EUROCAT#0025

Rastislav Gríger - rgr69@seznam.cz - 603 800 288

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0107 Ivan Bublík 01.09.1999
0238 Jaroslav Burger 14.12.2004
0106 Jan Chleboun 01.09.1999
0104 Vladimír Chroust 01.09.1999
1348 Vselovod Dombrovski 03.10.2016
1173 Radek Dyntar 28.09.2015
2011 Marek Fišer 17.10.2018
1293 Ondřej Frlička 08.09.2016
1172 Rastislav Gríger 28.09.2015
0619 Libor Hlaváč 03.10.2011
0165 Aleš Hlavsa 14.11.2002
0166 Jan Hříbal 14.11.2002
1174 Adam Kačírek 28.09.2015
0524 Dušan Majdl 29.09.2010
1297 Luboš Matějka 08.09.2016
1600 Jan Orihel 25.09.2017
1175 Jan Person 28.09.2015
0105 Tom Pikard 01.09.1999
1176 Pavel Podrazil 28.09.2015
1177 Lukáš Řehoř 28.09.2015
0669 Jan Remiš 19.03.2012
1292 Tomáš Rozehnal 08.09.2016
1601 Vojtěch Roztočil 25.09.2017
0522 Milan Slavíček 29.09.2010
0523 Jan Staněk 29.09.2010
1294 Jan Staněk 08.09.2016
1299 Tomáš Stich 08.09.2016
1296 Martin Veselý 08.09.2016
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
R. Dyntar 2 12 14
M. Fišer 7 5 12
V. Dombrovski 4 6 10
P. Podrazil 8 1 9
T. Stich 6 3 9
J. Orihel 3 5 8
L. Matějka 3 4 7
A. Hlavsa 3 2 5
A. Kačírek 3 2 5
T. Rozehnal 2 2 4
L. Řehoř 2 1 3
R. Gríger 1 1 2
J. Staněk 1 1 2
M. Slavíček 0 2 2
V. Chroust 0 1 1
J. Remiš 0 1 1
J. Staněk 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
A. Hlavsa 2 6 Malý trest
L. Matějka 2 6 Malý trest
P. Podrazil 2 6 Malý trest
T. Stich 2 6 Malý trest
V. Dombrovski 1 3 Malý trest
R. Dyntar 1 3 Malý trest
R. Gríger 1 3 Malý trest
A. Kačírek 1 3 Malý trest
T. Rozehnal 1 3 Malý trest
M. Slavíček 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
2034 Martin Bartek 29.10.2018 ITEL SERVIS
0347 Jiří Půlpán 01.08.2008 ITEL SERVIS
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4002 HC Olympik
EUROCAT
4 : 8 30.09.2019 - 06.10.2019 05.01.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4008 EUROCAT
HC Forfun Praha
2 : 12 07.10.2019 - 13.10.2019 13.10.2019
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4013 HC Žižkov
EUROCAT
4 : 6 14.10.2019 - 20.10.2019 15.10.2019
20:45
ZS Hvězda Jiří Jasný
4017 EUROCAT
HC Kačeři Vinoř
21.10.2019 - 27.10.2019 29.03.2020
20:30
Malá Hala Sparta
4024 HC PANTHERS Praha
EUROCAT
5 : 1 28.10.2019 - 03.11.2019 30.10.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup
4026 EUROCAT
HC Slavoj Štvanice
3 : 7 04.11.2019 - 10.11.2019 10.11.2019
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4035 Hockey Sport Shop Farma
EUROCAT
9 : 5 11.11.2019 - 17.11.2019 18.11.2019
21:20
ZS Letňany Michal Škrobák
4045 EUROCAT
HC Lenovo
3 : 4 SN 25.11.2019 - 01.12.2019 01.12.2019
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4046 HC OZZY Praha
EUROCAT
02.12.2019 - 08.12.2019 05.04.2020
20:30
ZS Černošice
4054 EUROCAT
HT Eastside
4 : 6 09.12.2019 - 15.12.2019 15.12.2019
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
4057 EUROCAT
HC Olympik
6 : 4 06.01.2020 - 12.01.2020 12.01.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4063 HC Forfun Praha
EUROCAT
6 : 4 13.01.2020 - 19.01.2020 15.01.2020
22:00
ZS Slavia Milan Nesvadba
4068 EUROCAT
HC Žižkov
6 : 3 20.01.2020 - 26.01.2020 26.01.2020
20:30
Malá Hala Sparta Viktor Kozák
4072 HC Kačeři Vinoř
EUROCAT
6 : 3 27.01.2020 - 02.02.2020 28.01.2020
21:30
ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup
4079 EUROCAT
HC PANTHERS Praha
1 : 13 03.02.2020 - 09.02.2020 09.02.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4081 HC Slavoj Štvanice
EUROCAT
12 : 5 10.02.2020 - 16.02.2020 12.02.2020
20:00
ICERINK Milan Soukup
4090 EUROCAT
Hockey Sport Shop Farma
17.02.2020 - 23.02.2020 01.03.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4100 HC Lenovo
EUROCAT
02.03.2020 - 08.03.2020 03.03.2020
20:30
Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
4101 EUROCAT
HC OZZY Praha
09.03.2020 - 15.03.2020 15.03.2020
20:30
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
4109 HT Eastside
EUROCAT
16.03.2020 - 22.03.2020 19.03.2020
22:00
ICERINK Milan Soukup