HT Eastside#0062

Peter Kucharík - peter.kucharik020@gmail.com - 739 501 709

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
2206 61 Radek Adámek Utočník 23.09.2019
2427 10 Thomas Alzo Obránce 15.02.2020
1117 15 Mišo Baránek Obránce 13.08.2015
2449 Martin Danko 26.09.2020
1121 91 Roman Džamba Obránce 13.08.2015
2337 73 Patrik Feňuš Obránce 21.10.2019
2209 0 Lukáš Ferfecki Utočník 23.09.2019
1543 38 Michal Gajdosech Utočník 10.09.2017
2236 Martin Gazda Utočník 30.09.2019
1240 16 Robert Havalda Utočník 09.11.2015
2392 95 Lukáš Hostačný Obránce 10.12.2019
1301 55 Marek Humeňanský Obránce 18.09.2016
2208 26 Ondřej Jánošík Utočník 23.09.2019
2428 89 Matej Kabzáni Utočník 15.02.2020
1542 51 Marek Kanuščák Utočník 10.09.2017
1122 13 Peter Kuchárik Utočník 13.08.2015
1123 75 Michal Kvietok Utočník 13.08.2015
1300 21 Vít Malínek Utočník 18.09.2016
1124 5 Tomáš Ondáš Obránce 13.08.2015
1125 2 Michal Palenčár Brankář 13.08.2015
2204 0 Ján Šimčík Utočník 23.09.2019
2207 8 Miroslav Soľanka Utočník 23.09.2019
1127 71 Adam Šoltés Utočník 13.08.2015
2202 98 Marko Šoltés Utočník 23.09.2019
1116 17 Tomáš Strmenský Utočník 13.08.2015
1128 88 Jerguš Šuhajda Utočník 13.08.2015
1119 10 Daniel Suk Utočník 13.08.2015
2205 33 Jirka Vávra Utočník 23.09.2019
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1566 Tomáš Straka 16.09.2017 SK Černá můra
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4005 HC Forfun Praha
HT Eastside
28.09.2020 - 04.10.2020 30.09.2020
22:00
ZS Slavia Samuel Vajda
4006 HC Olympik
HT Eastside
05.10.2020 - 11.10.2020 11.10.2020
21:00
ZS Nikolajka
4015 HT Eastside
HC OZZY Praha
12.10.2020 - 18.10.2020 15.10.2020
21:45
ICERINK Milan Soukup
4017 HC Kačeři Vinoř
HT Eastside
19.10.2020 - 25.10.2020
4024 HT Eastside
HC RENEGADES
26.10.2020 - 01.11.2020 29.10.2020
21:45
ICERINK Milan Soukup
4028 Projektový ústav
HT Eastside
02.11.2020 - 08.11.2020 02.11.2020
20:40
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4033 HT Eastside
Zličín Hockey Represent
09.11.2020 - 15.11.2020 10.11.2020
21:00
ICERINK Milan Soukup
4039 HC Slavoj Štvanice
HT Eastside
16.11.2020 - 22.11.2020 18.11.2020
20:00
ICERINK Milan Soukup
4042 HT Eastside
HC STROSS
23.11.2020 - 29.11.2020 26.11.2020
21:45
ICERINK Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4050 HT Eastside
HC Forfun Praha
04.01.2021 - 10.01.2021 07.01.2021
21:45
ICERINK
4051 HT Eastside
HC Olympik
11.01.2021 - 17.01.2021 14.01.2021
21:45
ICERINK
4060 HC OZZY Praha
HT Eastside
18.01.2021 - 24.01.2021
4062 HT Eastside
HC Kačeři Vinoř
25.01.2021 - 31.01.2021 28.01.2021
21:45
ICERINK
4069 HC RENEGADES
HT Eastside
01.02.2021 - 07.02.2021
4073 HT Eastside
Projektový ústav
08.02.2021 - 14.02.2021 11.02.2021
21:45
ICERINK
4078 Zličín Hockey Represent
HT Eastside
15.02.2021 - 21.02.2021 18.02.2021
21:45
ICERINK
4084 HT Eastside
HC Slavoj Štvanice
22.02.2021 - 28.02.2021 25.02.2021
21:45
ICERINK
4087 HC STROSS
HT Eastside
01.03.2021 - 07.03.2021 03.03.2021
21:30
ICERINK