HC Dundee#0019

Jaroslav Kafka - hcdundee@gmail.com - 602 231 617

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0445 Jan Antoš 14.10.2009
0225 Miroslav Beneš 06.10.2004
1577 Petr Čáp 21.09.2017
1578 Jan Doležel 21.09.2017
1579 Luděk Dostál 21.09.2017
1005 Lukáš Fára 30.09.2014
1037 Jakub Fára 10.10.2014
1914 David Hamal 03.10.2018
1581 Antonín Jakl 21.09.2017
0446 Jaroslav Kafka 14.10.2009
1582 Michal Kliment 21.09.2017
2059 Tomáš Kukla 09.11.2018
1912 Tomáš Malina 03.10.2018
1583 Lukáš Marek 21.09.2017
1584 Jan Mařík 21.09.2017
1133 Richard Mokrý 14.08.2015
2058 Rasim Muftiev 09.11.2018
1585 Frank Nosek 21.09.2017
1006 Slavomír Pavlíček 30.09.2014
1588 Dmitry Permenov 21.09.2017
1589 Ondřej Roubal 21.09.2017
1913 Petr Ružanský 03.10.2018
0389 Jakub Spousta 11.11.2008
1391 Petr Štefan 12.10.2016
2166 Matěj Sýkora 31.01.2019
1590 Jarmil Tesárek 21.09.2017
1591 Michal Tichava 21.09.2017
1592 Jan Tuček 21.09.2017
1393 Petr Urbánek 12.10.2016
0328 Roman Urda 23.10.2007
1271 Jaroslav Vintr 02.02.2016
1593 Jaroslav Vršecký 21.09.2017
0226 Milan Wimmer 06.10.2004
1594 Jaroslav Žilík 21.09.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
P. Urbánek 27 32 59
J. Spousta 18 29 47
J. Fára 16 18 34
J. Doležel 10 8 18
P. Štefan 8 2 10
M. Beneš 6 4 10
M. Sýkora 4 5 9
J. Kafka 1 7 8
D. Permenov 0 8 8
J. Žilík 4 2 6
T. Malina 2 3 5
J. Antoš 4 0 4
S. Pavlíček 1 3 4
J. Vintr 0 4 4
M. Wimmer 1 1 2
J. Tesárek 0 2 2
L. Fára 1 0 1
R. Mokrý 1 0 1
F. Nosek 0 1 1
R. Urda 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
J. Kafka 10 30 Malý trest
P. Štefan 7 57 Velký trest
T. Malina 7 21 Malý trest
M. Beneš 3 9 Malý trest
M. Sýkora 3 9 Malý trest
J. Fára 2 6 Malý trest
J. Spousta 2 6 Malý trest
J. Antoš 1 3 Malý trest
L. Fára 1 3 Malý trest
D. Hamal 1 3 Malý trest
R. Mokrý 1 3 Malý trest
S. Pavlíček 1 3 Malý trest
D. Permenov 1 3 Malý trest
J. Vintr 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1005 Itel - servis
HC Dundee
10 : 5 01.10.2018 - 07.10.2018 04.10.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1008 HC Dundee
HC Cormoran Praha
8 : 3 08.10.2018 - 14.10.2018 19.12.2018
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1018 HC Shewci Praha
HC Dundee
9 : 5 15.10.2018 - 21.10.2018 21.10.2018
21:00
ZS Nikolajka Petr Novák
1019 HC Torpedo
HC Dundee
9 : 1 22.10.2018 - 28.10.2018 24.10.2018
21:20
ZS Letňany Jan Červenka
1030 HC Dundee
HC Sršni Praha
4 : 4 29.10.2018 - 04.11.2018 31.10.2018
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1032 HC Rafani
HC Dundee
8 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 08.11.2018
21:30
ZS Kobra Petr Novák
1041 HC Dundee
Kosatky www.lions.cz
3 : 5 12.11.2018 - 18.11.2018 06.02.2019
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1045 HC Bílá Hora
HC Dundee
7 : 1 19.11.2018 - 25.11.2018 23.11.2018
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1052 HC Dundee
HC Walkers
3 : 3 SN 26.11.2018 - 02.12.2018 05.12.2018
21:00
ZS Letňany Viktor Kozák
1058 HC Domynos Praha
HC Dundee
6 : 2 03.12.2018 - 09.12.2018 09.12.2018
21:00
Velká Hala Sparta Jan Hodač
1063 HC Dundee
BMZ
2 : 1 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1071 HC Dundee
Itel - servis
5 : 9 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019
21:00
ZS Letňany Michal Škrobák
1074 HC Cormoran Praha
HC Dundee
8 : 4 14.01.2019 - 20.01.2019 17.01.2019
21:30
ZS Kobra Tomáš Výborný
1084 HC Dundee
HC Shewci Praha
2 : 9 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019
21:00
ZS Letňany Michal Škrobák
1085 HC Dundee
HC Torpedo
10 : 11 28.01.2019 - 03.02.2019 30.01.2019
21:00
ZS Letňany Petr Novák
1096 HC Sršni Praha
HC Dundee
4 : 1 04.02.2019 - 10.02.2019 17.02.2019
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1098 HC Dundee
HC Rafani
16 : 3 11.02.2019 - 17.02.2019 13.02.2019
21:00
ZS Letňany Viktor Kozák
1107 Kosatky www.lions.cz
HC Dundee
9 : 1 18.02.2019 - 24.02.2019 21.02.2019
19:25
ZS Letňany Milan Nesvadba
1111 HC Dundee
HC Bílá Hora
8 : 2 25.02.2019 - 03.03.2019 27.02.2019
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1118 HC Walkers
HC Dundee
2 : 9 04.03.2019 - 10.03.2019 22.02.2019
21:20
ZS Letňany Milan Nesvadba
1124 HC Dundee
HC Domynos Praha
3 : 6 11.03.2019 - 17.03.2019 13.03.2019
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1129 BMZ
HC Dundee
4 : 7 18.03.2019 - 24.03.2019 10.03.2019
17:00
ZS Nikolajka Petr Novák