EUROCAT#0025

Rastislav Gríger - rgr69@seznam.cz - 603 800 288

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1990 0 Lukáš Bartůněk 15.10.2018
2800 Petr Báša 26.09.2022
0107 Ivan Bublík 01.09.1999
0238 Jaroslav Burger 14.12.2004
0106 Jan Chleboun 01.09.1999
0104 Vladimír Chroust 01.09.1999
1348 Vselovod Dombrovski 03.10.2016
1173 Radek Dyntar 28.09.2015
2011 Marek Fišer 17.10.2018
1172 Rastislav Gríger 28.09.2015
0619 Libor Hlaváč 03.10.2011
0165 Aleš Hlavsa 14.11.2002
2801 Jiří Holas 26.09.2022
2528 Ján Hraško 01.10.2020
0166 Jan Hříbal 14.11.2002
1174 Adam Kačírek 28.09.2015
0524 Dušan Majdl 29.09.2010
0021 41 Tomáš Malina Obránce 01.10.1989
2802 Josef Maršík 26.09.2022
1297 Luboš Matějka 08.09.2016
1600 Jan Orihel 25.09.2017
1175 Jan Person 28.09.2015
0105 Tom Pikard 01.09.1999
1176 Pavel Podrazil 28.09.2015
1177 Lukáš Řehoř 28.09.2015
0669 Jan Remiš 19.03.2012
1292 Tomáš Rozehnal 08.09.2016
1601 Vojtěch Roztočil 25.09.2017
2529 Radek Serafin 01.10.2020
0522 Milan Slavíček 29.09.2010
0523 Jan Staněk 29.09.2010
1294 Jan Staněk 08.09.2016
1299 Tomáš Stich 08.09.2016
1296 Martin Veselý 08.09.2016
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
L. Hlaváč 2 5 7
J. Orihel 5 1 6
M. Veselý 4 2 6
P. Báša 3 2 5
P. Podrazil 3 1 4
J. Maršík 2 2 4
T. Rozehnal 2 1 3
M. Fišer 0 3 3
R. Dyntar 1 1 2
J. Holas 1 1 2
A. Kačírek 1 1 2
J. Remiš 1 1 2
J. Hraško 1 0 1
T. Malina 1 0 1
R. Serafin 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
P. Báša 2 6 Malý trest
R. Gríger 2 6 Malý trest
L. Hlaváč 1 3 Malý trest
T. Malina 1 3 Malý trest
J. Maršík 1 3 Malý trest
J. Orihel 1 3 Malý trest
T. Rozehnal 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
2034 Martin Bartek 29.10.2018 HC ITEL PRAHA
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5003 Panthers Team
EUROCAT
6 : 0 26.09.2022 - 02.10.2022 03.10.2022
20:00
ICERINK Milan Soukup
5008 EUROCAT
HC Žižkov
2 : 7 03.10.2022 - 09.10.2022 09.10.2022
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5014 HC NP Černošice
EUROCAT
4 : 3 SN 10.10.2022 - 16.10.2022 13.10.2022
21:15
ZS Černošice Milan Soukup
5017 EUROCAT
Q-FOTO FARMA
17.10.2022 - 23.10.2022 19.02.2023
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5025 HC PUNISHERS
EUROCAT
4 : 0 24.10.2022 - 30.10.2022 23.10.2022
21:00
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
5035 EUROCAT
HC ROWING
4 : 8 07.11.2022 - 13.11.2022 13.11.2022
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5037 HC Slavoj Štvanice
EUROCAT
6 : 4 14.11.2022 - 20.11.2022 15.11.2022
21:00
ICERINK Tomáš Nosek
5044 EUROCAT
HC Maliny na ledu
4 : 5 21.11.2022 - 27.11.2022 27.11.2022
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5048 EUROCAT
Panthers Team
9 : 5 09.01.2023 - 15.01.2023 08.01.2023
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5053 HC Žižkov
EUROCAT
13 : 1 16.01.2023 - 22.01.2023 17.01.2023
20:45
ZS Hvězda Jiří Jasný
5059 EUROCAT
HC NP Černošice
2 : 10 23.01.2023 - 29.01.2023 29.01.2023
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5062 Q-FOTO FARMA
EUROCAT
30.01.2023 - 05.02.2023 01.02.2023
19:30
ZS Velké Popovice Martin Bejda
5070 EUROCAT
HC PUNISHERS
06.02.2023 - 12.02.2023 12.02.2023
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5080 HC ROWING
EUROCAT
20.02.2023 - 26.02.2023 21.02.2023
21:45
Malá Hala Sparta
5082 EUROCAT
HC Slavoj Štvanice
27.02.2023 - 05.03.2023 05.03.2023
19:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
5089 HC Maliny na ledu
EUROCAT
06.03.2023 - 12.03.2023 11.03.2023
20:00
ZS Slavia Milan Soukup