HC Cormoran Praha#0049

Daniel Los - info@los-cormoran.cz - 602 224 662

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0338 Martin Bílek 05.11.2007
2037 Petr Bílek 30.10.2018
2060 Karel Český 09.11.2018
1417 Patrik Dostál 27.10.2016
1036 Martin Duchek 10.10.2014
1395 Jan Dvořák 12.10.2016
1281 Tomáš Filip 24.02.2016
1283 Lukáš Filip 25.02.2016
2138 Petr Halbych 10.01.2019
1782 Marek Hataš 09.02.2018
0665 1 Martin Hofman Brankář 09.01.2012
0743 Petr Jakerle 19.10.2012
0334 Jiří Jirsa 05.11.2007
1286 Miloslav Jonáš 29.02.2016
1287 David Jonáš 29.02.2016
0333 Ladislav Kašpar 05.11.2007
0379 Viktor Kellerstein 17.10.2008
1441 Adam Kellerstein 08.01.2017
0336 Ladislav Kolařík 05.11.2007
1433 Jan Kopidlanský 23.11.2016
2131 Tomáš Košatka 19.12.2018
1130 Jiří Krásný 14.08.2015
0355 Daniel Los 21.09.2008
1781 Jiří Mašat 09.02.2018
2129 Daniel Mikš 19.12.2018
1728 Bohumil Procházka 15.11.2017
0337 Josef Prokop 05.11.2007
0332 Michael Sahula 05.11.2007
1039 Roman Šolc 10.10.2014
0954 Jiří Vaniš 22.09.2014
0335 František Vomáčka 05.11.2007
2130 David Voska 19.12.2018
1394 Jaroslav Vysloužil 12.10.2016
0380 Miroslav Vytasil 17.10.2008
0955 František Zapletal 22.09.2014
1131 Milan Zeman 14.08.2015
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
J. Krásný 12 14 26
J. Vaniš 11 10 21
M. Zeman 14 6 20
D. Jonáš 8 9 17
J. Prokop 4 10 14
B. Procházka 3 9 12
M. Hataš 5 4 9
T. Filip 4 4 8
M. Jonáš 3 3 6
L. Kašpar 1 5 6
J. Vysloužil 4 1 5
P. Dostál 3 2 5
J. Dvořák 1 3 4
L. Filip 1 3 4
F. Zapletal 1 3 4
P. Bílek 0 4 4
P. Jakerle 0 3 3
K. Český 2 0 2
M. Duchek 2 0 2
J. Jirsa 1 1 2
D. Mikš 1 1 2
J. Kopidlanský 1 0 1
D. Los 1 0 1
D. Voska 1 0 1
M. Vytasil 1 0 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
B. Procházka 12 72 Velký trest
J. Vaniš 5 30 Osobní trest
L. Kašpar 5 15 Malý trest
J. Prokop 5 15 Malý trest
M. Duchek 4 12 Malý trest
J. Vysloužil 4 12 Malý trest
M. Zeman 4 12 Malý trest
D. Los 3 45 Velký trest
M. Hataš 3 9 Malý trest
J. Krásný 3 9 Malý trest
D. Mikš 3 9 Malý trest
M. Hofman 2 6 Malý trest
P. Jakerle 2 6 Malý trest
J. Jirsa 2 6 Malý trest
M. Jonáš 2 6 Malý trest
R. Šolc 2 6 Malý trest
F. Zapletal 2 6 Malý trest
P. Bílek 1 3 Malý trest
D. Jonáš 1 3 Malý trest
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1006 HC Cormoran Praha
HC Shewci Praha
5 : 8 01.10.2018 - 07.10.2018 04.10.2018
21:15
ZS Kobra Petr Novák
1008 HC Dundee
HC Cormoran Praha
8 : 3 08.10.2018 - 14.10.2018 19.12.2018
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1017 HC Cormoran Praha
HC Sršni Praha
2 : 3 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018
21:15
ZS Kobra Petr Novák
1021 HC Rafani
HC Cormoran Praha
5 : 4 SN 22.10.2018 - 28.10.2018 25.10.2018
21:15
ZS Kobra Michal Škrobák
1028 HC Cormoran Praha
Kosatky www.lions.cz
3 : 5 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018
21:15
ZS Kobra Jan Hodač
1034 HC Bílá Hora
HC Cormoran Praha
7 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 09.11.2018
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1039 HC Cormoran Praha
HC Walkers
3 : 5 12.11.2018 - 18.11.2018 15.11.2018
21:30
ZS Kobra Jan Hodač
1047 HC Domynos Praha
HC Cormoran Praha
5 : 0 K 19.11.2018 - 25.11.2018 25.11.2018
21:00
Velká Hala Sparta
1050 HC Cormoran Praha
BMZ
0 : 5 26.11.2018 - 02.12.2018 29.11.2018
21:30
ZS Kobra Jan Hodač
1060 Itel - servis
HC Cormoran Praha
4 : 8 03.12.2018 - 09.12.2018 10.01.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1061 HC Cormoran Praha
HC Torpedo
4 : 8 10.12.2018 - 16.12.2018 04.04.2019
21:30
ZS Kobra Milan Nesvadba
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1072 HC Shewci Praha
HC Cormoran Praha
9 : 4 07.01.2019 - 13.01.2019 31.03.2019
20:00
ZS Nikolajka Milan Soukup
1074 HC Cormoran Praha
HC Dundee
8 : 4 14.01.2019 - 20.01.2019 17.01.2019
21:30
ZS Kobra Tomáš Výborný
1083 HC Sršni Praha
HC Cormoran Praha
3 : 5 21.01.2019 - 27.01.2019 03.02.2019
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1087 HC Cormoran Praha
HC Rafani
7 : 1 28.01.2019 - 03.02.2019 31.01.2019
21:30
ZS Kobra Jaroslav Krivák
1094 Kosatky www.lions.cz
HC Cormoran Praha
11 : 1 04.02.2019 - 10.02.2019 07.02.2019
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1100 HC Cormoran Praha
HC Bílá Hora
1 : 0 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019
21:30
ZS Kobra Sebastian Hradil
1105 HC Walkers
HC Cormoran Praha
6 : 7 18.02.2019 - 24.02.2019 08.03.2019
21:20
ZS Letňany Radek Noga
1113 HC Cormoran Praha
HC Domynos Praha
3 : 8 25.02.2019 - 03.03.2019 28.02.2019
21:30
ZS Kobra Sebastian Hradil
1116 BMZ
HC Cormoran Praha
3 : 1 04.03.2019 - 10.03.2019 24.02.2019
18:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1126 HC Cormoran Praha
Itel - servis
6 : 4 11.03.2019 - 17.03.2019 14.03.2019
21:30
ZS Kobra Tomáš Výborný
1127 HC Torpedo
HC Cormoran Praha
6 : 6 18.03.2019 - 24.03.2019 20.03.2019
21:20
ZS Letňany Jan Červenka