HC Bílá Hora#0031

Ivo Mádle - ivo.madle@seznam.cz - 603 439 930

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0717 Karel Čáp Obránce 06.10.2012
1780 Petr Cerha Utočník 09.02.2018
0081 33 Vladimír Dvorský Utočník 01.09.1999
1748 Milan Havlíček Obránce 19.12.2017
1212 Michal Horák Utočník 09.10.2015
0078 14 Marek Hudecký Obránce 01.09.1999
0401 Miroslav Jaroš Obránce 16.09.2009
0052 Michael Kadera Obránce 01.09.1999
0071 9 Pavel Mádle Obránce 01.09.1999
0073 6 ivo Mádle Utočník 01.09.1999
0076 Radomír Mádle Obránce 01.09.1999
0525 8 David Marek Utočník 29.09.2010
0080 2 František Moravec Brankář 01.09.1999
0077 24 Tomáš Nejedlý Obránce 01.09.1999
0079 5 Jaroslav Sekera Obránce 01.09.1999
1266 13 Jan Sekera Obránce 21.01.2016
1670 Jan Skřivánek Brankář 10.10.2017
1747 55 Luděk Stašek Utočník 18.12.2017
1259 Štěpán Švábík Obránce 11.01.2016
1658 22 Pavel Vlasatý Utočník 09.10.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
P. Vlasatý 30 26 56
L. Stašek 17 19 36
V. Dvorský 21 13 34
D. Marek 8 18 26
P. Cerha 9 14 23
J. Sekera 7 14 21
J. Sekera 3 13 16
M. Horák 10 5 15
P. Mádle 5 9 14
M. Havlíček 6 7 13
i. Mádle 6 6 12
T. Nejedlý 2 8 10
M. Hudecký 0 4 4
Š. Švábík 2 0 2
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
D. Marek 14 42 Malý trest
J. Sekera 9 27 Malý trest
P. Cerha 8 24 Malý trest
T. Nejedlý 7 57 Velký trest
P. Vlasatý 7 21 Malý trest
V. Dvorský 6 18 Malý trest
J. Sekera 5 15 Malý trest
L. Stašek 3 9 Malý trest
M. Havlíček 1 3 Malý trest
M. Horák 1 3 Malý trest
M. Hudecký 1 3 Malý trest
P. Mádle 1 3 Malý trest
i. Mádle 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1260 Tomáš Petruška 14.01.2016 HC Renegades
0348 Jiří Vltavský 01.08.2008 Itel - servis
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1001 HC Bílá Hora
HC Torpedo
11 : 2 01.10.2018 - 07.10.2018 05.10.2018
12:00
ZS Letňany Milan Soukup
1012 HC Bílá Hora
HC Walkers
4 : 4 08.10.2018 - 14.10.2018 12.10.2018
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1014 HC Domynos Praha
HC Bílá Hora
6 : 4 15.10.2018 - 21.10.2018 21.10.2018
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1023 HC Bílá Hora
BMZ
17 : 0 22.10.2018 - 28.10.2018 01.02.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1027 Itel - servis
HC Bílá Hora
2 : 9 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
1034 HC Bílá Hora
HC Cormoran Praha
7 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 09.11.2018
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1040 HC Shewci Praha
HC Bílá Hora
8 : 2 12.11.2018 - 18.11.2018 11.11.2018
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1045 HC Bílá Hora
HC Dundee
7 : 1 19.11.2018 - 25.11.2018 23.11.2018
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1053 HC Sršni Praha
HC Bílá Hora
4 : 6 26.11.2018 - 02.12.2018 06.01.2019
21:00
Velká Hala Sparta Jan Hodač
1056 HC Bílá Hora
HC Rafani
4 : 1 03.12.2018 - 09.12.2018 18.01.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1066 Kosatky www.lions.cz
HC Bílá Hora
8 : 2 10.12.2018 - 16.12.2018 13.12.2018
19:25
ZS Letňany Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1067 HC Torpedo
HC Bílá Hora
5 : 4 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019
21:20
ZS Letňany Jan Červenka
1078 HC Walkers
HC Bílá Hora
4 : 7 14.01.2019 - 20.01.2019 11.01.2019
21:20
ZS Letňany Pavel Malyšev
1080 HC Bílá Hora
HC Domynos Praha
5 : 2 21.01.2019 - 27.01.2019 25.01.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1089 BMZ
HC Bílá Hora
2 : 7 28.01.2019 - 03.02.2019 27.01.2019
19:30
ZS Nikolajka Petr Novák
1093 HC Bílá Hora
Itel - servis
7 : 5 04.02.2019 - 10.02.2019 08.02.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1100 HC Cormoran Praha
HC Bílá Hora
1 : 0 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019
21:30
ZS Kobra Sebastian Hradil
1106 HC Bílá Hora
HC Shewci Praha
5 : 8 18.02.2019 - 24.02.2019 22.02.2019
18:00
ZS Letňany Tomáš Výborný
1111 HC Dundee
HC Bílá Hora
8 : 2 25.02.2019 - 03.03.2019 27.02.2019
21:00
ZS Letňany Milan Soukup
1119 HC Bílá Hora
HC Sršni Praha
8 : 2 04.03.2019 - 10.03.2019 15.03.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup
1122 HC Rafani
HC Bílá Hora
3 : 5 11.03.2019 - 17.03.2019 28.03.2019
21:30
ZS Kobra Petr Novák
1132 HC Bílá Hora
Kosatky www.lions.cz
4 : 1 18.03.2019 - 24.03.2019 22.03.2019
18:00
ZS Letňany Milan Soukup