HC Dundee#0019

Jaroslav Kafka - jkafka@centrum.cz - 602 231 617

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0445 11 Jan Antoš 14.10.2009
0225 Miroslav Beneš 06.10.2004
1577 Petr Čáp 21.09.2017
1578 19 Jan Doležel 21.09.2017
1579 Luděk Dostál 21.09.2017
1005 Lukáš Fára 30.09.2014
1037 12 Jakub Fára 10.10.2014
1914 David Hamal 03.10.2018
1581 Antonín Jakl 21.09.2017
0446 7 Jaroslav Kafka 14.10.2009
1582 Michal Kliment 21.09.2017
2059 Tomáš Kukla 09.11.2018
1912 18 Tomáš Malina 03.10.2018
1583 Lukáš Marek 21.09.2017
1584 Jan Mařík 21.09.2017
2332 Andrej Martynov 17.10.2019
1692 Roman Matoušek Utočník 20.10.2017
1133 Richard Mokrý 14.08.2015
2058 2 Rasim Muftiev 09.11.2018
1585 Frank Nosek 21.09.2017
1006 16 Slavomír Pavlíček 30.09.2014
1588 15 Dmitry Permenov 21.09.2017
1589 Ondřej Roubal 21.09.2017
1913 Petr Ružanský 03.10.2018
0389 17 Jakub Spousta 11.11.2008
1391 Petr Štefan 12.10.2016
1590 Jarmil Tesárek 21.09.2017
1591 Michal Tichava 21.09.2017
1592 Jan Tuček 21.09.2017
1393 11 Petr Urbánek 12.10.2016
0328 Roman Urda 23.10.2007
1271 10 Jaroslav Vintr 02.02.2016
0226 Milan Wimmer 06.10.2004
1594 Jaroslav Žilík 21.09.2017
2333 Denis Zverev 17.10.2019
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
P. Urbánek 12 13 25
J. Fára 13 3 16
J. Spousta 7 7 14
M. Beneš 4 4 8
T. Malina 4 3 7
J. Doležel 3 4 7
J. Kafka 2 5 7
P. Štefan 0 6 6
S. Pavlíček 1 4 5
M. Wimmer 1 3 4
J. Vintr 0 2 2
D. Permenov 1 0 1
J. Antoš 0 1 1
R. Matoušek 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
J. Kafka 4 12 Malý trest
J. Vintr 4 12 Malý trest
D. Permenov 3 9 Malý trest
M. Beneš 2 6 Malý trest
J. Doležel 2 6 Malý trest
P. Štefan 2 6 Malý trest
J. Fára 1 3 Malý trest
R. Muftiev 1 3 Malý trest
J. Spousta 1 3 Malý trest
M. Wimmer 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1002 HC Bílá Hora
HC Dundee
6 : 2 30.09.2019 - 06.10.2019 04.10.2019
18:00
ZS Letňany Viktor Kozák
1008 HC Dundee
BMZ
3 : 4 07.10.2019 - 13.10.2019 09.10.2019
21:00
ZS Letňany Milan Nesvadba
1013 HC Kosatky Praha
HC Dundee
7 : 1 14.10.2019 - 20.10.2019 17.10.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1017 HC Dundee
HC Torpedo
11 : 9 21.10.2019 - 27.10.2019 20.11.2019
21:00
ZS Letňany Jakub Svárovský
1024 HC Domynos Praha
HC Dundee
6 : 3 28.10.2019 - 03.11.2019 27.10.2019
21:00
Velká Hala Sparta Jan Hodač
1026 HC Dundee
Roosters
04.11.2019 - 10.11.2019 01.04.2020
21:00
ZS Letňany Radek Noga
1035 HRC Black and White
HC Dundee
10 : 2 11.11.2019 - 17.11.2019 21.10.2019
21:45
ZS Slavia Tomáš Kučera
1045 HC Dundee
ITEL SERVIS
4 : 6 25.11.2019 - 01.12.2019 04.12.2019
21:00
ZS Letňany Milan Nesvadba
1046 HC Shewci
HC Dundee
14 : 2 02.12.2019 - 08.12.2019 01.12.2019
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1054 HC Dundee
HC Rafani
4 : 7 09.12.2019 - 15.12.2019 11.12.2019
21:00
ZS Letňany Milan Nesvadba
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1057 HC Dundee
HC Bílá Hora
2 : 6 06.01.2020 - 12.01.2020 08.01.2020
21:00
ZS Letňany Jan Hodač
1063 BMZ
HC Dundee
13.01.2020 - 19.01.2020
1068 HC Dundee
HC Kosatky Praha
2 : 7 20.01.2020 - 26.01.2020 15.01.2020
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1072 HC Torpedo
HC Dundee
6 : 9 27.01.2020 - 02.02.2020 29.01.2020
21:20
ZS Letňany Radek Noga
1079 HC Dundee
HC Domynos Praha
03.02.2020 - 09.02.2020
1081 Roosters
HC Dundee
12 : 0 10.02.2020 - 16.02.2020 11.02.2020
21:45
Malá Hala Sparta Jan Hodač
1090 HC Dundee
HRC Black and White
3 : 4 SN 17.02.2020 - 23.02.2020 19.02.2020
21:00
ZS Letňany Milan Nesvadba
1100 ITEL SERVIS
HC Dundee
02.03.2020 - 08.03.2020
1101 HC Dundee
HC Shewci
09.03.2020 - 15.03.2020
1109 HC Rafani
HC Dundee
16.03.2020 - 22.03.2020