 27.01.2019 24.01.2019
21:45
Malá Hala Sparta Jan Červenka
5087 HC GRYF
Q-foto farma
6 : 8 28.01.2019 - 03.02.2019 10.04.2019
19:30
ZS Velké Popovice Milan Soukup
5094 HC Kosti Team
HC GRYF
04.02.2019 - 10.02.2019
ZS Kobra
5100 HC GRYF
HC Suchdol Sabres
2 : 3 11.02.2019 - 17.02.2019 11.02.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5105 HC Praha 10
HC GRYF
8 : 4 18.02.2019 - 24.02.2019 21.02.2019
22:30
ZS Slavia Marek Černý
5113 HC GRYF
HC Punishers
5 : 0 K 25.02.2019 - 03.03.2019 25.02.2019
21:20
ZS Letňany
5116 HT 13/14
HC GRYF
3 : 2 04.03.2019 - 10.03.2019 07.03.2019
21:45
ICERINK Milan Soukup
5126 HC GRYF
HC Trimed Praha
2 : 6 11.03.2019 - 17.03.2019 11.03.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
5127 HC PANTHERS Praha
HC GRYF
7 : 2 18.03.2019 - 24.03.2019 20.03.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup